Přejít na obsah


Fotka

Vaše zkušenosti - boty Salomon


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 E.liska

E.liska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 11:19

Jen škoda, že to do Modřan mám docela z ruky. Jinak bych se tam taky občas vydala obhlídnout situaci :(
  • 0

#22 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 15:02

Salomony mám několik párů a jsem velmi spokojen, naopak takové AlpinePro...nikdy vic...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#23 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 17:48

Anupev napsal/a:
... naopak takové AlpinePro...nikdy vic...

Mohu se zeptat proc ?
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#24 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 19:22

LuLuk napsal/a:

Anupev napsal/a:
... naopak takové AlpinePro...nikdy vic...

Mohu se zeptat proc ?


Myslim si, ze srovnavat AlpinePro se Salomonem je jako srovnavat Feldu a SuperB ;)
  • 0

#25 ronynka

ronynka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 8:49

Tak na tury mam take Prabos, jsou perfektni! Myslim, ze ty nemaji konkurenci :)
  • 0

#26 Petules

Petules

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 9:53

Mám kotníkáče s goráčem salomon a už bych do nich nešel. Membrána nesplnila očekávání, navíc podrážka na mokru dost klouže. Kvalita je ale jinak OK, dávám jim zabrat a po dvou letech zatím drží.
  • 0

#27 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 11:21

LuLuk napsal/a:

Anupev napsal/a:
... naopak takové AlpinePro...nikdy vic...

Mohu se zeptat proc ?


Protože vždycky když jsem si od nich něco koupil, tak to šlo velmi rychle do kytek... například sandály mi příčně praskly pod bříškem nohy za nějaký měsíc a něco.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#28 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 17:42

Mám Salomonky Exit 2 Aero a přežijou fakt všechno. Minulý týden jsem s nimi pokořil Olymp ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#29 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 20:01

Bot salomon bych už si nekoupil...měl sem od nich asi 4 boty a po roce byli na vyhození, někdy i dřív....rozhodně bych je nedopuručoval...salomon neni co býval...kup si radči la sportivy nebo jiný pořádný boty....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#30 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 20:01

Po vsech tech Hi-Tec, Alpine-Pro, Columbia a Merell jsem si poridil vysoky Garmont GTX, tak jsem zvedav jak dlouho vydrzi.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#31 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2011 - 20:12

trotakcz napsal/a:
Po vsech tech Hi-Tec, Alpine-Pro, Columbia a Merell jsem si poridil vysoky Garmont GTX, tak jsem zvedav jak dlouho vydrzi.

Jo garmont to je jiná liga...já si koupil celokožený Zamberlan a tak si nemůžu stěžovat...;)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#32 borja-60466

borja-60466

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 7:33

Ahoj, Salomony jsem měl - vyšši, GTX, výhodná koupě ... celý 1 měsíc (při první akci v zimě asi přemrzly vrchní háčky šněrování a odlomily se. Reklamace bez problémů - neznámá vada materiálu. V české variantě zimy jsem ještě zjistil, že na mokrých kamenech až moc klouzala podrážka (kdo by taky chtěl chodit v botách po kamenech v dešti, že..). Dlouho jsem hledal a skončil u české klasiky - Prabos. Celokožené, GTX, výborná cena i střih a stále ještě šijí v ČR. Hůř se shánějí (víc než v turistických speciálkách jsem uspěl u firem, co prodávají "osobní ochranné pomůcky" - jako Klatt, Brudra apod). Po prvních 1000 km zatím naprostá spokojenost.
  • 0

#33 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 7:50

Viděli jste někdo levnější Salomonky, než tyto a tuto značku?
http://shop.sportisi...cabrio-w/16712/
Díky
  • 0
mishiczka1

#34 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 8:09

Neveril jsem, ze mi nejake boty vydrzi dyl, nez pul roku (ostatni se mi vzdycky rozpadly...). Dostal jsem od kamosky doporuceni a uz mi drzi skoro rok a nemaji sebemensi poskozeni. Vrele mohu Salomonky doporucit.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#35 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 10:51

Doufám, že to teda nezakřiknu, ale mám taky Salomonky http://shop.sportisi.../mambo-w/20532/ . Nosím je jak na kešky, tak i normálně a jsem s nima maximálně spokojená. Když šlápnu do louže, za chvilku je uvnitř sucho a dá se jít dál. Samozřejmě už nevypadají jako na začátku, ale to snad ani nejde... :D
btw. jak tak koukám, měla jsem s nákupem počkat. Zase mají akci :)
  • 0

#36 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 11:11

Salomonky jsem měla troje (různé typy) a po každé to skončilo reklamací (do půl roku od nákupu). Jednou jsme si se sestrou koupily stejné a vada se projevila na obou párech. Takže mě teda nějak neoslovily. Teď mám už x let Raichle, pomalu začínají dosluhovat a nejraději bych si pořídila znova ty samé, kdyby je ovšem vyráběli..
  • 0

#37 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 12:17

Salomonky mám zimní (http://www.hervis.cz...de=BASE:1239093) už mají za sebou druhou sezonu a prostě skvělý.. sucho, pohodlí, teplo, nekloužou (asi konečně pochopili, že na zimní boty se má podrážka vyrábět ze "zimní" směsi) a pořád jsou absolutně bez poškození...
  • 0

#38 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 12:43

Já mám z touto značkou jen pozitivní zkušenosti. Kupoval jsem si různé druhy pro různé činnosti a musím říct, že jejich zpracování a výdrž je opravdu výborná. Výměna nejdříve po čtyřech sezonách, ale i déle.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#39 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 13:28

Já kupoval loni ženě toto: http://www.svethor.c...ack-108710.html
Model 2010, cena v Hervisu cca 2600,-. Nemůže si je vynachválit. Nohy v suchu, navíc to je neskutečně lehká bota. Na nějaké velehory to není, ale na chození po českomoravských kopečkách to je prý ideál. Navíc z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že podešev Contagrip na mokrém nebo namrzlém kamení klouže mnohem méně, než moje Asolo Flame, na které ale jinak nedám dopustit.
  • 0

#40 lajdacek

lajdacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 18:44

Evca.N napsal/a:
Doufám, že to teda nezakřiknu, ale mám taky Salomonky http://shop.sportisi.../mambo-w/20532/ . Nosím je jak na kešky, tak i normálně a jsem s nima maximálně spokojená. Když šlápnu do louže, za chvilku je uvnitř sucho a dá se jít dál. Samozřejmě už nevypadají jako na začátku, ale to snad ani nejde... :D
btw. jak tak koukám, měla jsem s nákupem počkat. Zase mají akci :)


Mám ty samé, jen vyšší - jsou bezva, nosím je celý rok do sucha i do vodičky, jen na čistém ledu pravda trochu kloužou. Nedám na ně dopustit a až doslouží, koupím si je zas.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama