Přejít na obsah


Fotka

Garmin Montana


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#341 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 11:12

to je známá věc, že ukazuje keše na mapě jen do cca 160-200 km od aktuální pozice, je to tady psáno stokrát...to není chyba, to je "vlastnost"


  • 0

#342 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 11:39

To áno ale nevieme ako získa gpx. Je PM, stiahne PQ alebo má na to SW? Keď SW tak ako exportuje?
Dal málo informácií
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#343 sagar1

sagar1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 14:25

Som PM. Kešky exportujem buď po jednej, kedy si stiahnem gpx do kompu a to potom kopírujem do zložky GPX. Alebo ako PQ a to cez garmin expres odošlem do garmina. Neviem či montana má vôbec takú možnosť, aby ich zobrazovala. Čo ma však zaráža je vec, že parking a waypointy mi na mape zobrazuje. Už si píšem aj s chlapcom z garmin podpory, ale ten je z geocachingu jeleň a v podstate netuší, na čo sa sťažujem.


  • 0

#344 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 14:48

Přes menu je vidíš a naviguje to na ní? Není nějak nakopnuté zobrazování ikon na displeji? Zkus si od někoho, komu to na Montaně funguje nechat poslat nějaké GPX.


  • 0

#345 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 15:04

Som PM. Kešky exportujem buď po jednej, kedy si stiahnem gpx do kompu a to potom kopírujem do zložky GPX. Alebo ako PQ a to cez garmin expres odošlem do garmina. Neviem či montana má vôbec takú možnosť, aby ich zobrazovala. Čo ma však zaráža je vec, že parking a waypointy mi na mape zobrazuje. Už si píšem aj s chlapcom z garmin podpory, ale ten je z geocachingu jeleň a v podstate netuší, na čo sa sťažujem.



Prečo cez garmin expres?
PQ stiahneš v zipe, rozbaľ, pripoj garmin na PC a jednoducho skopíruj do zložky gpx.
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#346 sagar1

sagar1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 15:13

Dámy a páni, neviem, ako to tu napísať, ale prisahám, že to nešlo a už to ide. Viem tu pripnúť video s mojou rodinou, ktorá odprisahá, že nekecám. Uvedomujem si, že tu budem vyzerať, ako debil, ale fakt som robil to isté do teraz. Skúsil  som to znovu a už to funguje. Tak neviem, či si stiahla nejakú aktualizáciu, alebo ako hovoríme my, počítačový analfabeti, proste dostala rozum. Každopádne vďaka všetkým za rady a trpezlivosť. Teraz sa už budem len modliť, aby sa niečo neposralo, lebo fakt neviem, kde by som potom šiel žiadať o radu.:)

Ešte raz, veľká vďaka a želám Vám všetkým hlavne to zdravíčko.


  • 0

#347 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 15:16

ja by som povedal, že chyba je v GarminExpress

je lepšie stiahnuť požadovanú oblasť cez GeoGeoget alebo PQ a potrebné uložiť rovno do garmina.

V GG si môžeš udržovať oblasť aktuálnu, trebárs aj celé SK .

Robím to tak dlho a spokojnosť


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#348 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 15:02

Ahoj, já nevím .. mám  nový garmin montana 680t pro, a oproti navigaci v mém mobilu je to úplně nepoužitelný stroj!!!  Máte někdo zkušenost s tímto přístrojem? Poradíte? Asi něco dělám špatně.. škaredá mapa, težkopádné ovládání, nepřehledné.. prosím, ozvěte se, díky:)

Ahojky...po poruše Montány 600 jsem byl donucen koupit jediný dostupný typ této řady kvůli držákům i oblibě právě 680t...nesehnal jsem adekvátní manuál tak jsem se trochu prokousával nastavením ale už mi to šlape jako starší 600...zatím používám jen Topo Czech...akorát nemohu přijít na to,proč se do mapy neukládají ikony nalezených keši...prostě jsou třeba zelené a po zapsaní nálezu zmizí...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama