Přejít na obsah


Fotka

doporucite autoskolu na kondicni jizdy v Praze ? (kde v Praze ci okoli se ucit ridit auto ? znate le


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 14:55

Xork42 napsal/a:


diky za info, to by byli dobre zpravy ze je to tam zadarmo
slo by se "mladase" zeptat na podrobnosti ?
jaky je tam o vikendu provoz ?

provoz cehokoli - letadel-ultralightu, modelaru, lidi v autech ...


Provoz modelářů je právě jen na jižním okraji od Milovic. Ze severu od Božího daru je tam v zásadě klid, resp. v jednom hangáru je nějaký aeroklub, ale ještě jsem jejich letadlo neviděl ve vzduchu či na ranveji. Ale i kdyby, tak místa je tam moře, viz. fotomapa. Určitě nevyužijou všechny tři dráhy a přilehlé plochy. Aut tam moc nejezdí, když zrovna není nějaký tuningový sraz nebo tak něco. Jinak standartně pár cyklistů či chodců, ale to jen na okraji u hangárů a na dráhu jako takovou nikdo neleze, proč taky.
  • 0

#22 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 15:23

Kdysi jsem v Milovicich na letisti autem byl, vjel jsem tam vicemene omylem a bylo to uplne v klidu. Prijel jsem tam od severu od tech panelaku, nikde nikdo, zadny zabrany, runway uplne prazdna. Akorat nesmis natrefit na nejakej tunningovej sraz nabo jinou akci, ale v zasade by to melo jit. Ale z Prahy to preci jen je kus cesty.
  • 0

#23 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 15:29

Když to tak čtu... a co si zaplatit nějaké kondiční jízdy ? Opravdu myslíš, že tě po patnácti či kolika letech rozjíždění a zastavování někde na parkovišti uvede do reálu ?
  • 1

#24 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 15:36

Xork42 napsal/a:

ja teda zatim na hledani sla z jine strany a hledam pres http://rcmapy.com

a zatim sem nasla TUTO plochu za Pruhonicema


Ta plocha za Průhonicema je pozůstatek po silážním úložišti od nedalekého kravína.
  • 0

#25 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 8:32

Autacek napsal/a:
Když to tak čtu... a co si zaplatit nějaké kondiční jízdy ? Opravdu myslíš, že tě po patnácti či kolika letech rozjíždění a zastavování někde na parkovišti uvede do reálu ?


to si nemyslim

ale je to lepsi se rozjezdit / seznamit s autem na velke plose bez lidi kde clovek muze vic venovat pozornost autu, co kde slapat a nemuset zas tak moc sledovat okoli - nez to skouset nekde na ulici kde je opravdu velke riziko ze bud nekoho nebo neco srazis

samozrejme v aute se mnou porad nekde bude a pokud mi to nepude jsou v planu kondicni jizdy ...
  • 0

#26 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 20:25

tak sme dneska byli na letisti Milovice prijeli pres Boží Dar, projeli otevrenou zavorou krom ranveje tam byli i obravsky plochy "parkovist" takze sem tam na nich popojizdela, chciplo mi to jen parkrat, ani moc priskoku nebylo, ale rychle to taky nebylo :oF hned pri prijezdu sme zahlidli letadlo, pak jich tam vzletlo pristalo asi 5, ale vubec sme si neprekazeli par auta tam taky jezdilo, dokonce tam majestatne proplula POLICIE, ale asi jim nase pritomnost nevadila... pak tam jeste byli chodci, cyklisti a sketbordisti s padakem ale ranvej ma 2,5 KM a ja se pachtila jen pres tu jednu krajni runway a pak i v takovy pneumatikovy trati hned vedle runwaye takze zaverem, strasny to nebylo, pomalu se dokazu plouzit, ale asi by to do provozu chtelo jeste par kondicnich jizd... takze jeste jeden dotaz...doporucite nejakou Prazskou autoskolu ?
  • 0

#27 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 20:36

Mufa napsal/a:
Mlaďas hlásil, že provoz tam sice je (letadýlek, modelářů, ale že neměli problémy a nemotali se navzájem, takže to je asi hodně veliký. Přemlouvá mě, že mu taky prý někdy musím půjčit svoje auto, takže tam nejspíš o víkendu s ním zajedu a uvidím. A prý se má jezdit od toho Božího Daru.


nemate nahodou modre auto ? :oF
  • 0

#28 Alka19

Alka19

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 12:26

Doporučuji autoškolu ABM http://www.autoskola...ktni-informace. Před lety tam táta pracoval (než odešel do důchodu) a nemohl si majitele a kolektiv učitelů vynachválit.
  • 0

#29 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 12:28

Xork42 napsal/a:
(...)

takze jeste jeden dotaz...doporucite nejakou Prazskou autoskolu ?


Autoskola Letna ... http://www.auto-skola.cz/index.html
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#30 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:22

Xork42 napsal/a:
kde v Praze ci okoli se ucit ridit auto … oprasuju ridicak po 12letech ...

Poslal jsem Ti soukromou zprávu.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#31 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 16:27

Alka19 napsal/a:
Doporučuji autoškolu ABM.

Tak zrovna tuto autoškolu jednoznačně nedoporučuji. Dělal ji syn, nakonec po třetím neúspěšném pokusu o získání ŘP šel jinam, tam ho získal napoprvé. V ABM natahovali termín další zkoušky na maximum, instruktor se syna nezastal, když ho policajt vyhodil, že mu prý instruktor šlápl brzdu (mezi čtyřma očima synovi potom instruktor řekl, že mu nic nesešlápl, ale že se s policajtem o tom bavit nebude).
Měl jsem podezření na korupci a na smluvení se s policajtem (když zapátráš na internetu, takovýhle případů je spousta), proto jsem synovi rozmluvil další zkoušku u nich.
Prostě hrůza!!!
  • 0

#32 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 17:27

Crocky napsal/a:

Alka19 napsal/a:
Doporučuji autoškolu ABM.

Tak zrovna tuto autoškolu jednoznačně nedoporučuji. Dělal ji syn, nakonec po třetím neúspěšném pokusu o získání ŘP šel jinam, tam ho získal napoprvé. V ABM natahovali termín další zkoušky na maximum, instruktor se syna nezastal, když ho policajt vyhodil, že mu prý instruktor šlápl brzdu (mezi čtyřma očima synovi potom instruktor řekl, že mu nic nesešlápl, ale že se s policajtem o tom bavit nebude).
Měl jsem podezření na korupci a na smluvení se s policajtem (když zapátráš na internetu, takovýhle případů je spousta), proto jsem synovi rozmluvil další zkoušku u nich.
Prostě hrůza!!!

Já sem zase u ABM udělal papíry úplně v pohodě na poprvý...je teda pravda že mám k řízení lepší vztah než většina ostatních....ale třeba co se týče instruktorů ty byli všichni těžce v pohodě....je pravda že obecně takhle autoškola moc jméno nemá.....ale kdo holt řízení v krvi nemá tak to má těžký..a ani sebelepší autoškola s tim nic neudělá....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#33 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 19:57

Xork42 napsal/a:

Mufa napsal/a:
Mlaďas hlásil, že provoz tam sice je (letadýlek, modelářů, ale že neměli problémy a nemotali se navzájem, takže to je asi hodně veliký. Přemlouvá mě, že mu taky prý někdy musím půjčit svoje auto, takže tam nejspíš o víkendu s ním zajedu a uvidím. A prý se má jezdit od toho Božího Daru.


nemate nahodou modre auto ? :oF


My jsme tam tenhle víkend nebyli, nestíhám. A máme červený auto s ještěrkou :-)
  • 0

#34 javurek

javurek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2016 - 5:39

Ahoj. Zkus se podívat do katalogu http://www.autostudy.cz já si tam taky hledala autoškolu a usnadnilo mi to spoustu hledání. Jinak na kondičních jízdách jsem byla v autoškole Nobe. Ale ta může být klidně na opačném konci Prahy, než bydlíš ty :D


  • 0

#35 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2016 - 7:20

Rada po 5 letech? Chlape, myslíš to vážně?
  • 0

#36 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2016 - 10:15

Nikdy není pozdě na kondiční jízdy. :D


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama