Přejít na obsah


Fotka

Příprava na archiv


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
23 odpovědí na toto téma

#21 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 9:13

Podle mého názoru ji Bella kvůli terénu, dřív bylo prostě IN mít v repertoáru vlastních keší nějakou obtížnější, teď bohužel nám na Jižní Moravě vyskakují cache 5/5 jak houby po dešti, kde je potřeba vyluštit nesmyslnou mysterku typu "hádej na co owner myslí" a poté ještě vylézt nějaký strom. Někomu to sedí, jiným ne.
  • 0

#22 Danar2004

Danar2004

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 10:05

KaMo_cz napsal/a:

BellaUH napsal/a:
Adopce nepřichází v úvahu.
Raději ji přesunu na opencaching.
Aby někoho nenapadlo do té díry strčit novou.


a co vyřešíš přesunem na oc? to je jak archiv, tudíž ti přes ni plácnu novou truckeš (a ten oc šrot pod ní samozřejmě zahodím).
Buď ji nech žít (dožít), nebo ji pošli do archivu. tohle filosofování taky rozhodně není v původní myšlence gc ;)

Nevím, proč chce autor rušit funkční a podle všeho i oblíbenou keš, ale je to jeho věc.. Dát ji na oc podle mě nic neřeší, jen bude v jiném seznamu..
Dovolím si jen offtopicovou reakci, na to co výše napsal KaMo_cz. To že bys svoji, jak ty píšeš, truckeš dal na stejné místo a "ten šrot zahodil" je (nenapadá mě výstižné slovo, asi hovadina). Podle jakého práva bys to označil za šrot? Protože to není na gc ale na oc? Vím, že gc je původní, originální a nejrozšířenější, ale nemá "rezervaci" ve všech dírách pro svoje krabičky. Přece když tam bude keška co nebude gc, tak ji nebudu ničit a poohlídnu se po jiném místě. Proč kazit něčí práci? Protože chodí na jiný server než já?
  • 0

#23 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 10:16

Autacek napsal/a:
Nebo jsi snad čekal masovou reakci

Nečekal jsem masové reakce, jen jsem chtěl upozornit na změnu ty, co se sem chystají v čase letních dovolených a třeba na LFŠ.

Danar2004 napsal/a:
Dát ji na oc podle mě nic neřeší, jen bude v jiném seznamu

Pravda.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#24 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 20:54

Po znich k Turkovi.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama