Přejít na obsah


Fotka

1-2 denní batoh cca 35-45litrů.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 23:13

Hi-tec nevim nevim no.. :-/ S Deuter Futura určite nešlápneš vedle. Sám ho tahám už léta, koupený byl tenkrát ještě v německu. Litráží je k dispozici víc, počítej s tím že Deutery obecně mají větší objem než udává číslo.. Teď jsem nějakou Futuru v Hradeckém Hudy sportu viděl kolem 2 tisíc, jestli to nebylo dokonce pod 2...
http://www.hudy.cz/b...pro-38-new.html
  • 0

#22 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 6:40

S474N: Zrovna na to lezení je to asi celkem fuk, s tím nebudeš chodit na tůry. Já si už před lety koupil v nějakém supermarketu jednokomorovou 35l krosničku Alpine Pro (typ nevím, ale stejně už se nedělá), do ní se vejde všechno potřebné, případně i druhé lano nahoru pod chlopeň když je potřeba. Nemá vyztužená záda, takže prázdná se dá zmuchlat do klubíčka a někam pohodit ;) Pozdějc jsem ji začal tahat i na ferrary a už toho se mnou má nachozeno a nalezeno opravdu dost a furt slouží, akorát se rozjel zip na kapsičce pláštěnky, ale to je spíš kosmetická vada.
  • 0

#23 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 7:11

Tak koukám, že se to tu slušně rozjelo. Děkuji všem za podnětné příspěvky. Zatím stále ještě vybírám, takže na nějakou tu připomínku je stále ještě čas....
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#24 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 9:39

Parkis: no vsak ja vim, proto prave nechci davat dvojku do neceho, co mi bude slouzit jako "prepravni vak". Na stranu druhou ale ten vojenskej ulet za 25 Kc nechci - to uz treba kolem toho litru obetuju. Jinak 35l asi bude malo, ber to tak, ze ten celotelak je dost velkej + nosim jeste druhej klasickej sedak.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#25 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 9:45

S474N napsal/a:
Parkis: no vsak ja vim, proto prave nechci davat dvojku do neceho, co mi bude slouzit jako "prepravni vak". Na stranu druhou ale ten vojenskej ulet za 25 Kc nechci - to uz treba kolem toho litru obetuju. Jinak 35l asi bude malo, ber to tak, ze ten celotelak je dost velkej + nosim jeste druhej klasickej sedak.

Já tam nosím dva klasický sedáky, lezačky a expresky, takže to taky zabere dost, ale je pravda že to je hodně našťouchaný :) Tak sháněj 45l a máš jistotu a ještě se ti tam vejde svačina ;)
  • 0

#26 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 16:58

Koupil jsem si Klimatex Yeti a max spokojenost.s kupónem me vyšel na nejakych 860kc.a kdyz byla akce 50% sleva tak vyšel na necelých 700Kc . splňuje vse co potrebuju a ma spoustu chytek poutek kapsu na camelbag, nastavitelné zada, pláštěnku, atd...
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 17:00

Gorole: jo ten vypada uz "lidsky" - jak designove, tak i cenove :) Kupon se da jeste nejakej sehnat nebo ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#28 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 17:14

Zaujala me diskuze, nebot toho o batohach neco vim. Muj tip je bud OSPREY KESTREL 48 http://www.rockpoint...l-48-12794.html nebopokud mensi OSPREY Stratos 36 II http://www.rockpoint...6-ii-20750.html pokud chcete hodne lehky batoh ktery prazdny vazi kolem 960g a ma nosnou konstrukci a odvetrana zada OSPREY EXOS 46 http://www.rockpoint...-46-163713.html.

Batohy od Osprey sednou uzasna na zada, delaji vzdy 2 velikosti zad menis a vetsi, aby zeny a mensi lide meli pohodlny baoh, kde bederni pas nekonci na bokach nebo pod nimi a tim padem omezuje v pohybu.
Na batohu nema cenus setrit, pohud nesedi dobre na zadech prazdny, tak s plnym to bude utrpeni po 2 noseni.
  • 0

#29 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 17:29

OSPREY je nejpředraženější batoh co znám (myslím, že mu nekonkuruje ani Deuter). Na batohu se vyplatí šetřit, tak jako na čemkoliv jiném :-) OSPREY jednoznačně špatná volba. Kvalitní, vychytané, ale 200% předražené což nesplňuje požadavky geokolegů výše.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#30 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 17:39

Ano OSPREY jen předražený, ale zas kvalitní batoh. Určitě si jej geokolegové nebudou kupovat, spíše hledají co sedí dobře na zádech a je to levné. Ale nesouhlasím, že se vyplatí co nejvíce šetřit na batohu... Zkus si pak vzít levný batoh, který Ti pořádně nesedne na zádech, neboť u levných batohů žádná sláva se zádovými systémy a chodit s ním každý den po celý měsíc po horách ;)
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#31 J.S.Jasanek

J.S.Jasanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 18:49

... vynechám VŠE co bylo napsáno a řeknu jen ... DEUTER FUTURA ...a litráž si vyber sám ... neprohloupíš ... ;)
  • 0

#32 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 19:46

skurakai napsal/a:
OSPREY jednoznačně špatná volba.


S touhle vetou nesouhlasim, zaplatis za kvalitu a vis ze batoh vydrzi x let, za tu dobu si nekdo koupi x levnych batohu a utrati vic nez ja. Mokra spocena zada od molitanovych systemu jiz nikdy vice, ale na to musi clovek prijit sam ;). Pak je tady levny slusny batoh WOLFGANG Walker http://www.wolfgang....p&product_id=25 .

Deuter je dobrej , nez vyzkousite Osprey.
  • 0

#33 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 6:17

Tak musím uznat, že Klimatex Yeti vypadá opravdu lákavě. Jen nějaký ten kupon nebo slevička kdyby byla :) ... jsem rád, že jsem ještě neobjednával. Ten Yeti je opravdu zajímavý.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:38

scarabeus: pri 30.000 lidech na FB u Klimatexu dali 50% slevu, pry to same zopakuji pri 40.000 - aktualni stav je 34.307. Takze kdo si pocka, ten se docka. Navic tech 30k bylo nedavno, takze to vidim tak na mesic.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:54

S474N: no... to by bylo pěkné. Jenže já ty batohy ( budu kupovat dva) potřebuju dřív :'( ... ale povedlo se mi jej najít v několika eshopech za 999,- ... takže favorit je asi jasný. Pápá polská distribuce Hi-Tec ...asi zkusíme Klimatex. Jen teda doufám, že nebude vrzat, jak si jedna paní na fóru stěžuje.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:56

scarabeus: na FB pisou, ze kazdy ma narok na slevu 10%, ted jde o to propocitat, co se vyplati vice. Ale 10% z MOC asi bude nic moc :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 8:09

Mno... kdybych bral dva, jakože teda určitě budu... tak 10%tní sleva platí jen v eshopu klimatexu ne? tzn. že takhle mě dva vyjdou na 1998kč, u Klimatexu i se slevou pro FB fanoušky na 2329kč a to je ještě nutno připočíst poštovné :). Jen by mě zajímalo, jak je to s tím vrzáním :D
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#38 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 8:54

No to je nejlepsi si vyzkouset na krame...ono obecne kupovat batoh pres net je dost risk - pocitej s tim, ze ho nekupujes na jednu sezonu a pokud Ti nesedne, budes pak na turach zbytecne trpet
  • 0

#39 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 9:09

Zapomnel jsem dodat, ze mam moznost vyzvednout si zbozi na kamenne prodejne a tudiz I vyzkouset... ;-)
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#40 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 13:08

Tak a je to. Obejdnány dva kousky Klimatex Yeti, od každé barvy jeden. Případným zájemcům a tápajícím, stále ještě vybírajícím kolegům rád poskytnu nějaké fotky na zkouknutí...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama