Přejít na obsah


Fotka

Hledám lidi na luštění mysterek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 16:37

ssamson napsal/a:chceš najdeš ... nechceš nehledej.

A co kdyz clovek chce hledat, ale nechce lustit? :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 16:56

A je tu zase nekonečná debata mezi zakladateli mysterek a kačerskou většinou, která otazníky buď nemusí nebo vysloveně nesnáší. Málokdo dokáže otazník poblíž domácích souřadnic ignorovat, a ne každý má IQ / čas / ochotu je vyluštit. Z toho vyplývá, že alternativní cesty získávání řešení se budou vždycky hledat. Tiskařův nápad pobavil svou nadsázkou, i když je jasné, že vychází z reálné frustrace.
  • 0

#43 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 17:55

LudaL napsal/a: podle mě skvělý nápad.



jj, napad dobry, ale uz nekolkrat pouzity. A finalka radnice uprostred Jestedu je taky tematicky k radnici. ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#44 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 18:05

trotakcz napsal/a:

LudaL napsal/a: podle mě skvělý nápad.



jj, napad dobry, ale uz nekolkrat pouzity. A finalka radnice uprostred Jestedu je taky tematicky k radnici. ...

Nápad by to byl ještě lepší, kdyby listing ve Vídni byl česky. Trochu totiž nerozumim tomu proč jsou oba německy. A druhou věc, kterou nechápu je, že byla zrušena první Tramvajová keš s vyjádřením, že to už maj všichni místní odlovené, a že už víc nálezů nebude... Zajímalo by mě, kolik nálezů bude mít tahle.
  • 0

#45 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 18:08

Já mysterky luštím jen vyjímečně. Radši nakrmím navigaci tradičkami a multinami a jdu ven než hledat kvízy na netu nebo dělat docenturu z matematiky.
  • 0

#46 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 20:31

S474N napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
Vlastně jsem tímhle tématem chtěl říct jen tohle:
Zakladatelé keší, víte, že existuje také typ cache "Tradiční"? Taková keška se ukrývá přímo na zadaných souřadnicích a je věnována něčemu reálnému a zajímavému. Člověk nemusí sedět hodiny u počítače ani hodiny bloudit po lese a může rovnou vyrazit na kešku. Pokud chcete k nějakému místu dovést lidi, pak je nejlepší, založit tam tradičku. Pokud tam lidi nechcete, nezakládejte tam nic.

Vono to mas tezky, kdyz nemas zadny pekny ci zajimavy misto a chces proste moci mermo nekam umistit tu prazdnou TicTac, co ti zbyla doma, tak ti nezbejva nic jinyho, nez si k tomu vymyslet idealne nejakou nesmyslnou sifru a to volny misto proste zaplacnout. Stuj co stuj.


Zas na druhou stranu, zrovna série kruhaku od autora vlákna dělala přesně to samé z tradickami... keše u kruhaku, pak budou asi u každý stopky, u sranek atd atd... x lidí, x chutí, dovoluju si tvrdit že mám všechny mystery na krásných místech a když se někomu nechce lustit, napíše si a klidně pošlu koordinaty...
  • 0

brundi
 


#47 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 22:00

brundi napsal/a:
Zas na druhou stranu, zrovna série kruhaku od autora vlákna dělala přesně to samé s tradickami...

Tak.

Kesi je moc. A ac mysterky nemusim (a obvykle kazdou dalsi dopredu prokleju a sproste si zanadavam), i blbych tradicek je mnoho.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#48 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 7:33

WinD3 napsal/a:
Taky si myslim že je zbytečně moc otazníků.. zakladejte tradičky a multiny a je to :-) .. Nebo kdyby se místo webcam zablokovaly právě otazničky:):D


No, pokud si porovnám návštěvnost na mysterce a na tradičce, tak na tradičku musím stále myslet a měnit logbooky, snadné mysterky mají návštěvnost více než 10x menší.

Tradiček u schodů do školy je dost a hezkou novou tradičku skoro nenajdeš :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#49 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 7:44

fireman.cz napsal/a:
Nápad by to byl ještě lepší, kdyby listing ve Vídni byl česky. Trochu totiž nerozumim tomu proč jsou oba německy.


Taky bych ho uvítal i v jiném jazyce, než jen německy.

fireman.cz napsal/a:
A druhou věc, kterou nechápu je, že byla zrušena první Tramvajová keš s vyjádřením, že to už maj všichni místní odlovené, a že už víc nálezů nebude... Zajímalo by mě, kolik nálezů bude mít tahle.


No, ona se dost pronikavě mění část trati, tak se asi autorovi nechtělo to na několikrát předělávat. Koneckonců, autor keše nemá povinnost ji držet v provozu stále, povinné jsou 3 měsíce a je dost keší, co je do týdne někdo šlohne a už se nikdy nerozjedou ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#50 FIFI_821

FIFI_821

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 8:03

Ahojte, Tato tema by bola pre mna vcera aktualna, ked som sa ocitol opat v centre Prahy a vacsinu tradiciek uz mam. A mysterku ako naschval som nevedel vylustit ani jednu :/ Pri keske podej mi ruku a provedu te Vaclavakom som aj chcel poziadat aby ma niekto povodil po Prahe a ukazal mi niake zaujimave miesta. Ale nebol naokolo ziadny napadny keser. :) Resp. Ked niekto pojde do Bratislavy kludne mi napiste na moj gc.com profil (filip.labanc@gmail.com) rad pomozem alebo mi mozete podat ruku a povodim Vas po peknych keskach co tu mame. A keby sa nasiel niekto ochotny a pri najblizsej navsteve Prahy za pivo mna niekto provodil, alebo mi pomohol. :) Dakujem
  • 0

#51 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 8:05

FIFI_821 napsal/a:

Pri keske podej mi ruku a provedu te Vaclavakom som aj chcel poziadat aby ma niekto povodil po Prahe a ukazal mi niake zaujimave miesta. Ale nebol naokolo ziadny napadny keser. :)
...
A keby sa nasiel niekto ochotny a pri najblizsej navsteve Prahy za pivo mna niekto provodil, alebo mi pomohol. :)
Dakujem


No a keby si tu vopred napísal do sekcie "Hledám společnost", tak by ťa povodili za ruku po Prahe možno aj viacerí :))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama