Přejít na obsah


Fotka

Nové kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 8:16

tomi, me je jedno, jestli to mam CZ nebo EN, problem byl v necem jinem. Zmena jazyka by mi opravdu nepomohla. btw. a proc ty to mas cesky?! ;)B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#22 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 9:38

tomi-h a tweety napsal/a:
A proč nemáte GC.com český???


Protože když několik let pracuju na stránnkách, kde je všechno v angličtině a najednou by se mi změnil jazyk na češtinu, tak by mi to jednak přišlo dost divný a jednak bych se s těma stránkama musel učit v podstatě od začátku. Díky, nevidím pro to nejmenší důvod.
  • 0

#23 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 10:31

Hedgehog_Family napsal/a:
a jednak bych se s těma stránkama musel učit v podstatě od začátku.

Překvapím tě, když si přehodíš jazyk z angličtiny do češtiny, všechno se přeloží, ale nic nezmění své umístění na stránce - takže se nemusíš s ničím učit, všechno je to na stejným místě :P

Ale důvod proč mít gc.com existuje a je celkem důležitý - máte-li nastavenou češtinu a z vaší kešky zmizí TB, nelze jej při webu v češtině označit za ztracený: tlačítko v češtině nevykoná požadovanou akci.
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 11:12

Tiskar94 napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a:
a jednak bych se s těma stránkama musel učit v podstatě od začátku.

Překvapím tě, když si přehodíš jazyk z angličtiny do češtiny, všechno se přeloží, ale nic nezmění své umístění na stránce - takže se nemusíš s ničím učit, všechno je to na stejným místě :P


Nikdy jsem nebyl žádný jazykový talent, ale takovou angličtinu, která je použita na gc.com webu, tu si do češtiny překládat nemusím.

A jak to tak vypadá, tak jsem se tím vyhnul spoustě problémů s národní mutací stránek.

Rozhodně mi přijde lepší mít web anglicky, než považovat za češtinu to, co tu někteří předvádějí.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 12:13

tomi-h a tweety napsal/a:
A proč nemáte GC.com český???Já tam mám zobrazit nejnovější v jihočeském kraji...


Protože v době mého začátku kešování byla jen angličtina a jazykové mutace ještě nebyly, ty jsou tak poslední rok. V češtině stejně není kompletně celý web, takže z toho pak je paskvil půl na půl a hlavně když se s někým bavím, tak aspoň ty věci nazývám oficiálně jak to je napsáno na originálním webu už od začátku a všichni mi aspoň rozumí a to třeba i zahraniční hledači. Za poslední, jak už tu někdo psal, jsem na to zvyklej. :)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#26 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 12:22

Abych se ještě vrátil k původnímu tématu. Mě se v profilu ukazuje "List newest in Czech Republic" viz obrázek, ale když jsem šel do nastavení, tak tam mám "Country: Czech Republic", ale "State/Province" mi nejde vybrat. Roletka se mi nerozbalí. Mluvili jste tu, že se vám zobrazuje "... xxxx kraj" to máte v roletce vybraný i kraj? Zas tak mi to nevadí, že mám celou ČR ono se to stejně vždy při kliknutí zeptá který kraj chci a jelikož bydlím na hranici tak sleduji dva, ale docela mě zajímalo co to je za bug.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 12:32

Werki napsal/a:
Abych se ještě vrátil k původnímu tématu. Mě se v profilu ukazuje "List newest in Czech Republic" viz obrázek, ale když jsem šel do nastavení, tak tam mám "Country: Czech Republic", ale "State/Province" mi nejde vybrat. Roletka se mi nerozbalí.
Mluvili jste tu, že se vám zobrazuje "... xxxx kraj" to máte v roletce vybraný i kraj?


Taky mi to nechodilo, ale už jsem to vyřešil: Musíš znovu vybrat ČR, ale ne nahoře, kde Ti ji to ukazuje, ale dole, v seznamu států. Pak už Ti to kraje k výběru nabídne. A pak tam jsou i ty nové v kraji :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 6:48

Asi to sem nepatri,ale opravdu jsem nevedel,kam mam tento prispevek dat. Jak docilim,aby se muj event,ktery probehne 1.1 zobrazil na liste eventu na geocaching.cz?Docetl jsem se,ze se to pravidelne aktualizuje,ale nevim nevim....objevily se uz eventy,ktere byly zverejneny po me a muj furt nic:-D dik za pomoc
  • 0

#29 Minas

Minas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 12:48

sdhmarklovice: Ale vždyť se ti tu zobrazuje :)
  • 0
Nokia 3110c + Qstarz BT-Q818X + Handy Geocaching

#30 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 12:56

to jesranda ze?jak jsem psal dotaz, tak jeste ne:-D
  • 0

#31 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 13:07

Já mám nastavenou češtinu, sice angličtinu přečtu, ale když je možnost, přepínám do češtiny. Ovšem to že při české mutaci nelze travelbug označit za ztracený, jsem už zjistil. Ono se to dost těžko hledá, když o tom člověk neví. Ovšem že toto je tam od začátku a nikdo to není schopen odstranit, svědčí o profesionálním přístupu GS. Ano, protože amatér programuje sám a hned by to opravil. Profesionál to musí zkoumat, vyhodnotit, určit komu to patří, zaúkolovat... a jak to vypadá vidíme, když kritickou chybu ani za týden nejsou schopni opravit. proč by se někdo v Americe zabýval chybičkou v nějaké jazykové mutaci.
  • 0

#32 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 13:44

mpik napsal/a:
Já mám nastavenou češtinu, sice angličtinu přečtu, ale když je možnost, přepínám do češtiny. Ovšem to že při české mutaci nelze travelbug označit za ztracený, jsem už zjistil. Ono se to dost těžko hledá, když o tom člověk neví.


Moc teda nevím, jak to patří do tohoto vlákna, ale v české mutaci se mi nabízí označení za ztracený jak u mých TB, tak u TB v mých keších.
  • 0

#33 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 14:33

zmijovkar napsal/a:
Moc teda nevím, jak to patří do tohoto vlákna, ale v české mutaci se mi nabízí označení za ztracený jak u mých TB, tak u TB v mých keších.

A funguje to? Mě to zafungovalo až v angličtině, české tlačítko nevyvolalo žádnou akci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama