Přejít na obsah


Fotka

Náměty na nové cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2006 - 20:53

Nojo, to jsme byli my :), plán trvá, doufáme, že bude trochu víc času...

Ježíííš, stydím se - no dyť joooo...
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 12:34

Jestli myslíš - zříceninu Cimburk v Chřibech, tak tu mám předběžně v plánu osadit - sice to bude až nejspíš v červenci nebo srpnu, ale bude - zatím jsem se ani pořádně nedostal do Hradiště, a když jo, tak je škaredě a prší ... stejně tak hodlám udělat Buchlov a Barborku jako turisticky atraktivní místa, kde cache před několika lety byla, ale už je archivovaná. Ze všeho nejdřív ale bude zámecký park v Buchlovicích, už mám připravený i listing.

Ano, tu mám na mysli a druhá zřícenina Cimburku je právě někde u té Moravské Třebové, tuším u Městečka Trnávka. Právě když jsem zjistil, že ty zříceniny jsou dvě se stejným názvem, tak mě napadlo nějak je třeba spojit dohromady, třeba nějakou multi, nebo něco podobného. Co myslíš ?
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 13:26

Ano, tu mám na mysli a druhá zřícenina Cimburku je právě někde u té Moravské Třebové, tuším u Městečka Trnávka. Právě když jsem zjistil, že ty zříceniny jsou dvě se stejným názvem, tak mě napadlo nějak je třeba spojit dohromady, třeba nějakou multi, nebo něco podobného. Co myslíš ?

To už bych to spíš viděl na 3 cache - 2 tradiční na každé ze zřícenin a jednu bonusovou mystery nebo multi která by obě zříceniny spojovala - podobné cache typu "Z Lukova do Lukova přes půlku republiky" mají docela malou návštěvnost ...
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 13:28

To už bych to spíš viděl na 3 cache - 2 tradiční na každé ze zřícenin a jednu bonusovou mystery nebo multi která by obě zříceniny spojovala - podobné cache typu "Z Lukova do Lukova přes půlku republiky" mají docela malou návštěvnost ...

Z Lukova do Lukova boli len 2 ludia za 2 roky, to je zbytocne taku cache robit, aj tak Ti nic neda...
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 14:53

Z Lukova do Lukova boli len 2 ludia za 2 roky, to je zbytocne taku cache robit, aj tak Ti nic neda...

Taky mě napadla bonusovka za odlovení obou, ale když je to tak, tak si asi uděláme, každý svou.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2006 - 16:57

Taky mě napadla bonusovka za odlovení obou, ale když je to tak, tak si asi uděláme, každý svou.

Ale zas kdyby se finálovka ukryla někam do centra Brna, kde by nasraně svítila ve všech seznam neodlovených cacheí podle vzdálenost od home coordinates na prvním místě :-))) tak by to snad pár lidem nedalo :-)))
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2006 - 21:07

Ale zas kdyby se finálovka ukryla někam do centra Brna, kde by nasraně svítila ve všech seznam neodlovených cacheí podle vzdálenost od home coordinates na prvním místě :-))) tak by to snad pár lidem nedalo :-)))

Jestli jsou Kimit Team z té oblasti, tak to se domluvte a něco stvořte, budu se těšit :-))) vždyť obě zříceniny jsou vzdušnou čarou od sebe 60(jen)km, ale tu finálovku bych nedával do Brna, ale třeba do Kroměříže, nebo tam někam, ale to už je na Vás.
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2006 - 21:30

Jestli jsou Kimit Team z té oblasti, tak to se domluvte a něco stvořte, budu se těšit :-))) vždyť obě zříceniny jsou vzdušnou čarou od sebe 60(jen)km, ale tu finálovku bych nedával do Brna, ale třeba do Kroměříže, nebo tam někam, ale to už je na Vás.

pošli mi prosím souřadnice toho druhého Cimburku
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2006 - 11:05

Jestli jsou Kimit Team z té oblasti, tak to se domluvte a něco stvořte, budu se těšit :-))) vždyť obě zříceniny jsou vzdušnou čarou od sebe 60(jen)km, ale tu finálovku bych nedával do Brna, ale třeba do Kroměříže, nebo tam někam, ale to už je na Vás.


Za Kimit Team můžeme slíbit, že na Cimburku u Městečka Trnávky určitě nějakou cache založíme. Na Cimburk jsem zpracovával i diplomku a tak materiálu mám spoustu. Akorát se zatím nedostává času... :-(
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2006 - 23:07

pošli mi prosím souřadnice toho druhého Cimburku

Loc:49°42.529N,016°43.965E
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2006 - 11:46

Za Kimit Team můžeme slíbit, že na Cimburku u Městečka Trnávky určitě nějakou cache založíme. Na Cimburk jsem zpracovával i diplomku a tak materiálu mám spoustu. Akorát se zatím nedostává času... :-(

OK, tak je můžeme pojmout jako sesterské cache a případně udělat i nějakou tu bonusovku, která bude vybavena velkou hotovostí v dolarech, dvanáctiletou whisky a podobnýma lákadlama, aby to někomu stálo za to :-)
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2006 - 12:33

OK, tak je můžeme pojmout jako sesterské cache a případně udělat i nějakou tu bonusovku, která bude vybavena velkou hotovostí v dolarech, dvanáctiletou whisky a podobnýma lákadlama, aby to někomu stálo za to :-)


Jasně, každá správná cache ale musí být umístěná ve vykotlaném pařezu a zakrytá listím a nějakým kouskem dřeva. Jinak nehraju. :-) Ne vážně, Cimbruk během léta snad uděláme, klidně i bonusovku. V okolí je navíc hodně zajímavých míst a je škoda, že tam žadné cache nejsou.
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2006 - 16:35

OK, tak je můžeme pojmout jako sesterské cache a případně udělat i nějakou tu bonusovku, která bude vybavena velkou hotovostí v dolarech, dvanáctiletou whisky a podobnýma lákadlama, aby to někomu stálo za to :-)

Jsou lidi, kterym to stoji za to i bez ty flasky, na to nezapominej :]
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2006 - 16:38

Jasně, každá správná cache ale musí být umístěná ve vykotlaném pařezu a zakrytá listím a nějakým kouskem dřeva. Jinak nehraju. :-) Ne vážně, Cimbruk během léta snad uděláme, klidně i bonusovku. V okolí je navíc hodně zajímavých míst a je škoda, že tam žadné cache nejsou.

Zcela vazne uz delsi dobu o jedne cache na Chribech uvazuju, a to na Ocasku. Muj velmi oblibeny kopec. Mohla by se tam objevit tak nekdy v cervenci :]
Na turisticky proflakla mista jako je Kliment apod. jsem rezignoval, ale treba se tam nekdo bude mit chut realizovat...
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2006 - 1:24

sice v praze je hodne kesek, ale nedavno jsem se po dlouhe dobe dostal k hamerskemu rybniku, kde driv byval ostrov pokladu,ktery jsem bohuzel nestihl :( a myslim si ze o misto by si urcite kesku zaslouzilo, ani nemusi byt na tom ostruvku, i kdyz ten k tomu primo vybizi :)
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 9:29

jeste me napadlo, neplanuje nekdo delat kes na kladne v lesoparku Bazantnice?
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 23:19

sice v praze je hodne kesek, ale nedavno jsem se po dlouhe dobe dostal k hamerskemu rybniku, kde driv byval ostrov pokladu,ktery jsem bohuzel nestihl :( a myslim si ze o misto by si urcite kesku zaslouzilo, ani nemusi byt na tom ostruvku, i kdyz ten k tomu primo vybizi :)

s pokladom na ostrove na hameraku bol problem v zime, nema to tam sancu vydrzat. Ale pri nejakej totalnej kamuflazi by to mozno ako mikro islo, akurat poklad na ostrove ako mikro je dost lamerske...
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2006 - 8:49

jeste me napadlo, neplanuje nekdo delat kes na kladne v lesoparku Bazantnice?

Ne-e. :-)
  • 0

#59 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2020 - 11:53

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno, našel jen tohle, takže reinkarnace po 14 letech...

 

Tahle zvonička je vytvořena z nosníků křídla obřího letounu Messerschmitt Me 323 "Gigant". Více je v tomto článku.

Keška na letišti Skuteč zmiňuje uvízlá německá letadla jednou větou, natož aby byla zmíněna tato raritka ohledně zvonice.

 

Kdybych to měl v dosahu, kešku udělám, protože tohle mě asi na gc baví nejvíc - místo nebo objekt, o kterém bych se jinak asi nedozvěděl, s nějakou lokální historií.

Ale mám to daleko, tak to dávám do placu.

Osobně bych volil lehounkou multi s lehce dostupnou krabicí mimo vesnici - na popojetí. V takovéhle vesničce bude provoz kolem fyzické schránky budit pozornost...

 

PS: kdyby se toho někdo ujal, prosím o avízo - přes Skuteč 2x do roka jezdím, tak bych si ji s potěšením odlovil :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama