Přejít na obsah


Fotka

Kde domov můj


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#41 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 6:00

Chlape nechci ti do toho kecat, ale už chvíli studuju práva a co tady píšeš, to by se taky proti Tobě mohlo obrátit. Nevim jestli je to pravda nebo ne, ale psát tady jména a příjmení, průběh procesu a obviňovat někoho veřejně z korupce ještě na internetu, kde se to šíří rychlostí světla .. to fakt není dobrej nápad. Doporučuji smazat, jinak bys taky mohl být víc v pr... než jsi teď, jestli je to pravda...
  • 0
Honza

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:39

Gitt: vsak to jsem psal uz zde uz hned na zacatku, ze se ma jasne drzet fakt, ktera muze jasne prokazat a jdou overit. Jinak jak pises - az se nekdo z tech lidi nastve, tak jim to muze dat taky pekne sezrat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 12:47

todle vlakno ctu po nekolikate, samotny dopis jeste vickrat i ten prepsany, ikdyz zmenu jsem nepostrehla a dopis je to velmi tezky az nesrozumitelny odpoved jsem sem chtela napsat uz nekolikrat, ale da se jen tezko formulovat napisu jen k tomu "spiknuti" ... na 99% to neni spiknuti ale prosta ceska byrokracie ve vsech svych formach a pokud uredniky bombardujete stejne stylizovanymi dopisy tak se nedivim ze nespolupracuji autora nechci zesmesnit nebo jinak urazit, take jsme si s urady zazili svoje
  • 0

#44 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:18

S474N napsal/a:
Az mi to pripomina ono zname:

Kdo chce, hleda zpusoby,
kdo nechce, heleda duvody.

Gitt napsal/a:
Chlape nechci ti do toho kecat, ale už chvíli studuju práva a co tady píšeš, to by se taky proti Tobě mohlo obrátit. Nevim jestli je to pravda nebo ne, ale psát tady jména a příjmení, průběh procesu a obviňovat někoho veřejně z korupce ještě na internetu, kde se to šíří rychlostí světla .. to fakt není dobrej nápad. Doporučuji smazat, jinak bys taky mohl být víc v pr... než jsi teď, jestli je to pravda...

Myslím, že tohle by se mělo už zamknout, jinak z toho může mít Rogosak ještě větší prů.er, než si dovede vůbec představit. To, co jsem napsal výše, je můj názor, za kterým si stojím, ale jinak takhle citovat jména a data atd. je fakt blbost. A tu stilistiku by to taky chtělo trochu učesat, protože takhle psaný dopis asi na úřadech nevemou;)B).
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#45 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 17:39

Myslím, že tohle by se mělo už zamknout, jinak z toho může mít Rogosak ještě větší prů.er, než si dovede vůbec představit. To, co jsem napsal výše, je můj názor, za kterým si stojím, ale jinak takhle citovat jména a data atd. je fakt blbost. A tu stilistiku by to taky chtělo trochu učesat, protože takhle psaný dopis asi na úřadech nevemou;)B).


Pokud platí jeho věk (14 let), tak on průser mít nebude, ale jeho zákonní zástupci jo ... Každopádně bych toho nechal a smazal to, zamkl nebo tak něco, co je možné.
  • 0
Honza

#46 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:55

Přátelé, těch dopisů kde jsou zmiňovaná data a konkrétní osoby najdete na internetu více tohoto rázu. Jinak úvodní slova dopisu, Tam je toho dost popsaného, web WWW.kdedomovmuj.tk rika jakoukoli pomoc!!! takže to co Vás napadné né "rogosaku co po náš chceš" ale co koho napadne, děkuji.
  • 0
Vložený obrázek

#47 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 21:17

je to marný...
  • 0

#48 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 8:25

Tak už mu všichni řekněte že mu pomůžete a nebudete lhostejní... A bude klid. Sleduju tohle vlákno od začátku a udělal jsem si svůj názor. Ani ho nebudu zveřejňovat protože není v naprostém souladu s autorem vlákna a tudíž patřím do té neinteligentní poloviny. Jako oznámení to tu snad stačí, tak už to někdo zamkněte.
  • 0

#49 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 9:12

AHOJ Martine, už jsem se ti asi 2x přes ICQ v našich hovorech snažil naznačit, že to asi bude trošku vše jinak. Někdo to zde už taky v tématu naznačil. Rodiče si vyřizují spolu účty a ty tím trpíš. Evidentně jsi pod vlivem matky, která tě zcela zblbla a postavila proti otci. To je evidentní. :( Bohužel tě blbla od mala, takže všemu bezmezně věříš. Že by po Vás šlo město Blansko je blábol a matka asi trpí stihomamem, který přenesla i na tebe. K soudkyni Zummerové mohu dodat jen to, že ji dobře znám a určitě by se nenechala ovlivnit ve svém rozsudku nikým jiným !!!! Takže tohle je zcela blábol a za tím si stojím na 100%. Když matka nedodržuje zákony, tak prostě musí pykat. A fotr by tě podle mne nesežral.. Omlouvám se, že jsem to celé napsal tvrdě, ale někdy je potřeba se probudit. Jestli je vše, co píšeš pravda, tak se omlouvám, ale...to pravda tak, jak je to napsaný a podaný být nemůže. Moje rada pro tvůj další život. VYDRŽ a až budeš plnoletý, tak se odpoutej od celého okolí a zkus jít do života sám. Chápu, že to bude dost těžké. PETR
  • 0

#50 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:57

Smazáno, příspěvek porušoval zákony ČR (neoprávněné zvěřejňování osobních údajů §180 3), pomluva §184 2) - údaje od autora žádnosti o smazání)


  • 0
Vložený obrázek

#51 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:04

Tady jde o to, že se taky chceme vrátit! A ne žít jako uprchlíci bezdůvodně! Proto zkouším všechny možnosti, i možnost zveřejnění!
  • 0
Vložený obrázek

#52 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:13

Tak v tom pripade zverejni to, co jsem ti psal. A hlavne pozor na tu formu zverejneni. Ale uz se nehodlam opakovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#53 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:15

Jo, vysvětlit to po lopatě!
  • 0
Vložený obrázek

#54 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 14:43

Milý přátelé,

měli by jste vědět, že nejen my, jsme obětí české justice ale i např. Jiří Fiala a Luboš Pátera.

A nikdo Vás v demokratickém státě (jak to tedy Česko o sobě hlásá) nemůže obvinit či odsoudit za to co píšete. Může pouze podotknout, zda-li to je či není pravda.

S přáním příjemného dne rogosak
  • 0
Vložený obrázek

#55 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 9:01

Rogosak napsal/a:
...A nikdo Vás v demokratickém státě (jak to tedy Česko o sobě hlásá) nemůže obvinit či odsoudit za to co píšete. Může pouze podotknout, zda-li to je či není pravda.
...

To nemáš tak docela pravdu (a pak se nesmíš divit):

Článek 17
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.
(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.
...

http://www.psp.cz/do...ws/listina.html
  • 0

#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 9:11

dr.vota: ono je to trosicku jinde a jinak. Zacneme u prestupku:

Zákon č. 200/1990 Sb., o přestupcích

§ 49 Přestupky proti občanskému soužití

(1) Přestupku se dopustí ten, kdo
a) jinému ublíží na cti tím, že ho urazí nebo vydá v posměch,
b) jinému z nedbalosti ublíží na zdraví,
c) úmyslně naruší občanské soužití vyhrožováním újmou na zdraví, drobným ublížením na zdraví, nepravdivým obviněním z přestupku, schválnostmi nebo jiným hrubým jednáním,


Potom se muzeme podivat do Obcanskeho zakoniku:

Ochrana osobnosti
§ 11
Fyzická osoba má právo na ochranu své osobnosti, zejména života a zdraví, občanské cti a lidské důstojnosti, jakož i soukromí, svého jména a projevů osobní povahy.
§ 12
(1) Písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s jejím svolením.
(2) Svolení není třeba, použijí-li se písemnosti osobní povahy, podobizny, obrazové snímky nebo obrazové a zvukové záznamy k účelům úředním na základě zákona.
(3) Podobizny, obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy se mohou bez svolení fyzické osoby pořídit nebo použít přiměřeným způsobem též pro vědecké a umělecké účely a pro tiskové, filmové, rozhlasové a televizní zpravodajství. Ani takové použití však nesmí být v rozporu s oprávněnými zájmy fyzické osoby.
§ 13
(1) Fyzická osoba má právo se zejména domáhat, aby bylo upuštěno od neoprávněných zásahů do práva na ochranu její osobnosti, aby byly odstraněny následky těchto zásahů a aby jí bylo dáno přiměřené zadostiučinění.
(2) Pokud by se nejevilo postačujícím zadostiučinění podle odstavce 1 zejména proto, že byla ve značné míře snížena důstojnost fyzické osoby nebo její vážnost ve společnosti, má fyzická osoba též právo na náhradu nemajetkové újmy v penězích.
(3) Výši náhrady podle odstavce 2 určí soud s přihlédnutím k závažnosti vzniklé újmy a k okolnostem, za nichž k porušení práva došlo.
§ 14
Zrušen.
§ 15
Po smrti fyzické osoby přísluší uplatňovat právo na ochranu její osobnosti manželu nebo partnerovi1a) a dětem, a není-li jich, jejím rodičům.
§ 16
Kdo neoprávněným zásahem do práva na ochranu osobnosti způsobí škodu, odpovídá za ni podle ustanovení tohoto zákona o odpovědnosti za škodu.



A muzeme pokracovat k trestnimu zakoniku:

§ 206 Pomluva
(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným obdobně účinným způsobem.


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 9:17

A nakonec může jít i o dost dlouhé peníze http://www.novinky.c...americanum.html
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#58 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 9:36

Taky má člověk právo sdělit informace pokud jde o zásah do demokracie to vyjádřit. Justice mají právo podat na osobu žalobu. Proč to neudělají? Protože to co osoba vyjadřuje je pravda!
  • 0
Vložený obrázek

#59 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 9:54

Rogosak: jaka justice? Pockej, az se nekdo z tech pomluvenych "estebaku" ci kdovikdo domakne svych prav a potom uvidis to coro-moro. A jestli pro sva tvrzeni nemate dukazy, tak se vezete. Nicmene to uz tu bylo rikano x-krat a stejne sis z toho nevzal zadne ponauceni, holt mas svou hlavu (a podle vseho, tvoje mati jeste vetsi).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#60 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 10:00

S4: Já jsem to tady dal pro lid který má zájem vědět co, že se děje pod pokličkou. A né pro horolezecké experty jako ty. Já budu zase mimo a ty nemáš v hlavě mozek.
  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama