Přejít na obsah


Fotka

Rockpoint (+ Hannah) 2+1 na vše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 21:44

Vložený obrázek

http://www.rockpoint...2-1-na-vse.html

Akce platí od 24.6. do 10.7.2011

Jedinečná příležitost jak nakoupit pro celou rodinu výhodně! Na celý sortiment, včetně zlevněného zboží, nyní platí akce 2+1. Při nákupu tří jakýchkoliv produktů bude z celkové ceny nákupu odečtena sleva, která se bude rovnat ceně nejlacinějšího z vybraných produktů. Sleva bude rozpočtena mezi všechny produkty.

V případě zakoupení šesti produktů, bude odečtena sleva ve výši dvou nejlacinějších produktů. Akce tedy platí na každý třetí zakoupený produkt!
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 6:22

Jo, uz jsem koukal cim bych si udelal radost :) Karabin a podobneho harampadi neni nikdy dost :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 7:37

Zrovna jsem to chtel taky napsat, nicmene tedy vyuziji tematu zde. Chci si tam koupit par veci, ale jsou dost "cenove nevyvazene" (3200 Kc, 400 Kc, atd), takze idealne hledam nekoho, kdo by to "dovyvazil" tak, aby sleva byla maximalni. Jinak mam u nich slevovou karticku (ano, vim, ze v tomto pripade neplati), nicmene nacitaji se na ne nakupy a uz jsem nekde v polovine k 10% (utraceno cca 13 tisic). Takze neni problem na ni nacitat nakupy a pote ji v budoucnu nabizim volne k dispozici "k pujceni" na nakup.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 9:14

Pudete nakupovat grigri ve skupině? :) -- ne, vážně, je to bezva nápad; já už bohužel tak nějak mám všechno, dokonce pár věcí navíc. Třeba slaňovací brzdu jsem právě grigri nahradil spolehlivě, takže jí asi pustím zase do oběhu. Vlastně i krolla. A tak podobně. Asi po návratu z Alp sednu na AUkro :) -- když se domluvíte, tak jeden koupí tři grigri, druhej tři lana, třetí tři... něco co je levnějšího a tak. Dobrý :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 9:23

Grigri ne, ale chci celotelovej uvazek, je radove pohodlnejsi proti klasickymu sedaku. Navic kolem trojky je tam dost jinyho zbozi vcetne bot. Ciste teoreticky be se dalo odchytit urcite par nakupujicich i primo v prodejne. Taky si chci vzit par expresek a nejakou tu karabinu - sice jich mam dost, ale pri takove akci nelze odolat :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 12:06

To je super akce! Nechtěl by někdo ze Zlíňáků kupovat grigri2 mělo by to vyjít na 1260,-Kč a v druhé várce jumar PETZL ASCENSION B17 ten by byl za 860,-Kč?
  • 0

#7 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2011 - 13:06

S474N napsal/a:
chci celotelovej uvazek, je radove pohodlnejsi proti klasickymu sedaku.


pro nater boku tankeru nepochybne :D

muzu ti rict, ze ja si v tom parkrat prisel leda takovej hodne sesnerovanej. muj vlastni sedak mi sedi jako prdel na hrnec, takze pri gc rozdil v pohodlnosti u me nebyl vubec znat.

jinak samozrejme zalezi, co s celotelovym chces delat - aby ta pohodlnost mela sanci se projevit.
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 9:02

Dain: ono je to i o vaze a tezisti tela. Kdyz nekdo vazi 40 kg, tak chapu, ze to neoceni :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 9:51

nebudete někdo kupovat něco dražšího (jedna položka 4-5000)? Bádám, jak té akce rozumně využít a jediné co by mne zásadně potěšilo, tak nový stan. Tzn místo 4000 za kus by to vyšlo na skvělých cca 2700 Kč!
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 10:06

Fremen: no, trochu jsi mě nahlodal, zrovnas nový větší stan bych potřeboval, nejspíš http://www.rockpoint...2-5-161483.html
Sežeň ještě třetího a můžeme jít do toho ;)
  • 0

#11 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 10:07

Ad celotelak: presne, Šejtáne. Já navíc mám sedák ferratovej, lehkej, páč při toulání na pár tejdnů se počítá každej gram... a s báglem stejně MUSÍŠ mít i prsák. No... v samotným sedáku jsem visel jak ráhno. Po přidání prsáku a vyladění těžiště je to naprosto o něčem jiným... váha dost nad metrák. A celotělák: když už ho chceš kupovat, koukej po pracovním, ať máš na bocích zátěžový oka, kdybys chtěl lízt na strom se smycema, lanyardem :) - gdyž už máš to grigri.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#12 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 10:09

MedoMys napsal/a:
Sežeň ještě třetího a můžeme jít do toho ;)


Sataaneeeee :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 10:12

MedoMys napsal/a:
Fremen: no, trochu jsi mě nahlodal, zrovnas nový větší stan bych potřeboval


Já si vymyslel tento:
http://www.rockpoint...der-158402.html

to že 1-2 osoby je jasné
- lehký
- snadno složitelný
- odolný proti větru atp
- cenově dostupný (ne za 15000)

Kdyžtak si nechám poradit... ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 10:57

citecka: vsak ano, prave proto jsem psal, protoze v klasickym sedaku me to proste "prepada" dozadu. Kdyz ma nekdo 60kg, tak v tom krasne sedi a nemusi to tahat k lanu rukama/brichem, takhle se clovek uplne zbytecne vysiluje. Koupil jsem i prsak, ale to bych rekl, ze je takova nouzovka, respektive jakoze da se taky, ale proti celotelaku se to neda rovnat (mam tu doma starsi model Profi Worker od SR).

Koukam prave po tom samem, ale novejsim modelu:
http://www.rockpoint...5352.html#dinfo

I kdyz si rikam, jestli do toho vubec jit, protoze ten starsi model mi prijde o dost vic propracovanejsi - ma moznost stavitelnosti na kazde rameno zvlast, stejne jako individualni vysku nohavicek od sedaku i zad. U toho novejsiho to clovek taky muze poresit, ale musi to cely prenastavovat a preposouvat komplet celej uvazek. A taky ten starsi ma od zad na rameno jeste natazej kus originalni "smyce" s okem. No jak rikam, zvazuju, jestli to ma vubec smysl.

EDIT: jo jinak obecne tyhle "pracovni celotelaky" maj jednu nevyhodu, kterou jsem vypozoroval. Tim, ze to navazovaci oko je "horizontalne" a ne "vertikalne" jako u normalniho sedaku, tak ma clovek pootoceny o neco Grigri.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 14:12

Fremen, medomys: ja bych s vama do toho stanu sel. Taky se mi libi ten rider... Pokud jste to mysleli vazne, tak jsem pres SZ k dispozici...
  • 0

#16 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 14:15

Numira napsal/a:
Fremen, medomys: ja bych s vama do toho stanu sel. Taky se mi libi ten rider... Pokud jste to mysleli vazne, tak jsem pres SZ k dispozici...


myslel jsem to absolutně vážně, dokonce jsem na to vyrobil kalkulátor v Excelu na ty slevy
http://dl.dropbox.co.../2+1 sleva.xlsx
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#17 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 15:23

S474N napsal/a:
Dain: ono je to i o vaze a tezisti tela. Kdyz nekdo vazi 40 kg, tak chapu, ze to neoceni :-)


No, nemáš tak docela pravdu. Záleží, na který kotvící bod se navážeš. Nový typ SR používáme v práci skoro každodenně, ale nemyslím, že bych ho chtěl mít v geovýbavě :D
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 15:35

Looper36: jenze s tim tezistem jsem reagoval na klasicky sedak. Praveze u celoteloveho si to muzu vybrat. BTW reference na ten novy me zajimaji, muzes se vic rozepsat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 19:02

Máš PM.
  • 0

#20 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 7:14

zatr satr, stan sem si koupil minulej tejden :) Taky jurka, jen o kousek menší verzi. Ale měli jsme ho s výstavní slevou a ještě jsme pár stovek ukecali navíc, takže taky vyšel docela slušně. Ale třetina to holt nebyla :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama