Přejít na obsah


Fotka

Scavenger Hunt


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Todak

Todak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 12:52

Chtel bych se zeptat jak Scavenger Hunty fungují. Neco sem o tom četl ale moc dobře sem to nepochopil.
  • 0

#2 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 13:57

(jsem waymarker teoretik, tak doufám, že nemelu blbosti) Vybereš lokalitu, ve které vytvoříš hunt, což znamená, že zadáš geografický rozsah a počet waymarků. Server ti podle těchto parametrů z databáze vylosuje X waymarků. Na hunt se pak podívají waymarkeři, pokud chtějí, tak se přihlásí, že se ho snaží vyplnit. Cílem je samozřejmě zalogovat všechny waymarky z huntu, kdo to zvládne první, je vítěz a dostane pomyslné lízátko. Další rovinou je, že za každý dokončený hunt dostaneš do svého profilu puntík a můžeš se snažit nasbírat hunty všech kombinací rozsah/počet. Celkově vzato, jak to tak čtu, to musí mudlovi připadat podobně smysluplné jako hledání krabiček :P
  • 0

#3 Todak

Todak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 12:24

Vyzkousel jsem teda jeden scavenger hunt, který se skládá ze tří WM. Dva z nich uz jsem navstivil, ale ve statistice huntu mam 0. Nevite nekdo co s tim??
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 12:41

nenavstivil jsi ty waymarky jeste pred prihlasenim se do toho huntu?
  • 0

#5 Todak

Todak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 12:48

Navstivil.
  • 0

#6 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 13:09

tak ony se do huntu zapocitaji az ve chvili, kdy logujes visit a uz jsi do huntu prihlaseny. kdyz jsem se pred casem ptal na wm, jestli to je bug, tak pry ne, pry aby pri zavode na tom byli vsichni stejne na nule. boooze muj, zase zavod - z meho pohledu ja s nikym nezavodim, navstevuju si wm z huntu, takze je mi jedno, jestli jsem wm navstivil pred nebo po prihlasenim do huntu. pokud to vnimas stejne, proste tem navstivenym wm zaloguj visit jeste jednou. pocet navstivenych se ti nezmeni, ve wm se nenacitaji dalsi navstevy na stejnem waymarku oproti foundum u gc.
  • 0

#7 Todak

Todak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 14:20

A jeste jedna vec: Da se zahajeny lov zrusit??
  • 0

#8 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 15:22

kdyz si rozkliknes ten hunt, tak vpravo dostanes nabidku "Abandon This Scavenger Hunt"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama