Přejít na obsah


Fotka

Nezobrazování hlášky při editování logu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Geoteam UL

Geoteam UL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2011 - 7:53

Chtěl bych se zeptat, jestli nejde nějak odstranit hláška typu This entry was edited by Geoteam UL on Thursday, 26 May 2011 at 21:02:01 UTC při editování logu. Chtěl bych některé logy upravit, ale tuto hlášku tam mít nechci. Už jsem některé jednou upravoval a kdyby to tam bylo dvakrát, už to nebude hezké, no netí to hezké ani při jednom, ale další by bylo ještě horší.
Nedalo by se to tedy nějak odstranit? Nebo neplánuje Geocaching nějakou další úpravu, kdy tohle odstraní?
Díky za odpověď.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2011 - 8:15

Normálně ho při té editaci smažeš a budeš tam mít zase jen jeden, ten poslední... Někdy je fajn si to vyzkoušet ;) Jinak problém je ještě v tom,že když budeš editovat logy, tak se to promítne jen na webu, owner nedostane novou notifikaci o změně logu...
  • 0

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2011 - 8:20

Když budeš editovat rychle po zalogování, hláška se nezobrazí. Ovšem vzhledem k tomu, že je to funkce, tak ji tam GS asi ponechá. Vždyť je to hláška zcela pravdivá. Jediná možnost, jak se toho zbavit, je smazat celý log a napsat nový.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#4 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 7:20

Geoteam UL napsal/a:
Už jsem některé jednou upravoval a kdyby to tam bylo dvakrát, už to nebude hezké, no netí to hezké ani při jednom, ale další by bylo ještě horší.

Pokud upravuješ už jednou či víckrát upravený log, předchozí poznámku o úpravě prostě smaž. Budeš tam mít opět jen tu poslední.

Nedalo by se to tedy nějak odstranit? Nebo neplánuje Geocaching nějakou další úpravu, kdy tohle odstraní?
Díky za odpověď.

Na tomto místě můžeš hlasovat pro odstranění poznámky. Mně osobně se tam ta poznámka taky sice moc nelíbí, ale na druhou stranu si říkám, že v určitém ohledu je dobré, když tam je. Prostě nemám jednoznačný názor na to, jestli tam má být, nebo ne. Stejně tak si nejsem jistý, jestli chci, abych jako majitel keše (tzv. owner) opakovaně dostával hlášení o tom, že někdo svůj log upravoval. Na jednu stranu to zjistím, jen když si později čtu logy u keše, ale většinou mi to nevadí. Spíš by mi vadilo, kdybych měl plnou schránku upozornění, že si někdo desetkrát za sebou rozmyslel, jak to napíše, že mu chybí čárka ve větě nebo má špatné i/y ve vyjmenovaných slovech.
Mně spíše u logů chybí možnost náhledu před odesláním, jako je to třeba tady.
  • 0

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 9:14

Geoteam UL napsal/a:
Nedalo by se to tedy nějak odstranit?


Jen doplním kolegy přede mnou o jednu informaci. Jelikož píši delší logy, tak mi je někdy 4000 znaků na log málo a rozděluji do více (jeden founf it a pak několik write note). Už se mi jednou stalo, že jsem napsal log o cca 3995 znacích, který jsem po čase editoval. Objevila se tam hláška o editaci, ale pouze její prvních 5 písmen. Takže teoreticky když napíšeš log o 4000 znacích přesně a pak edituješ, hláška o editaci tam nebude, protože se tam nevejde B)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 12:52

Pajast: díky za odkaz, něco takového jsme hledal a jdu hlasovat :D EDIT: Tak ani prd, predelali feedback forum a kdyz nekde oddelám hlas zmizí mi...tak nic...
  • 0
Užívej života...

#7 Geoteam UL

Geoteam UL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:02

Díky všem za odpovědi. Zkusil jsem to a funguje. Vůbec jsem netušil, že to jde vymazat, takže tohle mi pomohlo. Ani mi nevadí ta jedna hláška, kdyby v budoucnu zmizelo, bylo by to fajn, ale to asi bude chvíli trvat. Takže všem díky za odpovědi.
  • 0

#8 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 13:08

Ještě můžeš na konec editovaného logu napsat [white] - hláška tam sice bude, ale bíle, takže nebude tak bít do očí ;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#9 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:44

jak napsat [white], jako do tagu, nebo to myslíš jak?

jinak jsem zjistil, že po změně feedbacku, má člověk 20 hlasů, tak jsme oddělal z nedůležitých věcí a tomuhle jsem dal alespoň jeden...
(http://feedback.geoc...y-on-?ref=title)
  • 0
Užívej života...

#10 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 15:03

puczmeloun napsal/a:


Jasně, ta hláška je totiž normální text logu, byť je doplněná automaticky a nejde vypnout. Když na konec svého textu dáš formátovací tag, platí formátování pro tu hlášku. Tagem [white] jí tedy můžeš nastavit bílé písmo, aby nebyla vidět.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#11 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 15:33

Aha a on jak je neukončený, zbytek logu se zabělí... Velmi chytré, začnu používat...
  • 0
Užívej života...

#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 15:34

buďte rádi, alespoň se vám o kousek natáhne průměrná délka logů
  • 0

#13 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 15:42

Však onen tag je taky slovo navíc :D
  • 0
Užívej života...

#14 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 15:51

puczmeloun napsal/a:
Však onen tag je taky slovo navíc :D


... a za něj se dá napsat dalších padesát.

Mimochodem, víte o tom, že velká část lidí si při čtení textu na monitoru mimoděk označuje jeho části myší? Takhle jsem vyluštila jednu mysterku dřív, než jsem se dozvěděla, že existuje :D
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 16:04

Chryseis napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
Však onen tag je taky slovo navíc :D


... a za něj se dá napsat dalších padesát.

Mimochodem, víte o tom, že velká část lidí si při čtení textu na monitoru mimoděk označuje jeho části myší? Takhle jsem vyluštila jednu mysterku dřív, než jsem se dozvěděla, že existuje :D


patřím mezi menšinu.
  • 0

#16 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 18:13

Chryseis napsal/a:
Mimochodem, víte o tom, že velká část lidí si při čtení textu na monitoru mimoděk označuje jeho části myší? Takhle jsem vyluštila jednu mysterku dřív, než jsem se dozvěděla, že existuje :D


:D Když jsem si toto přečetl, tak jsem se podíval na myš a následovně na označený text, který jsem právě dočetl.

Jinak to "edit" tam vítám. Je to celkem užitečná věc.
EDIT: Ale jen když je to poslední editace a ne historie všech předešlých editací.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama