Přejít na obsah


Fotka

Náměty na nové cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 13:59

Moj napad, ktory uspesne neuskutocnujem uz roky, ak ho niekto chcete:
Praha, Kyjsky rybnik, nedaleko romanskeho kyjskeho kostolika.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2006 - 11:49

Tolstejn, Jedlova, dalej Vrkoc nad Ustim nad Labem,... nadhernych miest je milion, sup sup zakladat :)))

No, snahu o jakoukoliv cache mimo Prahu samozřejmě vítám, ale cache by měla mít i nápad, atmosféru, něco neobvyklého v hledači zanechat ......
Asi by nebylo úplně šťastné dát všude jen plastovou pixlu a notes, chce to i příběh, podrobnost ....

  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 1:29

Tolstejn, Jedlova, dalej Vrkoc nad Ustim nad Labem,... nadhernych miest je milion, sup sup zakladat :)))

Na Vrkoč se chastám, už jsem udělal jedno měření souřadnic. Ale nejdříve tam musím uklidit ten ukrutný nepořádek a zrušit to ohniště přímo na vyhlídce. Pak to bude důstojné místo pro kešku.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2006 - 22:44

..... dalej Vrkoc nad Ustim nad Labem,... nadhernych miest je milion, sup sup zakladat :)))

Jak jsem slíbil už na CITO Eventu v Plzni, tak jsem splnil :-) Tímto Ti Šamane děkuji za inspiraci.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 14:31

Moj napad, ktory uspesne neuskutocnujem uz roky, ak ho niekto chcete:
Praha, Kyjsky rybnik, nedaleko romanskeho kyjskeho kostolika.

To nie je mozne! Vcera tam niekto dal cache...
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2006 - 16:00

No, snahu o jakoukoliv cache mimo Prahu samozřejmě vítám, ale cache by měla mít i nápad, atmosféru, něco neobvyklého v hledači zanechat ......
Asi by nebylo úplně šťastné dát všude jen plastovou pixlu a notes, chce to i příběh, podrobnost ....

Zlatá slova ... Někdy mi to chybí.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2006 - 11:37

Jak jsem slíbil už na CITO Eventu v Plzni, tak jsem splnil :-) Tímto Ti Šamane děkuji za inspiraci.

videl som, super, urcite sa tam niekedy vyberiem :)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 15:41

Skalky skřítků u Kyselky, je někdo odtama ?
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2006 - 16:37

Namet? Nikoliv konkretni misto, ale spis typ cache. Na --odlehlych-- mistech :] Treba na horach na hrebenech, na vrcholech, v sedlech, nikoliv jen pul hodiny cesty od nejakeho lyzarskeho strediska dostupneho autem. Je to samozrejme mozne i v mensim meritku, i v malem lese atp. se obvykle najde odlehle misto. (Nebudu tady prilis dany pojem rozvadet... neni to jen 'vzdalene' :]). Tech je u nas zatracene malo, rekl bych.
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 19:39

Skalky skřítků u Kyselky, je někdo odtama ?

Na Skalky Skritku se chystame - doma uz mame pixlu, jen najit volny vikend..

  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2006 - 17:24

Namet? Nikoliv konkretni misto, ale spis typ cache. Na --odlehlych-- mistech :] Treba na horach na hrebenech, na vrcholech, v sedlech, nikoliv jen pul hodiny cesty od nejakeho lyzarskeho strediska dostupneho autem. .....

Tahle je naprosto podle tvojich představ: Mrtvy les / Dead forest

Ale moc lidí tam zatím nebylo, asi to nebude až tak žádaný typ cache :-)
Taky jsem raději pro cache, kam se nedá autem, těšte se .....

  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 21:24

Na Skalky Skritku se chystame - doma uz mame pixlu, jen najit volny vikend..

Tak na tuhle kešku se už teď moc těším. U Kyselky je i rozhledna....více tady
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2006 - 0:57

Náměty bych měl, bohužel časově nestíhám - tak třeba vlaková zastávka Bezpráví (cca N49 59.896 E16 20.056), kousek od cykl. stezky 4054. Krásné údolí Tiché Orlice, dostupnost vlakem, na kole, pěšky. Bylo to jediné správně pojmenované místo za totality :). Když jste tehdy řekli, že je tu bezpráví, tato zastávka vám mohla ušetřit spoustu potíží... Po r. 1989 se sem sváželi různé artefakty, spojené s rudou hvězdou a zlatým srpokladivem, se záměrem vytvořit tu muzeum totality (nevím jestli se tam něco z toho ještě zachovalo). Keš by mohla být tematická a oslovit kačery v duchu marxizmu-leninyzmu. Není nad to, občas se ohlédnout, a zavzpomínat, co to do nás ve školách hustili jako pravdy pravdoucí, jaká že jsme to četli hesla vylepená na budovách, na co všechno se stály fronty, že hajzlpapír byl občas nedostatkové zboží... Prostě: Na věčné časy a nikdy jinak!

PS: Další náměty jindy.

  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2006 - 14:37

Taky přihodím pár tipů. Krnov a okolí (Osoblaha, Město Albrechtice, Zlaté hory), Moravská Třebová a okolí Svitav na východ, Slavonice, pomezí Benešovsko/Táborsko.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2006 - 14:50

Taky přihodím pár tipů. Krnov a okolí (Osoblaha, Město Albrechtice, Zlaté hory), Moravská Třebová a okolí Svitav na východ, Slavonice, pomezí Benešovsko/Táborsko.

Mám ten pocit, že Moravskou Třebovou už má někdo v plánu - nedávno jsem se bavil s nějakým (relativně) nováčkem, že tam něco založí, dotyčnému se bohužel omlouvám, ale teď mi vypadlo, s kým jsem se vlastně bavil :-/
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2006 - 22:19

Taky přihodím pár tipů. Krnov a okolí (Osoblaha, Město Albrechtice, Zlaté hory), Moravská Třebová a okolí Svitav na východ, Slavonice, pomezí Benešovsko/Táborsko.

Opavsko, Osoblažsko a Krnovsko je celkově dost keškově panenské, navíc tu pravděpodobně asi zatím není žádný kešer:( Místa jsou tam ale rozhodně pěkná. Já měl v plánu Cvilín, ale ještě jsem se k tomu nedostal.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 0:03

Mám ten pocit, že Moravskou Třebovou už má někdo v plánu - nedávno jsem se bavil s nějakým (relativně) nováčkem, že tam něco založí, dotyčnému se bohužel omlouvám, ale teď mi vypadlo, s kým jsem se vlastně bavil :-/

Taky vím o jednom, který se chystá na okolí Moravské Třebové, nechme se překvapit. Já jsem se trochu rozjel ve svém okolí Litovle a i trochu dál. Mám další tipy pro tento region: zámek Přerov, Skanzen Rymice, Zámek Prostějov, Rozhledna Vítčice u Němčic na Hané, Lázně Slatinice, Zřícenina Cimburk-ty jsou dvě, jedna na Jižní Moravě a jedna na Severení( to by mohla být třeba zajímavá dvojkeš, nebo multi), Černá věž Drahanovice, Hanácký skanzen Příkazy, Jeskyně Javoříčko, Jeskyně Mladeč, Zbrašovské aragonitové jeskyně Teplice nad Bečvou a další. Potom je dost prázdná oblast Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm.
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2006 - 15:50

Mám ten pocit, že Moravskou Třebovou už má někdo v plánu - nedávno jsem se bavil s nějakým (relativně) nováčkem, že tam něco založí, dotyčnému se bohužel omlouvám, ale teď mi vypadlo, s kým jsem se vlastně bavil :-/

Nojo, to jsme byli my :), plán trvá, doufáme, že bude trochu víc času...
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2006 - 23:01

Opavsko, Osoblažsko a Krnovsko je celkově dost keškově panenské, navíc tu pravděpodobně asi zatím není žádný kešer:( Místa jsou tam ale rozhodně pěkná. Já měl v plánu Cvilín, ale ještě jsem se k tomu nedostal.

Přirozeně jsou oblasti, kde je málo cacherů a tak je tam málo cache :-(
Když jsem v Liberci loni začínal, tak byla nejbližší cache v Jablonci, vzdálená 7 km a FTF na cache nebyl problém.
Po roce vím o pěti dalších cacherech v oblasti a na FTF se musí vyrazit prakticky ihned po zveřejnění. Předpokládám, že podobný průběh bude mít georozvoj i v dalších regionech ...

  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 12:03

Taky vím o jednom, který se chystá na okolí Moravské Třebové, nechme se překvapit. Já jsem se trochu rozjel ve svém okolí Litovle a i trochu dál. Mám další tipy pro tento region: zámek Přerov, Skanzen Rymice, Zámek Prostějov, Rozhledna Vítčice u Němčic na Hané, Lázně Slatinice, Zřícenina Cimburk-ty jsou dvě, jedna na Jižní Moravě a jedna na Severení( to by mohla být třeba zajímavá dvojkeš, nebo multi), Černá věž Drahanovice, Hanácký skanzen Příkazy, Jeskyně Javoříčko, Jeskyně Mladeč, Zbrašovské aragonitové jeskyně Teplice nad Bečvou a další. Potom je dost prázdná oblast Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm.

Jestli myslíš - zříceninu Cimburk v Chřibech, tak tu mám předběžně v plánu osadit - sice to bude až nejspíš v červenci nebo srpnu, ale bude - zatím jsem se ani pořádně nedostal do Hradiště, a když jo, tak je škaredě a prší ... stejně tak hodlám udělat Buchlov a Barborku jako turisticky atraktivní místa, kde cache před několika lety byla, ale už je archivovaná. Ze všeho nejdřív ale bude zámecký park v Buchlovicích, už mám připravený i listing.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama