Přejít na obsah


Fotka

Neděle 24.7. Vlečka. Proti-kešovací skupina + 1 místo z Pce a okolí.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 10:07

Ahoj,
máme naplánováno na 24.7.2011 jít serii keší Vlečka na Orlík http://coord.info/GC2RA70

V autě je místo pro jednoho kačera/kačerku nejlépe z Pardubicka a okolí.

Hledám také skupinu, která by šla proti nám, se kterou bychom si při setkání prohodili klíče od aut, abychom nemuseli řešit jízdu vlekem či autobusem.
Ráno bychom se setkali na nějakém domluveném místě poblíž, vyměnili bychom si auta. Každá posádka zaparkuje na jedné straně vlečky a při míjení (třeba uprostřed) bychom si vrátili klíče i se souřadnicemi, kde je auto zaparkováno s tím, že jde každý svým tempem ke svému autu ...

Kdo se hlásí?
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#2 DinoKo

DinoKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 10:52

Mas super napad. Me vice vyhovuje nejblizsi vikend, jinak bych sla d vami do toho.
  • 0

#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 11:23

Tak já bych jel jako protiauto. Večer ještě upřesním, ale na 99% by neděle 24.7. měla dopadnout.
  • 0

#4 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 11:49

Pick me pick me .. na vlecku bych rada, datum mi klidne vyhovuje :) Ale samozrejme bych chtela vedet detaily, jako kdo jede, v kolik se jede atd.
  • 0

#5 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 21:27

Tak potvrzuju účast jako protivozidlo na vlečku 24.7. Pojedu s Any_cz, takže od Letohradu by bylo ještě místo.
(na detaily cesty se ozvu SZ)
  • 0

#6 Han.cca

Han.cca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 22:20

To zní zajímavě. Ještě popřemýšlím jestli můžu jet, ale ráda bych se přidala.
  • 0

#7 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 22:24

Tak přijď v pátek do RK na event a můžem to domluvit, jinak si budeš muset napsat ;)
  • 0

#8 Galenius

Galenius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 5:58

Fajn. Takže my (Dragelovo vozidlo) budeme počítat s Jani007. Domluv se kdyžtak s Dragelem kde tě naberem. Naštěstí je na to ještě týden. 8-)
  • 0
Una Salus Victus Nullam Sperare Salutem

#9 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 6:12

Od starosty Tochovic mame povoleno nechavat auta o vikendech pred obecnim uradem, kde je hlida prez den kamera. Sice je to kousek od zacatku, ale v delce Vlecky snad nepodstatny... ;)
  • 0

#10 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:12

Jani007 napsal/a:
Pick me pick me .. na vlecku bych rada, datum mi klidne vyhovuje :) Ale samozrejme bych chtela vedet detaily, jako kdo jede, v kolik se jede atd.


První geovozidlo Dragel, Carcoolina, Galenius, takže máme místo pro jednoho ...

Je možné že z Pardubic na tenhle termín vyrazí ještě jedno auto a to v případě, že Dr.vota a číslice na tuto sobotu neseženou druhé auto, které by kešovalo proti nim.

Pokud by se přidali. myslím, že ten den klidně zvládneme 3 geovozidla nebo i více, záleží na zájmu. V mém autě jsme zatím 3 řidiči, takže problém nevidím v ničem :-)

Jinak upozorňuji, že kešujeme na pohodu, nehodláme kombajnovat tuhle pětiletku dopředu ;-)
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#11 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:19

Ještě se tady dohodneme, kdy si dáme sraz z protijdoucími kačery někde u vlečky a podle toho bychom si dali odjezd. Doufám, že si tu všechny podrobnosti domluvíme, zatím je na to čas. Podle mapy.cz je nejrychlejší trasa Pardubice - Tochovice lehce přes 2 hodiny jízdy. Teď jde o to, kdy chceme na vlečce začít.
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#12 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 8:06

Jo 24? Tak když mě necháte jít vlastním tempem tož bych i jel ogare. jaké jsou předpokládané náklady?
  • 0

#13 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 8:36

WAW napsal/a:
Jo 24? Tak když mě necháte jít vlastním tempem tož bych i jel ogare. jaké jsou předpokládané náklady?


Ty se ptáš jako by ti byla dva roky ;-)))))

Když pojedeme 4, tak to vychází asi 200 Kč pro každého na benzín. Jídlo si vezmeš určitě svoje ;-)

Rychlost kešování je na každém, já pojedu na výlet, takže asi bude rozhodovat do kdy bude muset být Galenius doma. On má pak děsně drsný pohledy, když se mu něco nelíbí ;-)

Jinak zatím počítám do mého auta s Jani007, která se přihlásila dřív, kdyby se z Pardubic našelo druhý auto ve kterém by Jani007 jela, tak tě samozřejmě beru.

Jinak jsem se rozhodl že na vlečce pustím jeden svůj GC, který by měl putovat jen po těchto keších :-D
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#14 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 9:12

Jelikož jsem přehlédl účast jednoho z kačeru tak svoji připadnou účast ruším a omlouvám se. Díky Dragele
  • 0

#15 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 9:30

No, koukám, že se to tady rozjelo, tak nebudu (zatím) psát mail(y). Já bych vyrazil z Letohradu (přes UnO) tak, abysme byli na Vlečce do 9h. Jedu já, Any_cz a Han.cca (počítám s tebou). Plán je projít vlečku + něco cestou zpět v Příbrami či nějakou tu drajvku u silnice. Akorát bych navrhoval sraz někde u (v) Milína, protože někdo pojede na start a někdo do cíle a tady se cesta dělí. Konec konců, ikdyby sme každý kešoval jinou rychlostí (což nepředpokládám), tak si tady už můžem vyměnit auta a na vlečce pak prohodit klíčky, čímž odpadne případné čekání na druhé na seřadišti ;)
  • 0

#16 Galenius

Galenius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 9:49

8-)))) Domnívám se, jelikož se jedná o neděli a druhý den se jde zase fárat, že rozumný čas návratu je tak 1800 - 2000. Jani007: Odkud ty jsi? Hlinsko? Domluv se s Dragelem jak tě nabrat. Jestli jsi schopna se přiblížit k Pardubicím. KaMo_cz: Taky jsme to tak nějak odhadovali. Sice jsme se nebavili o počátečním čase, ale když vyrazíme kolem šesté, je devátá asi reálná. A cesta zpět něco podobného - sebrat co bude po cestě. 8-)
  • 0
Una Salus Victus Nullam Sperare Salutem

#17 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 12:07

Jdu psat maila :)
  • 0

#18 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 15:02

KaMo_cz napsal/a:
No, koukám, že se to tady rozjelo, tak nebudu (zatím) psát mail(y).

Já bych vyrazil z Letohradu (přes UnO) tak, abysme byli na Vlečce do 9h. Jedu já, Any_cz a Han.cca (počítám s tebou). Plán je projít vlečku + něco cestou zpět v Příbrami či nějakou tu drajvku u silnice.

Akorát bych navrhoval sraz někde u (v) Milína, protože někdo pojede na start a někdo do cíle a tady se cesta dělí. Konec konců, ikdyby sme každý kešoval jinou rychlostí (což nepředpokládám), tak si tady už můžem vyměnit auta a na vlečce pak prohodit klíčky, čímž odpadne případné čekání na druhé na seřadišti ;)


Myslím, že v 9 hod. v Milíně je dobrej čas.
V Milíně bývala benzínka (nevím jak dnes) tak bychom se tam potkali a vyměnili si auta.

Je mi jedno z jaké strany půjdeme.
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#19 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 17:24

OK, domluveno. O směru si můžem hodit korunou na pumpě :)
  • 0

#20 Galenius

Galenius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 18:43

No, můžem si hodit Kámen - Nůžky - Papír - Tapír - Spock. A uvidíme kdo vyhraje jaký směr 8-)
  • 0
Una Salus Victus Nullam Sperare Salutem




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama