Přejít na obsah


Fotka

Geocoin Ceske legie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:24

Chcete li pomoci dobre veci - zkuste venovat pozornost odkazu http://obeclegionars...p?mid=4&aid=443
Lze zde po dohode ziskat geocoin


Vložený obrázek

Vložený obrázek.


Cilem projektu je vypusteni geocoinu a tim upozornit na ceskoslovenske legie - nechci rikat propagovat, protoze zde rozhodne nejde o komercni vec :-)
My jsme GC dnes ziskali a vypada oproti fotografii o mnoho lepe, je nam az lito ho pustit do sveta mudlokaceru , ale slib je slib ...... .-)

P.S. rozhodne je dobre listing GC venovat problematice legii, legionarum viz projekt ....
  • 0

#2 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 6:38

Tam jsem psal před hodně, hodně dlouhou dobou a dokonce nabízel vytvoření wherigo hry na téma legionářů a do dnešního dne se nikdo neozval :(
  • 0

#3 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 7:52

Psal jsem tam se snahou se domluvit na nějaké spolupráci ohledně výstavy geocoinů a možné další spolupráce. Ani jeden "legionář" se mi neozval ... :(:(:(
  • 0

#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 7:59

Tak jsem včera zareagoval a čekám na odpověď na mail... můj praděda byl "brkoun" a tak bych věděl čemu minci věnovat... uvidíme...
  • 0

#5 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:09

kdyz ctu reakce - nemohu mluvit za obec legionarskou a cokoliv vysvetlovat , tak radeji popisu nas pribeh - ono to tak trochu zapada :-)
Pri sestavovani rodokmenu jsme narazili na nekolik pradedu, kteri bojovali na ruske fronte v cs legiich Pres tento fakt jsme dostali k problematice cs legii, ktera nas zaujala a rozhodli jsme se na toto tema udelat kesku .Jelikoz jsme pri listingu pouzili materialy z nekterych webu , zejmena z webu Cestna vzpominka - chteli jsme pouziti techto materialu mit schvalene od autoru , ktere citujeme (ted se mnozi mozna smeji az se za bricho popadaji :-) Zaroven jsme oslovili i obec legionarskou a brouzdani na jejich webu jsem objevil projekt - viz link nahore. I my jsme ponejprv napsali mail a na tento cca 14 dni nikdo nereagoval. Tak jsem tedy tam zavolal a po telefonatu to slo uz raz na raz, poslal jsem svoji predstavu o listingu a obratem jsem si dosel pro GC - po podepsani formalni dohody o spolupraci (pozor - nezamenovat s jinym druhem "spoluprace" :-) jsem si odnesl GC.
Jinak - moje subjektivni dojmy - pan Gabor, se kterym jsem GC vyrizoval byl velmi vstricny a ochotny a GC tam ma jeste plnou krabici - nicmene i tak si myslim, ze je pruchodnejsi predstavit jim svuj projekt - listing a neocekavat od obce legionarske vyraznou aktivni podporu ci ucast . V celem nasem projektu tj kes na tema cs legii a GC venovany poruciku Gayerovi jsme si vse pripravili sami a GC od CSOL byl pouze tresnickou na dortu . Spolupraci CSOL na Wherigu si nedokazi dost dobre v realu predstavit . Nejake GC CSOL bezi jiz svetem viz i odkaz kde jsou v tabulce.

p.s. poslal jsem link na tento thread na Obec legionarskou
  • 0

#6 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:32

Maxinoha napsal/a:
Tam jsem psal před hodně, hodně dlouhou dobou a dokonce nabízel vytvoření wherigo hry na téma legionářů a do dnešního dne se nikdo neozval :(


Zrovna o Tobe se na Obci legionarske zminovali , tj ze projednavali nas a Tebe :-)
  • 0

#7 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 14:53

Tak jsem dnes zažádal o tento coin a napsal svoji představu ..... Čas ukáže jak dopadnu ...... :o:);)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 16:02

Me uz dokonce jeden prosel rukama a je opravdu moc pekny, log + foto zde :
http://www.geocachin...c3-b7a2f819eda8
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 16:55

Čas ukázal že dobře ... ;):)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#10 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 17:07

Dnes jsem dostal reakci na mail, uvidíme jak dopadne případná realizace... ČSOL je u mne jeden z důvěryhodných partnerů, který se nenechá politicky ovlivňovat a už proto bych ráde ten coin získal do inventáře...
  • 0

#11 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:12

mirotiro napsal/a:
Dnes jsem dostal reakci na mail, uvidíme jak dopadne případná realizace... ČSOL je u mne jeden z důvěryhodných partnerů, který se nenechá politicky ovlivňovat a už proto bych ráde ten coin získal do inventáře...


aby jsme si vsichni dobre rozumneli
CSOL je Cesko Slovenska Obec Legionarska !
Nejsem si jist vazbami na stranu s brkem ve znaku :-)
myslim ze to bylo i patrno hned z prvniho prispevku a odkazu !
  • 0

#12 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:15

Sherlock Holmes napsal/a:
Čas ukázal že dobře ... ;):)


takze gratulujeme :-)
  • 0

#13 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 11:38

fly2free napsal/a:

Sherlock Holmes napsal/a:
Čas ukázal že dobře ... ;):)


takze gratulujeme :-)


Díky :)
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#14 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 12:12

fly2free napsal/a:

mirotiro napsal/a:
Dnes jsem dostal reakci na mail, uvidíme jak dopadne případná realizace... ČSOL je u mne jeden z důvěryhodných partnerů, který se nenechá politicky ovlivňovat a už proto bych ráde ten coin získal do inventáře...


aby jsme si vsichni dobre rozumneli
CSOL je Cesko Slovenska Obec Legionarska !
Nejsem si jist vazbami na stranu s brkem ve znaku :-)
myslim ze to bylo i patrno hned z prvniho prispevku a odkazu !


Brkouni dnes nic neovlivňují (bohužel? naštěstí? těžko posoudit) a z vyjádření ČSOL mám většinou dobrý pocit... ono i Český svaz bojovníků za svobodu občas řekne nahlas co jak má být... ale oba hlasy jsou slyšet málo a tak se ve zprávách 5.5. dovíme od patnáctiletých děcek u Rozhlasu v Praze že neví co se tam dělo v roce 1945. Na otázku o vzniku samostatného Československa by to bylo jistě stejné... Ale nebudeme odbočovat od tématu coinu...
  • 0

#15 barbus70

barbus70

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:05

Československá obec legionářská byla založena 15. ledna 1921 legionáři ze všech bojišť 1. světové války. více na http://obeclegionars...index.php?mid=4
  • 0

#16 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 21:14

Tak nějaké coiny byly rozeslány 6 května, dnes dorazil i aktivační kód. Jeden kousek byl k vidění i za sklem v Brně na zbrojařském veletrhu.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#17 pedrovi

pedrovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 13:48

Již jsou další Legionářské GC připraveny k distribuci ke kačerům, kteří chtějí a pomohou propagovat 90 let obce Legionářské a historii Československa a hrdinství našich ale i jejich předků! P.S. Jsou nabízeny jen vážným zájemcům, protože pokud si chcete pořídit LegioGC do sbírky tak je prodává snad http://www.army4u.cz...-sol-praha.html , který je pro Obec Legionářskou vyráběl a nějaké mu asi zbyly…
  • 0

#18 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 13:52

Tak mám obavu, že chvilkové probuzení v Československé obci legionářské zase pominulo. Před nějakou dobou se ozvali, začli něco řešit, ale opět zase neragují :(
  • 0

#19 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 20:58

Maxinoha napsal/a:
Tak mám obavu, že chvilkové probuzení v Československé obci legionářské zase pominulo.
Před nějakou dobou se ozvali, začli něco řešit, ale opět zase neragují :(


V sobotu byl po x-letech manifestační sněm, poslední dva týdny neřešili nic jiného než právě přípravu a organizaci této akce. víc možná bude vědět Pedrovi.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#20 pedrovi

pedrovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 21:07

Maxinoha napsal/a:
Tak mám obavu, že chvilkové probuzení v Československé obci legionářské zase pominulo.
:(

Již jsou rozesílány další smlouvy, přišla ti už do emailu?;)
Pokud ne tak se ozvy na můj email, a opravdu jak psal Sedento,
ten Manifestační sněm sežral kvanta času,
tak teď pište všichni na mě,
ještě jsou nějaké volné GC!:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama