Přejít na obsah


Fotka

Omezení počtu cache v sérii


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 12:47

Rád bych se zeptal na to, zda opravdu Groundspeak ohlásil oficiálně povinné omezování PowerTrail a podobných sérii pod 100 keší maximálně. Dnes jsem totiž slyšel více protichůdných názorů, přičemž někdo tvrdí, že max 100 a naopak se kdosi chystá zakládat i jakési tisíce keší. Tak aby bylo jasno a někdo se třeba zbytečně nestažil (ne já to nejsem). Díky puczmeloun
  • 0
Užívej života...

#2 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 10:00

Tak nám vznikla ve Slovensku další 100vková série, koukám tedy, že je otázka stále aktuální. Máme 5 reviewerů, ptám se tedy panuje mezi nimi na toto shoda? Stačí odpoveď 100max, záleží na okolnostech (zástavba, les), klidně tisíc... Díky...
  • 0
Užívej života...

#3 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 22:24

Tak ještě jednou se pokusím nahodit dotaz, vzhledem k tomu, že nám tu vzniká jedna série týdně a slyším o plánech na další. To vážně GS nemá žádné omezení?
  • 0
Užívej života...

#4 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2011 - 21:21

puczmeloun napsal/a:
Tak ještě jednou se pokusím nahodit dotaz, vzhledem k tomu, že nám tu vzniká jedna série týdně a slyším o plánech na další. To vážně GS nemá žádné omezení?


Odpovím já, když nikdo z kolegů dotaz nezaznamenal a zcela upřímně tvrdím, že pravidelně na zdejší fórum nechodíme a tak se může celkem lehce stát, že dotaz prostě zapadne a není to tím, že na něj nechceme odpovědět. Revírnická práce skutečně zabere dost času.
Ale k tématu: nevím o tom, že by existovalo nějaké množstevní omezení, jen tak nějak ve skrytu duše doufám, že vždy zvítezí zdravý rozum v zakládání powertrailů či obrazců. Ve svém profilu mám napsáno, že budu rád, když veškeré tyto projekty budete s námi dopředu konzultovat. Přeci jen se dá tímto způsobem odfiltrovat spousta problémů.
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#5 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2011 - 22:29

Jak psal jiz muj kolega, tak o zadnem omezeni nevim ani ja, ale rad bych jej znal. Treba i na to, ze by se smelo zalozit jen nekolik serii za mesic ci tak neco. Osobne mi to leze vcelku krkem a to je nelovim. Za posledni tyden jiz treti serie a neprijde mi to normalni. Lec podobneho omezeni se dle meho osobniho nazoru nedockame.
  • 0

#6 Moravian Reviewer

Moravian Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 8:07

Ano, stejně jako musí mít každý kačer založenou stromovku, musí mít i svůj powertrail... Za sebe ale říkám, že pokud to má nápad, nesnažím se to autorům rozmlouvat a rád to publikuju, i když sám si pro ty kešky zajdu až kdovíkdy, jestli vůbec kdy...
  • 0
Moravian Reviewer Reviewer pro ČR, Mordor a okolí V mé správě jsou kraje Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama