Přejít na obsah


Fotka

chci být reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
171 odpovědí na toto téma

#21 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 16:54

Stejně by všichni chtěli být R. jen kvůli té stylové kápi, co má DarkLord;-) Taky jsem poprskal své okolí při čtení, že to vidím na asanaci...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#22 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:03

Anupev napsal/a:
Stejně by všichni chtěli být R. jen kvůli té stylové kápi, co má DarkLord;-) Taky jsem poprskal své okolí při čtení, že to vidím na asanaci...


Ty nevis, ze Sith Master muze byt jen jeden? ;);)
  • 0

#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:03

Anupev napsal/a:
Stejně by všichni chtěli být R. jen kvůli té stylové kápi, co má DarkLord;-)


tak to neni uplne pravda - ja bych chtel byt reviewer, abych predehnal benja v ftfkach. a potom taky, abych za uplatu dodaval hplusovi souradnice finalek, ktere on dale rozprodava.

pro dark lorda: a az se rozhoupes zalozit tu svoji prvni kesku, nezapomen ji nejdriv umistit v terenu a az potom zaskrtnout to zakrtavatko. bo jinak by se pak na tebe ti revjuveri divne koukali a by te ani nemeli moc radi. ;)
  • 0

#24 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:10

j.s napsal/a:
Ahoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat? ;)

Ať máš nálezů kolik chceš (su línej se podívat ;) ), na tom, že ses zeptal není vůbec nic špatného, to je jen takovým zvykem tady na fóru, že většina lidí se tu snaží z každého hned udělat blbce. :@ Přece nikde nepíšeš, že bys reviewerem chtěl být a mně osobně to také zajímalo, ač bych se jím stát nikdy nechtěl. Jediný rozumný příspěvek vidím od "rr" a mezi tím jen samé narážky. :(
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#25 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:14

zir37 napsal/a:

j.s napsal/a:
Ahoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat? ;)

Ať máš nálezů kolik chceš (su línej se podívat ;) ), na tom, že ses zeptal není vůbec nic špatného, to je jen takovým zvykem tady na fóru, že většina lidí se tu snaží z každého hned udělat blbce. :@ Přece nikde nepíšeš, že bys reviewerem chtěl být a mně osobně to také zajímalo, ač bych se jím stát nikdy nechtěl. Jediný rozumný příspěvek vidím od "rr" a mezi tím jen samé narážky. :(


Cetl si titulek vlakna? ;);)
  • 0

#26 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:25

k-lord napsal/a:

zir37 napsal/a:

j.s napsal/a:
Ahoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat? ;)

Ať máš nálezů kolik chceš (su línej se podívat ;) ), na tom, že ses zeptal není vůbec nic špatného, to je jen takovým zvykem tady na fóru, že většina lidí se tu snaží z každého hned udělat blbce. :@ Přece nikde nepíšeš, že bys reviewerem chtěl být a mně osobně to také zajímalo, ač bych se jím stát nikdy nechtěl. Jediný rozumný příspěvek vidím od "rr" a mezi tím jen samé narážky. :(


Cetl si titulek vlakna? ;);)

Hledá společnost ... :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:34

No, něco splňuju, teď už jenom splnit dobu kterou kešuju a věk :D Pokud chceš být reviewer, hlavně si uvědom co to obnáší a co se od tebe bude očekávat. Věřím, že to není jenom kvůli nějaké "stylové kápi", ale kvůli tomu, že chceš reviewerům pomoci, neboť oni nestíhají vše kontrolovat. To je sice dobře, avšak jak říká sám jeden z reviewerů - v současné době se nedá nijak pomoci, ledaže by ses stal reviewerem. Ovšem stát se reviewerem nebudeš moci, protože nesplňuješ ona pravidla, ač ti třeba příjdou nesmyslná (tady to jde od člověka ke člověku jinak, není pravda že všichni kterým je pod dvacet by se na revírnictví po pár týdnech vykašlali, stejně jako že všechny kešky od kačerů majících méně než sto nálezů stojí za houby). Když nesplňuješ pravidla, tak tě samozřejmě napadne pomáhat i jinak, bez toho že bys musel být reviewerem a bez toho, že by o tvé pomoci museli všichni vědět. Ovšem to už jsme zase na začátku v tomto uzavřeném koloběhu, do kterého jsem se také dostal.
  • 0

#28 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 17:47

...není pravda že všichni kterým je pod dvacet by se na revírnictví po pár týdnech vykašlali...

jistě, pochopitelně...a někteří dokonce se nevykašlou ani na to, aby si dodělali tu maturitu (co přeci na nic užitečná není)... tohle je vážně zábavné vlákno :D
  • 0

#29 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:00

dr.vota napsal/a:

...není pravda že všichni kterým je pod dvacet by se na revírnictví po pár týdnech vykašlali...

jistě, pochopitelně...a někteří dokonce se nevykašlou ani na to, aby si dodělali tu maturitu (co přeci na nic užitečná není)... tohle je vážně zábavné vlákno :D

Ano ano, kačeři včetně tebe se nedrží tématu, jiní tu píší naprosté hlouposti a ještě jim to příjde zábavné. . .
Já se narozdíl od nich alespoň držím vážného tématu.
  • 0

#30 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:09

Well. he did. You have to have a good translator to understand, what he is asking for. Or do you need some Czech? Poslouchejte, co to tu vlastně patláte. Ptá se vás, jestli umíte anglicky a česky. Tak proč si z něj děláte srandu?
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#31 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:11

Já k tomu titulku vlákna mohu jen zodpovědně dodat....Pozor na přání, mohla by se splnit:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#32 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:18

TheCzechguy napsal/a:
Well. he did. You have to have a good translator to understand, what he is asking for. Or do you need some Czech?
Poslouchejte, co to tu vlastně patláte. Ptá se vás, jestli umíte anglicky a česky. Tak proč si z něj děláte srandu?

Tak ty jsi tomu dal ještě jednu bonusovou :D Kurna dalsí vlákno za vsechny prachy :D
  • 0
Užívej života...

#33 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:21

A? To je co? Nějakej posmrthej život v sarkofágu?:o
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#34 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:25

puczmeloun napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:
Well. he did. You have to have a good translator to understand, what he is asking for. Or do you need some Czech?
Poslouchejte, co to tu vlastně patláte. Ptá se vás, jestli umíte anglicky a česky. Tak proč si z něj děláte srandu?

Tak ty jsi tomu dal ještě jednu bonusovou :D Kurna dalsí vlákno za vsechny prachy :D


Ty asi opravdu chceš být reviewer. Ne?
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#35 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:27

TheCzechguy napsal/a:

puczmeloun napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:
Well. he did. You have to have a good translator to understand, what he is asking for. Or do you need some Czech?
Poslouchejte, co to tu vlastně patláte. Ptá se vás, jestli umíte anglicky a česky. Tak proč si z něj děláte srandu?

Tak ty jsi tomu dal ještě jednu bonusovou :D Kurna dalsí vlákno za vsechny prachy :D


Ty asi opravdu chceš být reviewer. Ne?

a ten četník mu ji zabalil a usek!
Ne, to už se vážně nedá :D:D:D
  • 0

#36 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:30

Doktore, ptáš se, co může reviewer dělat. Tak na konec, měl by umět česky a anglicvky = mimo ostatnách jazyků.
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#37 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:39

TheCzechguy napsal/a:
Doktore, ptáš se, co může reviewer dělat. Tak na konec, měl by umět česky a anglicvky = mimo ostatnách jazyků.

NE, JÁ se neptám na nic, já už všechno vím :D
Ptal se někdo jiný a ty píšeš tady úplné pitomosti úplně mimo - absolutely out
  • 0

#38 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:44

zajímavý efekt... někdo napíše JEDEN post, první a jediný a je z toho 36 dalších reakcí... dobrou srandu si z nás autor udělal...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#39 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:44

Sakra, az se stane tiskar reviewrem, bude asi nacase s tim prastit B)
  • 0

#40 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:49

Ahoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat? Asi neumín, česky, promiňte. Myslel jsem si - myslet, znamemá hovno nědět! - že, doktore, narážíte na thread - vkákno,zda někdo nechce být so called reviewer for geocaching.com Zdá se, že ne.
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama