Přejít na obsah


Fotka

Neděle 24.7. Vlečka. Proti-kešovací skupina + 1 místo z Pce a okolí.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 9:22

Protože teď asi pár dní na netu nebudu, doplním tel. č. na mě 737 477 044, kdyby se chtěla připojit ještě nějaká další skupina, i tři auta zvládneme, je to jen o domluvě.

Když tak počítám čas a možnosti naší skupiny, tak je možné že se s nástupem do Milína zpozdíme, takže čas zatím orientačně 9-10 hod. budu se snažit časové ztráty co nejvíce zmírnit.
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#22 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 8:01

nechci plašit, ale norové zhoršují předpověď
dokud tam bylo polojasno a 1,3mm přes poledne, tak OK, ale teď už je zataženo a déšť na celý den :(

jak to vidíte?
  • 0

#23 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:48

no nezávidím vám to...to bude na holínky. Ještě že jsme jeli minulý víkend.
  • 0

#24 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:52

doktor ma recht. tam staci i kdyz je jenom to krovi mokre a je to masakr...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#25 Galenius

Galenius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 10:38

Navrhuju rozhodnutí odložit na sobotu. Každá předpověď zatím hlásí něco jiného, dle jedněch by mělo pršet, dle druhejch by mělo být pouze zataženo...
  • 0
Una Salus Victus Nullam Sperare Salutem

#26 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 13:38

KaMo_cz napsal/a:
nechci plašit, ale norové zhoršují předpověď
dokud tam bylo polojasno a 1,3mm přes poledne, tak OK, ale teď už je zataženo a déšť na celý den :(

jak to vidíte?


Jsem teď v Peci pod Sněžkou, je to tu jak na mokrý Sibiři. Mobil ukazuje na neděli bez deště. Ještě bych to viděl na rozhodnutí v sobotu co a jak.
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#27 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 13:43

Zrovna sem jdu na tema pocasi psat a koukam, ze tady o tom uz debatujete. Ja se divam na predpovedi na idnesu. Tam maj na nedeli stejne jako dnes a o dva stupne mene (nevim jak jinde, ale tady neprestalo od noci prset). Ale meni se to tam ze dne na den. S rozhodnutim v sobotu souhlasim, jen to potrebuju vedet zhruba tak do pate odpoledni, at nejedu do Pardubic zbytecne. Akorat, kdyz to odpadne a presune se na jindy, nevim, zda budu moct jet. Mam i nejake jine plany na vikendy, tak treba nebudu mit volno. Uvidim(e) no
  • 0

#28 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 17:05

OK, rozhodnutí o tom, zda jet necháme do soboty 16:00 Je pravda, že kdyby mělo mrholit, tak to nemá cenu neb to je celodenní pochod v přírodě
  • 0

#29 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 21:16

:o:o:o Od Petegeo v jinem klubu: Jen bych chtel upozornit, ze po vytrvalych destich se cast vlecky v okoli 4-10 cache zmenila aktualne v docela pekny potucek. Takze muzete jit bosky (fakt jsem tam dnes ty bose obtisky nohou v blate videl ) nebo si vzit gumaky. V botech, byt nepromokavych to suchou nohou neprojdete....
  • 0

#30 Galenius

Galenius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 7:08

A sakra, tak to nic moc. Šlo by to i v jemném dešti, ale tohle je dost síla. Nejbližší holinky (kromě Baumaxu) mám 100 kiláků daleko 8-/ Díval jsem se zatím na pár předpovědí. SPB pro Plzeň hlásí deště. IDnes pro západ ČR taky. Meteoservis to samé. Na Novinkách (ze Seznamu) si nejsou jisti. Prý možná bude pršet. Centrum - přeháňky a občasný déšť.
  • 0
Una Salus Victus Nullam Sperare Salutem

#31 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 8:11

Njn, vsak ono podle dlouhodobe predpovedi ma prset az do konce mesice. Jen chci napsat, ze pokud by se nejelo a odlozilo se to a ja si mohla vymyslet, tak se mi to hodi nejdriv za tri tydny (ted nasledujici dva vikendy mam uz jine plany). Je skoda, ze jak venku sviti slunicko, tak to vypada tak prijemne optimisticky. Podle poslednich logu (ze ctvrtka) to ale asi je sila ten zacatek. Ze to tam je pod vodou a naky kese byly pod vodou.
  • 0

#32 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 8:21

Tak moje zdroje tvrdí toto a v podstatě se shodují s CHMI. Pokud jde o výhled, tak to pořád nepatrně vylepšují.
Takže já bych jel, jediné co mě trošku uvádí v rozpaky je terén. Má tam být tráva a keře (mokré?) a od 4 do 10 keše téct potok.

Pokud by se jelo, v kolik tedy budete u pumpy (velká křižovatka I/4 a č.66 na sever od obce), ať když tak nemusíme zbytečně brzo.
  • 0

#33 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 8:42

Coz o to, jestli i tam dneska sviti slunce a nezaprsi tam znova tak trava a kere by mohly oschnout. Spis me taky hlavne desi ten potok. Zase je fakt, ze by to uz opadnout mohlo, ale blata tam bude hromada. Tak kdo vi jestli je lepsi voda nebo blato. Cas odjezdu at tu resi kompetentnejsi. Jen kdyby se nahodou posunul odjezd o hodinu, tak by mi to az tak nevadilo, protoze bych tim padem mohla prijet do Pardubic az rano (tzn v 7).
  • 0

#34 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 12:27

Čas v Milíně můžeme dát klidně na 10 hodinu, problém v tom nevidím. Podle všeho by na vlečce nemuselo pršet. Já sám za sebe bych řekl, že pokud nebude pršet tak do toho jdu. Vezmu si do auta náhradní boty. Ve čtvrtek a v pátek jsem kešoval okolo Pece pod Sněžkou za ostrého větru v dešti, takže mě asi jen tak něco nerozhodí :-D Pokud nebude pršet jsem pro kešuňg i v případě, že půjdu loužema, alespoň bude sranda. Ostatním klidně vezmu jejich boty na přezují do auta, nebo pokud budou kešovat v holinách , jen dobře ;-)
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#35 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 13:30

A v kolik teda ten odjezd udelame? Kdyz rikas v 10 Miline, tak bychom mohli jet teda dyl? (proste se ptam jestli mam jet ted vecer nebo ze bych mohla jet az rano, viz. nize)
  • 0

#36 Galenius

Galenius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 13:41

OK. Domluvte se s Jani a dej mi vědět kdy a kde mám čekat.
  • 0
Una Salus Victus Nullam Sperare Salutem

#37 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 13:55

Jani007 napsal/a:
A v kolik teda ten odjezd udelame? Kdyz rikas v 10 Miline, tak bychom mohli jet teda dyl? (proste se ptam jestli mam jet ted vecer nebo ze bych mohla jet az rano, viz. nize)


ideální doba jízdy je asi 2:20 hod. takže bychom jeli na pohodu, kdy bychom odtud vyráželi někdy okolo 7 hodiny.

Pokud tam budeme o dost dřív, tak bychom si zakešovali okolo Milína, je tam pár tradiček a jedna podmínková mystery, takže vlastně taky tradička.

Teď prohlížím příbramské mysterky, zda nebude nějaká jednoduše spočitatelná a teréně ulovitelná :-D
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#38 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 14:02

[quote]Dragel napsal/a:
[quote]Jani007 napsal/a:
A v kolik teda ten odjezd udelame? Kdyz rikas v 10 Miline, tak bychom mohli jet teda dyl? (proste se ptam jestli mam jet ted vecer nebo ze bych mohla jet az rano, viz. nize)[/quote]

ideální doba jízdy je asi 2:20 hod. takže bychom jeli na pohodu, kdy bychom odtud vyráželi někdy okolo 7 hodiny.

Hele tak ja bych teda jela vlakem az rano. Mam prijezd kratce po sedme (6:55 v Rosicich, v Pardubicich na nadrazi v 7:08). Tak kde bude lepsi a jednodussi me vyzvednout (predpokladam v Pardubicich).
Ja budu sama radsi, kdyz budu moct jet rano, pac mam dneska docela frmol a nejak nestiham. Pripadne bych vecer mrkla taky na nakou mystery jeste (kdyz mi to vyjde).
  • 0

#39 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 14:10

Jednoduchá příbramská mystery je TB hotel :D A jsou v ni pěkne kousky na omrknutí :) Měli jsme ještě nejaké spočítané, ale nakonec jsme je nestihaly mam dojem. Mužete zkusit CHIRP jsou tam mam dojem dvě, jedna multi druhá mystery. Pěkný lovení přeju :)
  • 0

#40 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 14:32

Jani007 napsal/a:
Hele tak ja bych teda jela vlakem az rano. Mam prijezd kratce po sedme (6:55 v Rosicich, v Pardubicich na nadrazi v 7:08). Tak kde bude lepsi a jednodussi me vyzvednout (predpokladam v Pardubicich).
Ja budu sama radsi, kdyz budu moct jet rano, pac mam dneska docela frmol a nejak nestiham. Pripadne bych vecer mrkla taky na nakou mystery jeste (kdyz mi to vyjde).


Stačí, když dojedeš do Rosic, mám to blíž než na hlavní. Klidně tě tam vyzvednu.

koukám na TB hotel je potřeba UV, což by mohl zajistit Gal, já tohle nářadí nemám a teď jsem pochopil GC2MD4F http://coord.info/GC2MD4F takže ji za okamžik budu mít.
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama