Přejít na obsah


Fotka

nový reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:15

to WAW: uprimne zticha bys mel byt ty. Tady je vlakno o novem reviewerovi a ty zde zase musis ventilovat svoje problemy se Skupcem. Ty nikoho nezajimaji tak si je nech pro sebe.
  • 0

#22 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:22

k-lord napsal/a:
to WAW: uprimne zticha bys mel byt ty. Tady je vlakno o novem reviewerovi a ty zde zase musis ventilovat svoje problemy se Skupcem. Ty nikoho nezajimaji tak si je nech pro sebe.

precti si můj první příspěvek a pak nekoho kritizuj.
Kde je Admin aby smazal příspěvek Honnyho který by měl být zticha jako první........já to nebyl kdo začal :)
  • 0

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:30

WAW napsal/a:Lidí se kterými mám problém mužů spocitat na prstech jedné ruky.jsou celkem čtyři.

Zajimave by taky mohlo byt to, kolik lidi ma problem s tebou. :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:40

S474N napsal/a:

WAW napsal/a:Lidí se kterými mám problém mužů spocitat na prstech jedné ruky.jsou celkem čtyři.

Zajimave by taky mohlo byt to, kolik lidi ma problem s tebou. :):)

ty radši moc nevyskakuj posero :)
  • 0

#25 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 12:52

Arne1: ja si myslim, ze kdyby chtel nejaky retrivr koncit tak uz o tom davno vime ;) je fakt, ze posledni dobou pribyva kesi az prilis rychle vzhledem k poctu retrivru...navic nektery z nich maj ocas omezenej pristup k internetu, coz zpusobi proste a jednoduse rychlej narust fronty...a to nemluvim a rozmachu +-100kesovejch serii... WAW: znas Skupce? vis jaky to je delat retrivra? minimalne na druhou otazku muzu odpovedet za tebe - NEVIS (priznavam, ze ja taky ne, ale vim, jaky to je, kdyz se musis rychle rozkoukat pod tlakem okoli...chybam se pak tezko vyhyba)...kazdymu trva jinak dlouho nez se rozkouka a holt obsac udela nejakou tu botu...kdyz si vezmu co u nas schvalil Vrso (tim ho nechci nijak urazet, jen to uvadim jako priklad) a byly z toho pak problemy....tak nechapu, proc se bezduvodne navazis do Skupce...a uz vubec nechapu proc tu nekomu rikas posero.... jen doufam, ze novy retrivr (a ten novy budouci) nebudou muset zadnym zpusobem vnimat tvoje kolikrat bezduvodny narazky a urazky... Ook!!
  • 0

#26 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:09

petulinka1 napsal/a:
Arne1: ja si myslim, ze kdyby chtel nejaky retrivr koncit tak uz o tom davno vime ;) je fakt, ze posledni dobou pribyva kesi az prilis rychle vzhledem k poctu retrivru...navic nektery z nich maj ocas omezenej pristup k internetu, coz zpusobi proste a jednoduse rychlej narust fronty...a to nemluvim a rozmachu +-100kesovejch serii...

WAW: znas Skupce? vis jaky to je delat retrivra? minimalne na druhou otazku muzu odpovedet za tebe - NEVIS (priznavam, ze ja taky ne, ale vim, jaky to je, kdyz se musis rychle rozkoukat pod tlakem okoli...chybam se pak tezko vyhyba)...kazdymu trva jinak dlouho nez se rozkouka a holt obsac udela nejakou tu botu...kdyz si vezmu co u nas schvalil Vrso (tim ho nechci nijak urazet, jen to uvadim jako priklad) a byly z toho pak problemy....tak nechapu, proc se bezduvodne navazis do Skupce...a uz vubec nechapu proc tu nekomu rikas posero....

jen doufam, ze novy retrivr (a ten novy budouci) nebudou muset zadnym zpusobem vnimat tvoje kolikrat bezduvodny narazky a urazky...

Ook!!
Ano nevím jaké je to delat rw. právě proto se ke kazdemu z nich chovám slusne. ale pokud rw.mi neschválí kes kvůli kolizi 159 metru tak to vezmu jako chlap ale kdyz dva dny na to schválí keš jinemu ownerovi v kolizi s moji jinou keši 90 metrů!!! se nikdo nemůže divit ze na toho cloveka mam jiny názor(a nejsem sam)
co se týká osloveni "posera" tak jsem jel do Brna Satanovi rozbit hubu protože spor v GC přešel do osobniho sektoru. místo toho aby se mi postavil mi se zpožděním poslal souřadnice PL Brno a navíc nepřišel :(
Takže nevíš ty. :)


  • 0

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:14

LOL, tys mi jel rozbit hubu? Zajimave, ze o tom nic nevim. Ale skoda, ze ses neozval, mohlo to byt zajimave.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:24

WAW napsal/a:
Ano nevím jaké je to delat rw. právě proto se ke kazdemu z nich chovám slusne. ale pokud rw.mi neschválí kes kvůli kolizi 159 metru tak to vezmu jako chlap ale kdyz dva dny na to schválí keš jinemu ownerovi v kolizi s moji jinou keši 90 metrů!!! se nikdo nemůže divit ze na toho cloveka mam jiny názor(a nejsem sam)

vis, ona kolize samotna neni pro schvaleni urcujici :D a pokud se do nekoho lidi neustale navazej, tak se pak neni cemu divit, ze je vuci nim taky arogantni...a jestli se ty chovas slusne, tak jsem ja zrejme Panna Marie...ale to pochopis, az se tu prestanes do kazdyho navazet...ale jak tak na ty tvy prispevky koukam, tak se to asi nikdy nestane :D

WAW napsal/a:
co se týká osloveni "posera" tak jsem jel do Brna Satanovi rozbit hubu protože spor v GC přešel do osobniho sektoru. místo toho aby se mi postavil mi se zpožděním poslal souřadnice PL Brno a navíc nepřišel :(
Takže nevíš ty. :)

na jeho miste bych se na tebe taky vybodla...ocividne trpis jednou z psychickejch poruch, protoze umis bejt akorat jizlivej a arogantni a jeste ve finale tvrdis, ze se stalo neco, co se nestalo a normalni clovek by to ani neudelal, tzn. nejel by nekomu jen tak "rozbit hubu"...ty souradnice ti nahodou poslal spravne...skoda, ze na tebe necekalo par chlapiku v bilym plasti s kosili, ktera ma dlouhy rukavy a zavazovani vzadu....

a vubec..nema smysl ti vysvetlovat, ze se chovas jak pubertalni rozmazlenej previt, kterymu tatinek nekoupil ten super novej playstation i kdyz na nej ty korunky ma a tak mlatis kolem sebe nevinny lidi....jedno jestli slovne nebo fyzicky...tak uz se laskave uklidni, nikdo na tvy vylevy neni zvedavej...

a ze nevim? vim svyho dost co se tyce Skupce i tvyho infantilniho chovani....

tim koncim svoje OT v tomhle vlakne...nektery lidi typu WAW by snad radsi ani nemeli mit moznost se ozyvat...
  • 0

#29 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:27

S474N napsal/a:
LOL, tys mi jel rozbit hubu? Zajimave, ze o tom nic nevim. Ale skoda, ze ses neozval, mohlo to byt zajimave.

jseš opravdu tak hloupej nebo to jen děláš.moc dobře víš o čem mluvim. srabacky si mi poslal(napsal na fórum)souřadnice které mi byli k nicemu a druhý den si dělal frajera. můžeme to zopakovat GC14NN7 zítra ve 23.00
  • 0

#30 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:35

petulinka1 napsal/a:

WAW napsal/a:
Ano nevím jaké je to delat rw. právě proto se ke kazdemu z nich chovám slusne. ale pokud rw.mi neschválí kes kvůli kolizi 159 metru tak to vezmu jako chlap ale kdyz dva dny na to schválí keš jinemu ownerovi v kolizi s moji jinou keši 90 metrů!!! se nikdo nemůže divit ze na toho cloveka mam jiny názor(a nejsem sam)

vis, ona kolize samotna neni pro schvaleni urcujici :D a pokud se do nekoho lidi neustale navazej, tak se pak neni cemu divit, ze je vuci nim taky arogantni...a jestli se ty chovas slusne, tak jsem ja zrejme Panna Marie...ale to pochopis, az se tu prestanes do kazdyho navazet...ale jak tak na ty tvy prispevky koukam, tak se to asi nikdy nestane :D

WAW napsal/a:
co se týká osloveni "posera" tak jsem jel do Brna Satanovi rozbit hubu protože spor v GC přešel do osobniho sektoru. místo toho aby se mi postavil mi se zpožděním poslal souřadnice PL Brno a navíc nepřišel :(
Takže nevíš ty. :)

na jeho miste bych se na tebe taky vybodla...ocividne trpis jednou z psychickejch poruch, protoze umis bejt akorat jizlivej a arogantni a jeste ve finale tvrdis, ze se stalo neco, co se nestalo a normalni clovek by to ani neudelal, tzn. nejel by nekomu jen tak "rozbit hubu"...ty souradnice ti nahodou poslal spravne...skoda, ze na tebe necekalo par chlapiku v bilym plasti s kosili, ktera ma dlouhy rukavy a zavazovani vzadu....

a vubec..nema smysl ti vysvetlovat, ze se chovas jak pubertalni rozmazlenej previt, kterymu tatinek nekoupil ten super novej playstation i kdyz na nej ty korunky ma a tak mlatis kolem sebe nevinny lidi....jedno jestli slovne nebo fyzicky...tak uz se laskave uklidni, nikdo na tvy vylevy neni zvedavej...

a ze nevim? vim svyho dost co se tyce Skupce i tvyho infantilniho chovani....

tim koncim svoje OT v tomhle vlakne...nektery lidi typu WAW by snad radsi ani nemeli mit moznost se ozyvat...

Takže podle tebe si mam od nej všechno nechat libit a on tak muze nejenom na tomto foru ale i na jinych serverech napadat beztrestne koho se mu zlíbí? to se ti zda v pořádku? Neznal jsem zadneho s474na dokud mě zde na tomto foru nenapadl kvůli uplne jine veci.Chyba je v nem takže pokud nevíš důvod moji zášti tak buď radši zticha.
  • 0

#31 krteczek

krteczek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:38

Důvod k zášti je vždy jen uražené EGO...
  • 0

#32 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 13:41

WAW napsal/a:můžeme to zopakovat GC14NN7 zítra ve 23.00

Jen technická - budete přitom v té vodě, nebo to nemusí být u keše?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#33 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:01

Já si dovoluji taky přivítat nového retrívra. Bude asi potřebovat nějaké nové krabičky na zaučení, co? To abych konečně dodělala ten listing, když krabička téměř měsíc čeká v úkrytu na svého lovce, že ;)? Kluci když mě viděli ji instalovat, tak se smáli, prý - jaký magor ti jako na ni bude chodit? Uvidíme... Leje jako z konve, jdu na to!
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:02

WAW: no jak vidim, tak ty souradnice Cernovic jsou opravdu spravne zaslane. Mel by ses nechal vysetrit, protoze ve 23 hodin opravdu nikam jezdit nebudu, v tu dobu normalni lide jsou doma se svou rodinou a nepremeruji si delku cehokoliv nekde u Ronda. Mimochodem, cim ze jsem te to vubec napadl? Ja jenom, abych si byl vedom sveho hrichu a miry provineni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:09

Zamkněte to tady nebo toho *píp* co všude ukazuje svou poruchu už zabanánujte.
  • 0

#36 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:11

Bacha tady padlo slovo Černovice? Rozbiju vám hubu všem, täm já bydlím. Revírníci to je materiál co? No děkuji a přeji všem budoucím stávajícím i minulým.
  • 0
Tomarctus

#37 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:15

motty.rt napsal/a:
Zamkněte to tady nebo toho *píp* co všude ukazuje svou poruchu už zabanánujte.


a kteryho z tech dvou porusenejch myslis? :)
  • 0

#38 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:16

tomarctus napsal/a:
Bacha tady padlo slovo Černovice? Rozbiju vám hubu všem

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

i my dekujeme novemu retrivrovi za odvahu i kdyz neni z nasich reviru, a at je stejne tak dobrej jako stavajici tym;)
  • 0

brundi
 


#39 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:21

zLOST: o tobe tu rec nebyla, neboj. tomarctus: kliiiid, to bylo pouze v souvislosti s PL ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#40 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 14:25

S474N napsal/a:
WAW: no jak vidim, tak ty souradnice Cernovic jsou opravdu spravne zaslane. Mel by ses nechal vysetrit, protoze ve 23 hodin opravdu nikam jezdit nebudu, v tu dobu normalni lide jsou doma se svou rodinou a nepremeruji si delku cehokoliv nekde u Ronda.

Mimochodem, cim ze jsem tue to vubec napadl? Ja jenom, abych si byl vedom sveho hrichu a miry provineni.

Zapatrej ve svem dlouhém seznamu lidí které jsi bezduvodne napadl na všech fórech na která chodis(neboj sledoval jsem to)a vzpomeneš si. Pokud někoho bez priciny ponizujes,napadáš,urážíš jeho rodinu s majetek a děláš to jen proto aby si všem dokázal že se považuješ za někoho kdo nejsi tak rozhodne normální nejsi. v tom pripade čekám že u ty vrby budeš a konečně vystoupiš z anonymity internetu a poneseš si případné následky svého chování v reálu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama