Přejít na obsah


Fotka

doporucite autoskolu na kondicni jizdy v Praze ? (kde v Praze ci okoli se ucit ridit auto ? znate le


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 9:33

kde v Praze ci okoli se ucit ridit auto ? jedna se mi o plochu treba staryho zrusenyho letiste, kde muze jezdit auto, ale nejsou tam lidi ... (kdysi me na jedno takove znamy vzal, ale ja uz na znameho nemam kontakt a kde to bylo netusim) oprasuju ridicak po 12letech ...
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 9:35

Parkoviště za Globusem ve Zličíně.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#3 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 9:42

Taky takový místo hledám, ale Zličín mám úplně z ruky, něco kolem Prahy 10 by nebylo? Zatím znám jen nepoužívaný letiště u Milovic :-)
  • 0

#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 9:42

Co je okolí? Tady na Hradčanech se konají i tuningové srazy, je tam taky keška GC1ZNPD a runway dostatečná…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 9:46

Globus mne taky napadl, pripadne na strahove je taky pekne klidne parkoviste...
  • 0

#6 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 9:56

Ja si myslim, ze ucit ridit auto se da nejlepe v autoskole. Ja tam byl onehda taky a byla to parada!;):DB)
  • 0

#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:01

Můžu Ti někoho dohodit na návrat do plné kondice? Když to bude bez přezkoušení, páč v Praze jsou teď zkušební komisaři povětšinou v base!

http://www.zakruta.c...isaru-obvineno/
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#8 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:18

zlicinaci napsal/a:
Parkoviště za Globusem ve Zličíně.


auto bude k dispozici o vikendu a znamej prazskej sport je o vikendu jit nakupovat, takze na parkovisti bude dost lidi aut a taky obrubniku a lamp
a ja ma zatim pocit ze se nevejdu ani na 3 proudou silnici...
ale diky za tip :D

Trhac napsal/a:
Co je okolí? Tady na Hradčanech se konají i tuningové srazy, je tam taky keška GC1ZNPD a runway dostatečná…


tooo uz je krapet z ruky, ale taky dekuji za tip, runway je to luxusni

a autoskola je dalsi vec v planu pokud to bude se mnou tak katastroficke jak si myslim, mam jich v okoli (Nusle) nekolik, ale pokud bys doporucil tak proc ne, idelane skoda octavka at se ucim na to co pak mam ridit , komisar asi netreba, teda pokud by mi ten ridicak co uz mam instruktor vsteky neroztrhal :D

Blexa napsal/a:
Globus mne taky napadl, pripadne na strahove je taky pekne klidne parkoviste...


todle parkoviste ?



ja teda zatim na hledani sla z jine strany a hledam pres http://rcmapy.com

a zatim sem nasla TUTO plochu za Pruhonicema
  • 0

#9 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:24

To nebo jeste plocha blize velkemu stadionu....

Co se tyka globusu, tak to parkoviste je prazdne prave i ovikendu. Sam nevim, kdy jsem tam videl stat auto. Samozrejme nemame na mysli to hlavni, ale tohle... http://www.mapy.cz/#...0.069658_14&t=o
  • 0

#10 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:26

Mezi autoškolami jsou velké rozdíly, když budeš mít smůlu, natrefíš na někoho, kdo to vedle tebe jenom odsedí. Vybírej pečlivě.
  • 0

#11 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:28

a ja ma zatim pocit ze se nevejdu ani na 3 proudou silnici...


V tomhle pripade silne doporucuju zacit se ucit jezdit tesne podle prave krajnice, protoze tomu se na severu Norska nevyhnes, ale myslim, ze jsem ti to uz psal do nejakych poznamek...
  • 0

#12 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:33

Mufa napsal/a:
Taky takový místo hledám, ale Zličín mám úplně z ruky, něco kolem Prahy 10 by nebylo? Zatím znám jen nepoužívaný letiště u Milovic :-)


u Milovic mi to naslo http://rcmapy.com/?locid=524

na mape TADY

ale to je teda pouzivane, ale zada se ze za 300kc/rok je to i pristupne ...
otazka je jestli jen pro modelare co honi letadylka nebo vas nechaji i jezdit autem ...
  • 0

#13 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:40

Blexa napsal/a:

a ja ma zatim pocit ze se nevejdu ani na 3 proudou silnici...


V tomhle pripade silne doporucuju zacit se ucit jezdit tesne podle prave krajnice, protoze tomu se na severu Norska nevyhnes, ale myslim, ze jsem ti to uz psal do nejakych poznamek...


jj psal, ja do Norska budu spis zalozni ridic nebo na rovne dlouhe useky, ne do fjordu a serpentinek ...

jinak prave prava strana ... uz kdysi v autoskole mi instruktor rikal ze ze ty zpetny zrcatka nechce zbirat :oF (a me ani neprislo ze okolo tech zaparkovanejch aut jedu taaak blisko)
  • 0

#14 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 11:03

Moje drahá polovička když oprašovala řízení, tak si objednala kondiční jízdy v nějaký autoškole pro ženy :-) moc si to pochvalovala. Takže když tak můžu sehnat na ně kontakt :-)
  • 0

#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 11:09

V Norsku se jezdí dobře, není to žádné Palermo, provoz spíš slabší, hlavně na severu.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 12:00

V Praze je opravdu ideální ten Strahov, obecně plocha mezi stadiony, sice se tam v jedné části parkuje (ČSTV), ale jinak je celkem klid. Pozor na autoškoly, ty to tam mají v oblibě a pak blbečci co si tam jezdí pálit pneumatiky. V zimě je to super na nácvik smyku, jízdy po ledu apod. Tím parkovištěm za Globusem si nejsem moc jistej, tušim že je zavřený? Jakože betony a nedá se tam. Ale aktuální situaci neznám. Letiště Milovice-Mladá je super, jeli jsme tam normálně bez nějakýho placení. Dá se vjet od Božího daru, tam závora buď nebyla, nebo byla otevřená. Zespoda od Milovic byla závora zavřená, takže tudy asi ne. A hlavně zhora neriskuješ setkání s modeláři či jejich modely :-D Ale nejčertsvější co se mi docela líbilo je slepý konec (začátek :-)) dálnice u keše Na Konci světa GC2QATT. Sice je to prostor relativně malý, ale absolutně nikdo tam asi nejezdí :-D
  • 0

#17 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 13:04

Xork42 napsal/a:

Mufa napsal/a:
Taky takový místo hledám, ale Zličín mám úplně z ruky, něco kolem Prahy 10 by nebylo? Zatím znám jen nepoužívaný letiště u Milovic :-)


u Milovic mi to naslo http://rcmapy.com/?locid=524

na mape TADY

ale to je teda pouzivane, ale zada se ze za 300kc/rok je to i pristupne ...
otazka je jestli jen pro modelare co honi letadylka nebo vas nechaji i jezdit autem ...


Znám to proto, že nás mlaďas tam občas s klukama jezdí trénovat auto, určitě nic neplatí, neb je rád, že může přispět na benzín.
  • 0

#18 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 13:10

u toho Globusu jsou betonove zabrany myslim jen u jednoho ze dvou vjezdu/vyjezdu. Je to videt i na ortfoto
  • 0

#19 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 13:23

Mufa napsal/a:

Xork42 napsal/a:

Mufa napsal/a:
Taky takový místo hledám, ale Zličín mám úplně z ruky, něco kolem Prahy 10 by nebylo? Zatím znám jen nepoužívaný letiště u Milovic :-)

u Milovic mi to naslo http://rcmapy.com/?locid=524
na mape TADY

ale to je teda pouzivane, ale zada se ze za 300kc/rok je to i pristupne ...
otazka je jestli jen pro modelare co honi letadylka nebo vas nechaji i jezdit autem ...


Znám to proto, že nás mlaďas tam občas s klukama jezdí trénovat auto, určitě nic neplatí, neb je rád, že může přispět na benzín.


diky za info, to by byli dobre zpravy ze je to tam zadarmo
slo by se "mladase" zeptat na podrobnosti ?
jaky je tam o vikendu provoz ?

provoz cehokoli - letadel-ultralightu, modelaru, lidi v autech ...
  • 0

#20 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 14:47

Mlaďas hlásil, že provoz tam sice je (letadýlek, modelářů, ale že neměli problémy a nemotali se navzájem, takže to je asi hodně veliký. Přemlouvá mě, že mu taky prý někdy musím půjčit svoje auto, takže tam nejspíš o víkendu s ním zajedu a uvidím. A prý se má jezdit od toho Božího Daru. Jinak znám ještě jedno nepoužívaný letiště, ale to je až u Všechova (poblíž Tábora), tam se motají jen občas s navijákem paraglidisti, jinak to slouží jako naučná autoplocha pro všechny puberťáky z okolí. Ale nikdy tam nebyl žádný velký nával, dá se tam v pohodě zkoušet cokoliv
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama