Přejít na obsah


Fotka

AgentJ - Znáte ho někdo?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Zikius

Zikius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:21

Zdravím všechny! Neznáte někdo inkriminovaného kešera? Před více jak půl rokem zmizel (nereaguje na maily) a zanechal po sobě dost solidních keší, které asi bez údržby pojdou... Viz dnes archivovaný Hamrštejn. :(
  • 0

#2 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:27

Zikius napsal/a:
Zdravím všechny!

Neznáte někdo inkriminovaného kešera? Před více jak půl rokem zmizel (nereaguje na maily) a zanechal po sobě dost solidních keší, které asi bez údržby pojdou... Viz dnes archivovaný Hamrštejn. :(


neznam, ale asi bych doma na nej nasel telefon, pokud si nezmenil cislo ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:28

Ahoj, bohužel neznám, ač jsem od něj už pár keší odlovil. Jeho cache jsou dobře provedené a je škoda, že na geocaching zanevřel. Brzy půjde za porušování pravidel do archivu také GC14AQ7. I když nějak nechápu archivaci GC11JMB, kde podle posledních logů krabice normálně byla. Ale pořádal několik eventů, tak se koukni na ty kdo na nich byli a oslov e-mailem někoho z nich ;)
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:29

njn, to je těžký. na gc.com nebyl fakt už dlouho, to vypadá na to, že s tím totálně seknul a má jiné zájmy nebo hraje tu hru heavencaching :-( Pokud někdo z jeho okolí tuhle hru nehraje a nežere, nemá jeho jméno/heslo atd. tak těžko dá vědět, že se něco přihodilo...

... v jiném vlákně byla dost obsáhlá debata ohledně adopce takových keší, je to dost problém. GS chce souhlas od rodinných příslušníků a to je problém.

Ale OMG veřme že to jen položil nebo má jiné starosti...
  • 0

#5 hapjbc

hapjbc

    hapjbc

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:55

Zkus kontaktovat Ivank, ta AgentaJ urcite zna a bude nejspis vedet, co se s nim deje.
  • 0

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 17:56

Á, koukám, že se tahle polemika dotýká i famózní keše Holundergrund GC12A0Z, kam jsem se chtěl někdy vydat. To by mě teda mrzelo, kdyby měla skončit!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 19:07

Trhac napsal/a:
Á, koukám, že se tahle polemika dotýká i famózní keše Holundergrund GC12A0Z, kam jsem se chtěl někdy vydat. To by mě teda mrzelo, kdyby měla skončit!


Koukam, ze delal i muj prvne uloveny letterbox. Jestli ho soupnou do archivu, tak se hlasim o obnovu.

Ziky, ty muzes skocit na ten Hamrstejn, kdyz jsi ho chtel adoptovat. Me se ho virtualne lovit nechtelo, tak ho jeste nemam.B)
  • 0

#8 Zikius

Zikius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 19:43

rasg napsal/a:

Trhac napsal/a:
Á, koukám, že se tahle polemika dotýká i famózní keše Holundergrund GC12A0Z, kam jsem se chtěl někdy vydat. To by mě teda mrzelo, kdyby měla skončit!


Koukam, ze delal i muj prvne uloveny letterbox. Jestli ho soupnou do archivu, tak se hlasim o obnovu.

Ziky, ty muzes skocit na ten Hamrstejn, kdyz jsi ho chtel adoptovat. Me se ho virtualne lovit nechtelo, tak ho jeste nemam.B)


Už tvořím listing;) Nejradši bych ho obšleh, ale nějak mi to nepříde fér....
  • 0

#9 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 20:52

Zikius napsal/a:

rasg napsal/a:

Trhac napsal/a:
Á, koukám, že se tahle polemika dotýká i famózní keše Holundergrund GC12A0Z, kam jsem se chtěl někdy vydat. To by mě teda mrzelo, kdyby měla skončit!


Koukam, ze delal i muj prvne uloveny letterbox. Jestli ho soupnou do archivu, tak se hlasim o obnovu.

Ziky, ty muzes skocit na ten Hamrstejn, kdyz jsi ho chtel adoptovat. Me se ho virtualne lovit nechtelo, tak ho jeste nemam.B)


Už tvořím listing;) Nejradši bych ho obšleh, ale nějak mi to nepříde fér....


Me to prijde uplne v poho. Chtels ji prece adoptovat, ne?;)
  • 0

#10 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:00

Osobně si myslím, že Agent patřil do "staré školy" a dnes se geocaching posunul někam jinam, než je jeho šálek čaje. Někteří z nás (já jen velmi okrajově) na ty časy vzpomínají s nostalgií, ale nějak to vstřebávají, jiní prostě tuhle zábavu už vypustili. Já se bohužel přesunul do Prahy, pokud by ale bylo potřeba, myslím, že mám skoro všechny materiály k Holundergrundu. Osobně by mi jeho kešky chyběly, většina byla opravdu špička. S Agentem jsem se bohužel nikdy nepotkal, obvykle na pokusy o komunikaci moc nereagoval.
  • 0

#11 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:28

AgentaJ alias Jirku B. jsem ke geocachingu myslím trochu přitáhl já, mám na něj nějaké kontakty, takže když tak SZ.
  • 0

#12 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 1:00

AgentaJ známe, máme i kontakt.
  • 0
1.

#13 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 15:50

Zrovna minuly patek jsem si s AgentemJ povidal (mam ho v mobilu s jeho nickem a tudiz na prvnim miste a omylem jsem ho prozvonil z nezamceneho mobilu v kapse) a rikal ze taky vyrazi na dovolenou do Chorvatska. Ja uz jsem zpatky, tak se snad taky brzo objevi.
  • 0

#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 18:15

Zikius napsal/a:
Zdravím všechny!
Neznáte někdo inkriminovaného kešera? Před více jak půl rokem zmizel (nereaguje na maily) a zanechal po sobě dost solidních keší, které asi bez údržby pojdou... Viz dnes archivovaný Hamrštejn. :(


Taky ho znám, jako skoro každý starokačer na Liberecku.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama