Přejít na obsah


Fotka

PTNP - mrtvé PETky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:04

Jak již asi někteří zaregistrovali, připravili jsme v lednu sérii 77 PET keší na sloupech 400kV napětí mezi Nošovicemi a Frenštátem pod Radhoštěm. Narazili jsme na problém umístění sloupů na orné pudě, loukách, pastvinách, atd.... Po dohodě s Michalem Bohemianem, jsme se rozhodli publikovat jen 9 kešek - Mrtvý powertrail PTNP - GC2J6XC. Ostatní PETky ale pořád jsou na svém původním místě, na magnetu na sloupech. Takže kdo by měl zájem může si je posbírat, získá tím PETku a magnety... Doplněno: a spěchejte, protože to pak posbíráme sami a budete mít prd...:D PS: těch 9 aktivních neberte... :D:D:D
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 10:54

Zkracene receno - nechce se ti to uklizet, tak at ten sajrajt posbira nekdo jinej .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 10:55

Co tak za tím účelem uspořádat CITO event? Za bodík ti to lidi rádi uklidí ;)
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:04

Tak byt reviewerem tak za toto ti uz zadnou kes nepublikuji dokud si to neuklidis. To je pekne spolehat na to, ze si to nekdo za tebe veme. A co kdyz ne? Hodlas to tam nechat jako odpad?? :@:@
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:11

A proc tak zhurta? Nekdo kuprikladu velmi rad oceni, ze nemusi za vyfouklou PET platit a tomu dotycnymu to treba vytrhne trn z paty, ze tam nemusi jezdit. Osobne v tom nevidim nic az tak spatneho. To bych videl az v pripade, kdy to tam bude pul roku a nikdo se k tomu nebude hlasit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:23

Souhlasím s pekelníkem, na pranýřování je času dost. Golici se snaží odklizení materiálu nějak řešit, což se nedá říci o ownerech hromady archivovaných keší, kteří nakladli poklady v místech, kam už nikdy nepláchnou a po dožití kešku uklidí jen jediným kliknutím.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#7 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:35

Přesně tak... 77 petek a 150 magnetů je nám naprd. Takovouhle velkou akci už dělat nebudeme. Takže něž to sebereme dávám možnost ostatním přijít k petce a magnetu zadarmo. Tak jako to udělal ZIKIUS v jinem vlákně - Chcete neoficiální FTF? To s tím CITO eventem je zajímavý nápad....A nemusel by to být event jeden. Přeci jen jsou ty petky na cca 30km.... B)
  • 0

#8 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:41

S474N napsal/a:
A proc tak zhurta? Nekdo kuprikladu velmi rad oceni, ze nemusi za vyfouklou PET platit a tomu dotycnymu to treba vytrhne trn z paty, ze tam nemusi jezdit. Osobne v tom nevidim nic az tak spatneho. To bych videl az v pripade, kdy to tam bude pul roku a nikdo se k tomu nebude hlasit.


No kdyby se v prvnim prispevku napsalo treba "kdyz nebude zajem, kese sam odstranim" nenapsal bych ani radku. Vypadalo to tak, ze si s tim muzeme delat, co chceme, majitele uz nazajimaji. ;);)
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 11:59

k-lord: kdyby se na to chtel vykaslat, tak to urcite nebude psat sem na forum a necha to proste vyhnit. Podle me vidis neco, co tam neni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:32

golici napsal/a:
Přesně tak...
77 petek a 150 magnetů je nám naprd. Takovouhle velkou akci už dělat nebudeme. Takže něž to sebereme dávám možnost ostatním přijít k petce a magnetu zadarmo. Tak jako to udělal ZIKIUS v jinem vlákně - Chcete neoficiální FTF?

To s tím CITO eventem je zajímavý nápad....A nemusel by to být event jeden. Přeci jen jsou ty petky na cca 30km.... B)


Tak to udělej někde uprostřed s podmínkou, že logovat může jen ten, kdo přinese petku a magnet z powertrailu ;) Nebo že za petku dostane CWG.

Příprava toho powertrailu musela být fuška. Mě by asi klepla pepka, kdyby mi to reviewer zatrhl.
  • 0

#11 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:34

Těch 15km si zajdu pro pár PETek :) ideální by bylo kdyby každý na forum napsal, které již odklidil aby tam zbytečně nechodili houfy lidí ;)
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#12 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 15:01

golici napsal/a:
Narazili jsme na problém umístění sloupů na orné pudě, loukách, pastvinách, atd.... Po dohodě s Michalem Bohemianem, jsme se rozhodli publikovat jen 9 kešek - Mrtvý powertrail PTNP - GC2J6XC.


Hraju si presne s touhle myslenkou uz dlouho, ale prave to s zemedelskou pudou me odrazuje.

Nejdelsi usek VVN lesem ktery jsem nasel je 5km u Skryji 49°57.104'N, 13°46.545'E, pak jeste 4km u Dobrise. Tedy patral jsem tam kam od svych HC dohlednu. Lakalo me na tom prave to ze kdyz power trail tak kde jinde nez na sloupech a taky ten drsnej teren. Mno... rekl jsem si ze tech pixel mam ale az moc, tak jsem to odpiskal... kdyz by ale nekdo chtel par tech PETek prestehovat z Moravy do Cech tak bych se nezlobil ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#13 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 15:39

S474N napsal/a:
k-lord: kdyby se na to chtel vykaslat, tak to urcite nebude psat sem na forum a necha to proste vyhnit. Podle me vidis neco, co tam neni.


Dovol abych te opravil, "nevidim neco, co tam neni." Uz jen to, ze nebude jiste, zda jsou vsechny PETky odstraneny, je duvod, aby si to sel majitel odstranit sam. Paklize to nevysbira jen jeden clovek, tak v tom bude akorat zmatek a nejaka PETka tam muze klidne zustat jako odpad.
  • 0

#14 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 16:28

k-lord napsal/a:
nejaka PETka tam muze klidne zustat jako odpad.

čistě technicky to bude úplně stejnej odpad, jako by ta keška byla aktivní.
  • 0

#15 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 17:05

Chtěl bych poděkovat Golikum za možnost získat nějaké Petky a hlavně magnety. Využil jsem možnosti a 5 si jich vzal. Tady jsou čísla: 1, 3, 6, 8, 10. No teda jít to celé by byl celkem mazec, místy hlína, místy tráva po pás, místy vysoká řepka. Ale zašli jsme jenom od cesty ke sloupu a zpět a už tam byla krásná cestička, to by to po 100 kačerech vypadalo. Pokaždé to na sloupu nepříjemně hučelo, že jsem čekal kdy do mne sjede nějaký výboj. Klobouk dolů že jste to připravili.
  • 0

#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 17:38

pepa.z.pocernic napsal/a:

k-lord napsal/a:
nejaka PETka tam muze klidne zustat jako odpad.

čistě technicky to bude úplně stejnej odpad, jako by ta keška byla aktivní.


Neni vlastne kazda keska z pohledu mudlu odpad? ;);)
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:55

k-lord: ano je, proto tve vytky jsou jaksi mimo. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:08

Aktivní keška není odpad, protože se běžně využívá ke konkrétním účelům;).
Archivovaná keška odpad je, protože se jí vlastník má úmysl zbavit (viz 185/2001 Sb.).
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#19 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 9:12

PaWcz napsal/a:
Aktivní keška není odpad, protože se běžně využívá ke konkrétním účelům;).
Archivovaná keška odpad je, protože se jí vlastník má úmysl zbavit (viz 185/2001 Sb.).


Něco podobného jsem chtěl taky napsat, ale předběhl jsi mě :)
Ještě bych dodal, že dokud není opuštěna, je keška stále vlastnictvím ownera, takže její odcizení je vlastně přestupek proti majetku - krádež. Jen škoda, že to mudlům nevadí.
  • 0

#20 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 11:03

S474N napsal/a:
k-lord: ano je, proto tve vytky jsou jaksi mimo. ;)


Mimo vubec nejsou, jako kacer kes za odpad nepovazuji, ale kazdou krabicku bez listingu na gc.com (event. na strankach jinych cachingu) ano. ;);)

Holt mame oba jiny pristup k zivotnimu prostredi. Tot asi vse.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama