Přejít na obsah


Fotka

1-2 denní batoh cca 35-45litrů.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#41 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 15:32

Tak o fotky bych stal, zajimal by me i vnitrek a pak nejaky prakticky zkusenosti po vyzkouseni v terenu :)
  • 0

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 15:45

Skoda, ze nejsi bliz, ze bych se zastavil vyzkouset do toho narvat vsechny svoje veci, jestli se to tam vleze. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 15:57

S47N: odkud jsi ?
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#44 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 15:58

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
Tak o fotky bych stal, zajimal by me i vnitrek a pak nejaky prakticky zkusenosti po vyzkouseni v terenu :)


Tak mi to,prosím, po víkendu ještě připomeňte, kdybych zapomněl ;)
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#45 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 16:37

Jenom s tim vrzánim u Yetiho. Trochu vrže.ale myslel jsem ze je to vim ze jsem batoh neměl uplne plny. Ale stejne mi to po chvili ani neprislo.
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#46 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 8:02

Tak Yeti už je doma. Obě barevné varianty vypadají velmi dobře. Zpracování i kvalita materiálů se také jeví na výbornou. Fotky přidám odpoledne...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#47 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:31

Po delší době jsem se rozhodl připsat sem svou zkušenost s batohem firmy Klimatex - Yeti. Batoh vypadá moc hezky, je precizně ušitý a z dobrých materiálů ALE po funkční stránce je to naprostý paskvil. Průvlakem na hadičku hydrovaku vypadávají věci a co nejhůř, není-li batoh nacpaný k prasknutí tak do něj seshora prší, protože mezi hlavou batohu a jeho tělem je naprosto nesmylsný otvor. Jednou větou: Je to paskvil...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama