Přejít na obsah


Fotka

Telefon s navigací


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 EmKu

EmKu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 19:44

Doufám, že mě neukamenujete, že začínám diskuzi s podobným tématem, co tu je. Ale ... jsem naprostý začátečník. O geocachingu jsem jen četla, ale tuším, že by mě to mohlo bavit. Proto rozhodně zatím nechci jít do turistické navigace. Čeká mě teď koupě mobilu, tak bych ráda nějaký, kde bych mohla zkoušet geocaching. Líbí se mi HTC wildfire S, o tom jsem už tady četla, že ten je docela dobrý. Jsou ale i jiné možnosti, v té cenové kategorii do 5-6 tisíc max.? Máte někdo zkušenosti s nějakým Samsungem, Ericsonem a spol. ? A dál, co je nutnost, na co mám při výběru koukat s ohledem na geocaching a jaké programy si pak budu muset postahovat. díky mooooc a snad se zanedlouho připojím k hledání.
  • 0

#2 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:04

ja pouzivam uz temer rok Vodafone 845 s aplikacemi (placenym) Geocachingem a zdarna cgeo a jsem naprosto spokojeny, jen pouzivam zalozni zdroj energie na cesty, nyni je od 1.7. Vodafone 845 (945 se prilis nepovedla) nahrazen Vodafone 858, ktera je vylepsena a stoji 2700 Kc. Baloo90210
  • 0

#3 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:07

U mě je to Sony Ericsson W950I s Modulem BT 8500. Přesnost je dobrá, jen občas načítají satelity delší dobu. Výdrž 10 hodin je pro mě dostatečná. Vyhovují mě Javové aplikace jako Trekbuddy, HandyGeocaching nebo OpenWig. Cena kolem 1500 ,-
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#4 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:27

Jo samsung a htc ujde. Jen se priprav na vydrz dva az jeden den a porid si datovy roaming pro lovy v cizine. To u turisticke gps odpada. A ty programky cili aplikce se obcas nesekaji.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#5 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:33

Samsung Galaxy Ace + aplikace C:geo a prilezitostne Locus funguje hodne dobre. :) Beru to jako doplnek ke Garminovi. Pokud budes lovit u nas, tak se to s tim da docela dobre praktikovat. V cizine je to mirne slozitejsi, lec stale resitelne. Nicmene pocitej ze se telefon dost rychle vymlati. Ale pokud te to chytne, tak stejne skoncis u nejakeho Garmina :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#6 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 20:48

Ja ted kupoval foun pro dceru (pac minulej byl nejak malo odolnej a neprezil vyprani v pracce) a poridil jsem ji ZTE Blade. Cena 3.800,- a za ty prachy mas plnohodnotnou masinu s Androidem. Je to rychly, screen s velkym rozlisenim (800x480), GPS, kompas, dost pameti, nejvejs prikoupis vetsi microSD, ale podle me za ty prachy bezkonkurencni masina. Nainstaloval jsem tam c:geo, ale s tim nejak neumim. Funguje to, ale proti GCzII na ktery jsem zvyklej mi to prijde slaboucky. Takze se SW neporadim, ale co se tyka HW tak mi to prijde slusny. I jako foun je to docela pekny.
  • 0

#7 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 21:54

Ono se spis rozmysli jakej chces operacni system. Android potrebuje datovy tarif, bez dat je takovej telefon k nicemu, ze sw mas na vyber geoquack (offline, pro Db z Geogetu), locus (off i online) a c:geo (pokud se ho nekdo ujme). Win mobile - nevim jestli pro winmobile 7 je uz nejaky sw, na 6.1/6.5 je pocketdrake, kesovadlo (offline, oba pro db z geogetu) nebo gczII pro online lov. Myslim ze nejidealnejsi kombinace je smartphone a turisticka navi dohromady. Aspon pro mne. Ad konkretni pristroj... Ja si koupil lg optimus one, cena tesne pres 5tis., v cene drzak do auta a sygic auto navigace. Myslim ze pomer cena vykon jesuper. Rozmyslel jsem se jeste mezi samsung galaxy mini, ale vyberu lg nelituju. A kdybys chtela starsi tel, vali se mi doma Asus p552w se sirfstarem gpskou a extended baterii... S winmobile 6.5 pro. Kazdopadne preji stastnou ruku pri vyberu.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#8 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 23:19

xperia x8 android 2.3 za mne :)
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#9 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 23:38

Já mám úchylku na Nokie, zvykla jsem si na jak na jejich mapy, tak jsem to doplnila aplikací ze smartcaching.de, kde se dá nahrát offline PQ s listingy (ale PQ se podle mě úplného začátečníka netýká) - nemám mobilní připojení a zatím ho ani neplánuju. Spíš jde o to, jestli to chceš být online nebo offline, a taky o osobní preference. Třeba mně absolutně nevyhovují Sony Ericssony, někdo jiný na ně nedá dopustit. Co jsem slyšela, tak plno lidí HTC chválí.
  • 0

#10 Geronimo62.cz

Geronimo62.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2011 - 14:26

Mám HTC Wildfire, slouží mi k plné spokojenosti i bez datového tarifu. Co potřebuju z internetu to si stáhnu přes wi-fi. Kešky lovím offline, používám aplikaci GeOrg.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama