Přejít na obsah


Fotka

chci být reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
171 odpovědí na toto téma

#81 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 19:48

peca66 napsal/a:
Když nepříjde hora k Mohamedovi, kokain nebyl kvalitní.


Tak to si asi s něčím pleteš.
  • 0

#82 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 19:48

Být tím reviewerem, já bych tyhlety diskuze zrušila...
  • 0
Užívej života...

#83 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 19:50

beeuskadawe1 napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:

dr.vota napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:
Dr.Vota: hoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat?

Richard" umět anglicky

copak reviewer...ale jmelí! Víte kolik se letos urodilo jmelí?:D

Doktore. podle zpráv z Jižní Moravy, jmelí bylo ecology zakázáno sbíret. To vím os sve choti. To je ale parádní slovo "choť" - dal jsem si pozor, abych to tentokrát napsal bez chyby.


A to má právě Chvojka zakázaný!B)

Chvojka má zakázanou choť? Chudák... to je mi ho líto :D:D:D
  • 0

#84 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 19:51

dr.vota napsal/a:

beeuskadawe1 napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:

dr.vota napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:
Dr.Vota: hoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat?

Richard" umět anglicky

copak reviewer...ale jmelí! Víte kolik se letos urodilo jmelí?:D

Doktore. podle zpráv z Jižní Moravy, jmelí bylo ecology zakázáno sbíret. To vím os sve choti. To je ale parádní slovo "choť" - dal jsem si pozor, abych to tentokrát napsal bez chyby.


A to má právě Chvojka zakázaný!B)

Chvojka má zakázanou choť? Chudák... to je mi ho líto :D:D:D

:) Možná to byl Chládek, ten má všechno dřevěný!
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#85 netata

netata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 19:55

Takhle už jsme se doma dlouho nenasmáli:-) A škoda je, že favoritové body můžou dostávat jen kešky a ne kačeři, protože za shrnutí vývoje diskuse (četník a jmelí) bychom doktoru Votovi hned aspoň jeden střihli (ještě jich nám z výletu do Nevady asi 120 volných zbývá:D)
  • 0

#86 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 19:57

beeuskadawe1 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

beeuskadawe1 napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:

dr.vota napsal/a:

TheCzechguy napsal/a:
Dr.Vota: hoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat?

Richard" umět anglicky

copak reviewer...ale jmelí! Víte kolik se letos urodilo jmelí?:D

Doktore. podle zpráv z Jižní Moravy, jmelí bylo ecology zakázáno sbíret. To vím os sve choti. To je ale parádní slovo "choť" - dal jsem si pozor, abych to tentokrát napsal bez chyby.

Jestli jsem to dobře pochiopil, začeli iste o sexu. To už není pro mě. Je mi 62.
Jdu a mějte se!

A to má právě Chvojka zakázaný!B)

Chvojka má zakázanou choť? Chudák... to je mi ho líto :D:D:D

:) Možná to byl Chládek, ten má všechno dřevěný!


  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#87 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:01

dr.vota napsal/a:
copak reviewer...ale jmelí! Víte kolik se letos urodilo jmelí?:D

"Srpen! co srpen! ale kavky! kavky! Lítají teď v srpnu vysoko nad věží, hoj, hoj! převysoko, uniknout chtějíce žáru pozemskému - do éteru - výš, výš! Srpen, povídám! Co prádlo!... Ale kavky, hoj, to je jinčí kafe! Láry fáry!"
Tu jsem se nezdržel a vyhrkl: "Bratře, ničemo, nestydíš se odporovat ctihodnému starci? Jsi blbec jako ty tvé kavky, ale úctu máš mít! Tak zachováváš čtvrté přikázání? Cti otce svého a matku svou! Neboť strýc tvůj je totéž, co otec tvůj a co matka tvá - ano, - on s bolestí porodil tebe a odkojil -."
Nastalo hrobové ticho.
  • 0

#88 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:01

Mě skoro přijde, že TheCzechGuy neví, co znamená slovo "reviewer" ve spojitosti s GC a bere to doslova. Reviewer = recenzent, kritik. Pak by ty jeho příspěvky dávaly trochu smysl v tom směru, že v debatě o voze mluví o koze !a neví o tom!
  • 0

#89 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:09

Viburnus napsal/a:
Mě skoro přijde, že TheCzechGuy neví, co znamená slovo "reviewer" ve spojitosti s GC a bere to doslova. Reviewer = recenzent, kritik. Pak by ty jeho příspěvky dávaly trochu smysl v tom směru, že v debatě o voze mluví o koze !a neví o tom!

Nemohu si odpustit - ale Dr Vota má na mysli otázku od geochache.com zda někdo by nebyl ochoten dělat review of Czech geocaches.
Pole působnosti je nezoráno. Proto jsem napsal, abyste se o detaily informovali u Dr. Voty. Jestli se ale mýlm, prosím Dr. Votu o nakopnuti do pr...e!
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#90 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:16

By the way - why would you use the word "reviewer" if there is an exact word in Czech "přetřásač"? You definetely aim to English translation.
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#91 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:18

To TheCzechguy: Jsi již nudný a únavný.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#92 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:20

TheCzechguy napsal/a:

Viburnus napsal/a:
Mě skoro přijde, že TheCzechGuy neví, co znamená slovo "reviewer" ve spojitosti s GC a bere to doslova. Reviewer = recenzent, kritik. Pak by ty jeho příspěvky dávaly trochu smysl v tom směru, že v debatě o voze mluví o koze !a neví o tom!

Nemohu si odpustit - ale Dr Vota má na mysli otázku od geochache.com zda někdo by nebyl ochoten dělat review of Czech geocaches.
Pole působnosti je nezoráno. Proto jsem napsal, abyste se o detaily informovali u Dr. Voty. Jestli se ale mýlm, prosím Dr. Votu o nakopnuti do pr...e!

"denně jim to tady na tý točně říkám, ale je to marný, je to marný......................je to marný. ..."
Nic jsi nepochopil, Ivane... :D:D:D
  • 0

#93 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:20

zlicinaci napsal/a:
To TheCzechguy: Jsi již nudný a únavný.

Tak to nečti a jdi spát.
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#94 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:20

Drahý exulante. Pro případ, že by to bylo tak, jak píše Viburnus, tak reviewer - český ekvivalent nemáme, ostatně jako u mnoha slov souvisejících s geocachingem, leda zkomoleniny typu retrívr (zvuková podobnost s rasou psa) či revírník (opět podobnost + trochu spojitost s významem) - je osoba vybraná Groundspeakem, která má za úkol v určité oblasti, tedy v našem případě v České republice, posoudit, zda cache jsou v souladu s pravidly dříve, než jsou publikovány. Pokud zjistí, že je vše v pořádku, keš publikuje, pokud ne, nechá autora cache chyby opravit. Do you understand? ;)
  • 0

#95 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:21

That guy want only to know, how can someone become a reviewer. We just said, that he must be experienced etc. and GS (with other reviewers help) can ask him for it. Thats whole magic, man....:) Some pranks by the way are only spice;) Tolik ma ohromujici anglictina:D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#96 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:22

TheCzechguy napsal/a:
Nemohu si odpustit - ale Dr Vota má na mysli otázku od geochache.com zda někdo by nebyl ochoten dělat review of Czech geocaches.
Pole působnosti je nezoráno. Proto jsem napsal, abyste se o detaily informovali u Dr. Voty. Jestli se ale mýlm, prosím Dr. Votu o nakopnuti do pr...e!


no, kdyz je o tom rec, v minule praci jsem nalital s Ceskymi Aeroliniemi akorat dost mili na to, aby to vyslo na jednu letenku do Severni Ameriky a zpet. Ted se mi ten vylet nehodi a zacatkem pristiho roku mile propadnou - kdyby si chtel dr.vota udelat vylet do NYC, nakopnout TheCzechGuy, odlovit nejake cache (doporucuju Hudson Highlands nebo Harriman State Park) a vratit se zpet, tak mu s radosti mile venuju. Ac v tomto zabavnem threadu, mysleno vazne.
  • 0

#97 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:24

Ještě jednou" 42 Ahoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat? ještě jedno u má odpověď : umět anglicky
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#98 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:25

TheCzechguy: ja bych rekl, ze primarne musi umet cesky!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#99 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:26

This is a nice word - an experience. Do you mean make the same mistakes all over again?
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#100 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:27

TheCzechguy napsal/a:
Ještě jednou"
42

Ahoj, mě napadlo, že když nějaký kačer bude chtít být reviewer, co pro to může udělat?
ještě jedno u má odpověď : umět anglicky



Yes....Groundspeak is company in USA...so if you want to talk to them, you maybe use English language;) And if you are publishing caches abroad, you probably find English useful too.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama