Přejít na obsah


Fotka

Za šipkou v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#1 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 20:40

Ráda bych vyrazila na keše v sobotu 18.6. po práci. Končím v 19 hod v centru a budu na kole. Chtěla bych se mrknout na keše v Modřanech a Bráníku. 19.6. odpoleledne - to ještě nápad nemám. A docela by bodla i nějaká noční.B)
  • 0

#2 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 22:08

hmmmm bez toho kola to zní lákavě... do tehle koncin mám také namířeno, ale ještě není jisté kdy ale sobota odpoledne by mohla být uplně ideální... mám tam toho dost předluštěné ;-) ale proěšel bych i žluté ;-) kdyžtak písni PM ;-) Mimo jiné láká mě líný kačer :-D ale sám na něj nejdu... 3hodiny na místě solo je pro mě nesplnitelné :-D
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#3 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 23:27

Docela bych se pridala take. Kontakt na mne je 776465757 .
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#4 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 23:43

Taky bych se přidal. V neděli 19.6. mám čas celý den, i na nějakou tu noční bych klidně vyrazil. rvelan@seznam.cz tel: 602796608
  • 0

#5 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 6:13

Kdyz se stihnu vcas vratit z Bahen, tak bych se klidne pridal, tyhle konciny zmaknute nemam ;) Dik
  • 0

#6 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 12:58

[quote]QuoX napsal/a:
hmmmm bez toho kola to zní lákavě... do tehle koncin mám také namířeno, ale ještě není jisté kdy ale sobota odpoledne by mohla být uplně ideální... mám tam toho dost předluštěné ;-) ale proěšel bych i žluté ;-) kdyžtak písni PM ;-)

V so , ale až po 19 hod - dřív mě z provozu nepustí :(
  • 0

#7 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 13:46

malina.petra napsal/a:
Ráda bych vyrazila na keše v sobotu 18.6. po práci. Končím v 19 hod v centru a budu na kole. Chtěla bych se mrknout na keše v Modřanech a Bráníku.
19.6. odpoleledne - to ještě nápad nemám.
A docela by bodla i nějaká noční.B)


Pokad plati sobota vecer - Branik, Modrany... co by bylo v planu? Abych pripadne dopredlustil ;)
Bydlim v Modranech ... a diky pocasi vypada ze presunu vylet do Roudnice na nedeli.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#8 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 13:48

klidne se sejdem vecer po te sedme a ja si mezitim vylovim neco kolem... nebi se poradne vyspim... je tam neco nocniho?
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#9 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 14:34

brazajar napsal/a:

malina.petra napsal/a:
Ráda bych vyrazila na keše v sobotu 18.6. po práci. Končím v 19 hod v centru a budu na kole. Chtěla bych se mrknout na keše v Modřanech a Bráníku.
19.6. odpoleledne - to ještě nápad nemám.
A docela by bodla i nějaká noční.B)


Pokad plati sobota vecer - Branik, Modrany... co by bylo v planu? Abych pripadne dopredlustil ;)
Bydlim v Modranech ... a diky pocasi vypada ze presunu vylet do Roudnice na nedeli.


No v Modřanech nemám vůbec nic - takže tam bych dala zelené a žluté.
  • 0

#10 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 14:38

malina.petra napsal/a:
No v Modřanech nemám vůbec nic - takže tam bych dala zelené a žluté.


Kdyby se zacalo pres Braniku, nebo v Braniku ... asi bych se pridal... Modrany skoro mam.. ;)
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#11 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 14:45

QuoX napsal/a:
klidne se sejdem vecer po te sedme a ja si mezitim vylovim neco kolem... nebi se poradne vyspim... je tam neco nocniho?


Než skončím můžeš si projít - Per corpus ad animam - a pak ji můžem odlovit. Sice ji mám, ale co by neudělal lína :D kačerka pro rýchlýho kačera :P
  • 0

#12 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 14:54

Kdyby se zacalo pres Braniku, nebo v Braniku ... asi bych se pridal... Modrany skoro mam.. ;)[/quote] TAk bychom se zaměřili na Bráník.
  • 0

#13 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 15:03

malina.petra napsal/a:
TAk bychom se zaměřili na Bráník.


Dobra, vlakno mam ve sledovani ... Dejte vedet misto srazu ... a kdyz nebudou rodinne povinosti, tesim se ;)
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#14 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2011 - 15:03

noo ja jsem ted v praci, pak jdu na par zrzku, a zitra az se vyspim podivam se co tam je a co by se dalo...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#15 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 9:12

Dobré ráno všem, tak koukám na to počasí ven a vypadá to ideálně... ;-) tak malino v kolik a kde můžeš být? já vyrazím asi už kolem druhé a pozobu bordel cestou :-D
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#16 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 11:54

Ták, s vlcici vyrazime ve 14.00 z Belárie ;-) Seznam co pujdeme v pořadí... V 19 počítáme s Braníkem ;-) Kdyz by se chtel nekdo pridat uz do modran staci napsat sem nebo prijit na Belárii ;-)... ;-) Code Cache Type Waypoint Name GCWBB4 Multicache Modrany II. GC2HHT9 Traditional Cache Bottle Opener II GC1D18G Traditional Cache Modranske vyhledy / Modrany vista GC1EYDD Traditional Cache Modransky jez GC2BNG6 Traditional Cache T.G.M. GCW9YX Multicache Modrany I. GC2JYD5 Traditional Cache Kostel Nanebevzeti Panny Marie Modrany GC2M3X6 Traditional Cache U dubu GC2H720 Traditional Cache Tylova cache GC21WDJ Traditional Cache DDM Modrany GC2NH15 Traditional Cache Greenwood GC2AWN2 Traditional Cache Lesopark
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#17 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 12:01

Moc se omlouvám, dnes se účastnit nebudu. Né, že bych byla z cukru - jednou za den mi stači promoknout - to už jsem zvládla ráno po cestě do pracovního procesu. :@
  • 0

#18 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 12:37

ok...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#19 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 14:36

Ahoj, vyrazite nekdo na vecerni cast? Pripadne mate kontak na denni skupinu? ;) Dik
  • 0

#20 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2011 - 17:09

Ja jdu, ted jsem se vratil z Roudnice z Memorial Air show... Budu v 19h v Braniku, na tom velkym placu ... a kdyz nikdo neprijde, pujdu nekam sam... ;) Tel: 731762985.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama