Přejít na obsah


Fotka

FTF - jak rychle zalogovat?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
92 odpovědí na toto téma

#1 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 20:14

Zdravíme FTF huntery z Liberecka. Někde jsme četli, že mají pravidlo logovat FTF nález na GC až po 24 hod. Podle nás by krabka nalákala víc lovců, projeli jsme víc benzínu a vůbec zažili víc srady. Jaký je Váš názor na používání tohoto pravidla na Liberecku? Edit: pravidlo není správný výraz - takže nepsanou dohodu:)
  • 0

#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 20:17

Muj názor je, že krom pravidel určených graundspíkem si každý určuje svoje pravidla.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#3 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 20:37

Já nějak moc nerozumím dotazu? Jako že by měli vyjíždět na FTF po 24 hodinách? Nebo že by měli logovat až po 24 hodinách? Jsem z toho nějaký zmatený
  • 0

#4 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 20:45

O tom jsem neslysel, ja loguju hned po navratu domu a to vetsinou stihnu drive nez za 24h. Bobr_, Kaspajovci, Maluston, Lentom asi taky. Tak koho mas na mysli ? :)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#5 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 20:49

Pupkovi nejspíš navrhují, že by na Liberecku mohla fungovat podobná dohoda, jakou mají kačeři ze Žďárských vrchů - logovat nové kešky až po určité době, aby vydrželo napětí a víc lidí se potkalo na FTF huntech.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#6 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:13

Diky PaWcz, přesně tak jsme to mysleli:) Logovat nález FTF 24hod po publikaci, aby vydrželo napětí.
  • 0

#7 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:14

Zkuste to navrhnout Benjovi5. :-)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#8 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:26

Tak se mnou nepocitejte, to me vubec nepripada jako zabavne.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#9 asnyk

asnyk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:32

Příjde mi to jako totální nesmysl. V čem je rozdíl, jestli vyjedu hned nebo až po 24 hodinách? Přestože nejsem žádný FTFkař, tak se mi líbí systém, jak to funguje ted. A jestli se chcete sejít s jinými kacery, tak nevymýšlejte blbosti a místo toho si zajděte na nějaký event...
  • 0

#10 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:36

A neblaznete a radeji za 15 minut na startu .... GC2VT3Q
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#11 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:37

Když vyjedu na FTF, tak loguju hned na místě (když je signál), nebo hned po příjezdu domů. Těch pár ftfkářů už sice doma nezadržím, ale ostatní pak mají šanci si kešku vychutnat v klidu. Ne, že se tam poženu v naději na FTF a budu desátý. To bych si to moc neužil B). Na setkávání jsou eventy, jak už tu někdo psal.
  • 0

#12 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:37

Mně to jako nesmysl nepřipadá - přece jen je zábavnější cestou nevědět, na čem jsem. A adrenalin si tak dopřeje víc lovců. Za sebe slibuji, že kdyby se mi nedejbože někdy událo FTFko na Liberecku, budu logovat dokonce nejspíš mnohem později než po 24 hodinách. Těžko bych tam čundroval po kopečkách s počítačem a odbývat takovou událost odfláklým logem z mobilu, to nemá úroveň:D.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#13 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:39

Určitě nerozumím většině věcí, o kterých se na tomto fóru píše, ale tomuhle doufám ano. Mluví se tu o logování na Geocaching.com, ne o tom "papírovém" v terénu. Tam vám nikdo nebrání vyrazit hned. Autorovi jde zřejmě o to, dostat do terénu (k nové keši) co nejvíce lidí, ve snaze ulovit FTF.
  • 0

#14 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:40

Toto pravidlo funguje u nás na Vysočině, resp. v Havlíčkově Brodě a okolí na 95 %.. "Kdo najde jako první kešku, čeká se 24 hodin a pak se může zalogovat!" Je to super pravidlo, neboť jde sice o srandu, ale hra je pak více zajímavá (1 hodina od publikace.. mám tam jet? Jo, to stihnu, to tam ještě nikdo nebude... Ale zase nadruhou stranu, může tam být rychlejší (kačer).. :@:@ nevím nevím.. ale jo, zkusím to.. :D ) Většina Brodských kačerů dodrží toto pravidlo a snažíme se to rozšířit do blízkých okresů a i mezi přáteli apod.. Od nás to přebrali pak kolegové ze Žďáru n. S., pár lidí z Pelhřimovska a dokonce i prý na jihu Čech! ;)
  • 0

#15 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:40

Loguju "plnohodnotně" z HTC s Androidem. Zapsání a odelání FTF je otázka pár minut. Odfláklé logy jsem měl akorát tak na powertrailu. To už jsem fakt nevěděl co psát ;)
  • 0

#16 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:40

A oni se kačeři víc potkávají, když se loguje později? Nemyslím si. Buď je krabka v dosahu, tak na ni vyrazí víc lidí a potkají se, nebo je někde uprostřed pustých hvozdů a vystřídají se tam jednotlivě. Já jsem teda ráda, že u nás žádné takovéhle praštěné pravidlo nemáme, ráda loguju (a především xTF) hned jak přijdu domů, dokud jsem plná dojmů a zážitků :)
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#17 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:43

No u nás jsme naštěstí vybavenější a tak logujeme včas a rychle. Doufám, že se tohle "pravidlo" k nám na západ nezavleče.
  • 0

#18 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:47

Nám stačí, že se to dodržuje tady na Vysočině.. :) Až sem někdy pojedete na FTF, dejte si pozor, v kolik budete logovat :D ;)
  • 0

#19 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:49

Nejsem svině, loguju co nejdřív :)
  • 0

#20 OnderCZ

OnderCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 21:51

Každý může logovat kdy chce a uzná za vhodné, o tom žádná, ale stejně mně vrtá hlavou, proč se zde někteří proti tomu tak výhradně stavíte. Jak psal už Adrian, tak pozdějším logem (na webu) se zvýší napětí. A do poslední chvíle žijete nadějí na xTF, hlodá vám hlavou, zda na té keši už někdo byl nebo nebyl. Geocaching je hra a tohle pravidlo podle mě tu "hravost" podporuje. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama