Přejít na obsah


Fotka

Série Narnie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 23:09

Vzhledem k tomu že nick dundalka, či jak to je, nereaguje.Člověk (nick vim, ale musela bych ho hledat ve zprávách a to se mi nechce) co mi psal při adopci abych to na Dundalku dala taky už nic.A v pátek jsem byla na první Narnii, prstýnky v ní žádný, logbook plnej (bohužel jsem u sebe náhradní neměla.Tak počkám ještě tak měsíc jestli se něco stane nebo ne a když ne tak celou sérii objedu a krabičky si beru.Předpokládám že se pak nějak sami archivujou.A když ne, je mi to srdečně jedno.Já jsem se stím nadřela, hledala jsem dokonalé místa a nehodlám se koukat jak na to někdo z vysoka s**e a ještě se nechat obviňovat že stejně je to můj další nick. Kdo má "chytré" připomínky, může si je nechat pro sebe, protože to stejně asi nebudu číst.Jen když se budu nudit a nebudu mít už do čeho jinýho čučet. A jestli má někdo problém s tím že píšu hrubky, to mě taky nezajímá, bo je půlnoc a já byla na bitvě a pak jsem celý odpoledne kešovala, takže vím že nic nevím.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#2 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 23:50

Ale pochopitelne ze Dundalka jsi ty. Vzdyt jsi to predavala s tim ze se stehujes ale u te Plzne jsi neodlovila jednu jedinou pixlu. To nedava vubec smysl. Smysl taky nedava to ze by jsi predala svoje vymazlene kesky nekomu koho osobne neznas a kdyz tedy jo. Tak urcite ne nekomu kdo nema jeden jediny nalez. Samo se nic nearchivuje... To "samo" funguje tak ze prijde rada lidi a nenajde. Docela nefer ne? Mozna 1/10 z nich napise DNF log. Pak se nekdo konecne nastve a hodi na to NA log, reviewer mozna kesky disabluje ale za nejaky 3-6mesice se k nim bude muset vratit protoze se nic nebude dit a tak nekdo dalsi vyplni dalsi NA log. Takze ono "samo" ma horizont tak pul roku. Fakt by nebylo lepsi si vzpomenout na heslo Dundalky? Udelej to treba tak ze se Dundalka nastve na to jakej je Semik debil a demonstrativne je vsechny posle do archivu. ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#3 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 0:30

kdyby si místo sledování kde jsem co ulovila a čumění do momitoru šel ven, na vzduch.Možná by se ti vyčistila hlava a přestal by si trpěl paranoidními bludy kdo jsem nebo ne.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#4 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 4:34

Já Ti tenkrát říkal: Fanfuliku,nedělej to! Na ty krabičky ti polezou lidi a budeš z toho nešťastná nejenom ty......No a je to tady. Tvuj vztek chápu.Však přesně z toho důvodu mám místo patnácti krabek jen dvě. V Tvém případě by bylo ale lepší koupit po pětikoruně malinký sešitky a udělat údržbu sama když ti na těch pixlach tak záleží(mimochodem stejně tam máš namířeno) a ne zase blít tady na fóru. Ahoj Kačermokrej
  • 0

#5 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 6:34

fanfulik napsal/a:
.....celou sérii objedu a krabičky si beru.Předpokládám že se pak nějak sami archivujou.A když ne, je mi to srdečně jedno.....

To jako ze schvalne odneses z terenu krabicky cele serie, bez upozorneni v listingu, bez disablovani, aby jsi nastvala geocachery, kteri je pudou zbytecne hledat? :o:o:o:@:@
Nejake spory o tom, ci je nick nechapu a jsou mi jedno...

Jestli JSI OWNERKA geokesi a chces serii zkoncit archivuj...

Jestli NEJSI OWNERKA geokesi, a odneses jejich krabicky, je to kradez. A je-li navic takto vedoma a cilena, myslim ze by to bylo hodno banu tveho nicku do GC.
  • 0

#6 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 10:40

kdyby si místo sledování kde jsem co ulovila a čumění do momitoru šel ven, na vzduch.Možná by se ti vyčistila hlava a přestal by si trpěl paranoidními bludy kdo jsem nebo ne.
Fanfulíku, už to nepij!!! :o
  • 0

#7 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 17:40

petegeo napsal/a:

fanfulik napsal/a:
.....celou sérii objedu a krabičky si beru.Předpokládám že se pak nějak sami archivujou.A když ne, je mi to srdečně jedno.....

To jako ze schvalne odneses z terenu krabicky cele serie, bez upozorneni v listingu, bez disablovani, aby jsi nastvala geocachery, kteri je pudou zbytecne hledat? :o:o:o:@:@
Nejake spory o tom, ci je nick nechapu a jsou mi jedno...

Jestli JSI OWNERKA geokesi a chces serii zkoncit archivuj...

Jestli NEJSI OWNERKA geokesi, a odneses jejich krabicky, je to kradez. A je-li navic takto vedoma a cilena, myslim ze by to bylo hodno banu tveho nicku do GC.


Není ownerka, ale byla, celou sérii udělala. Když se stěhovala z Kladna, na doporučení známého nicku předala celou sérii neznámému nicku. Já jen upřesňuju vztek lomcující s fanfulíkem, aby pro neznalého nebyla za zloděje.
  • 0

#8 barbuchaka

barbuchaka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:03

Dlouho jsme odkladali odlovy ze serie a ted koukam ze je cela archivovana.To je smula:(
  • 0

#9 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:20

nycolka napsal/a:

petegeo napsal/a:

fanfulik napsal/a:
.....celou sérii objedu a krabičky si beru.Předpokládám že se pak nějak sami archivujou.A když ne, je mi to srdečně jedno.....

To jako ze schvalne odneses z terenu krabicky cele serie, bez upozorneni v listingu, bez disablovani, aby jsi nastvala geocachery, kteri je pudou zbytecne hledat? :o:o:o:@:@
Nejake spory o tom, ci je nick nechapu a jsou mi jedno...

Jestli JSI OWNERKA geokesi a chces serii zkoncit archivuj...

Jestli NEJSI OWNERKA geokesi, a odneses jejich krabicky, je to kradez. A je-li navic takto vedoma a cilena, myslim ze by to bylo hodno banu tveho nicku do GC.


Není ownerka, ale byla, celou sérii udělala. Když se stěhovala z Kladna, na doporučení známého nicku předala celou sérii neznámému nicku. Já jen upřesňuju vztek lomcující s fanfulíkem, aby pro neznalého nebyla za zloděje.


To, ze serii udelala je sice fajne, ale ve chvili, kdy ji dala k adopci "neznamemu" nicku, tak jeji veskera prava konci.

Jinak je hezke , jak neznamy nick dundalka, ktera nekomunikovala a tak, najednou archivuje vsechny cache. Nahoda, ze? aneb opravdu to neni fanfulik :DB)

Ja jsem za archivaci rad, ted jeste Harry Poser :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#10 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:25

nosferatu XIII. napsal/a:

nycolka napsal/a:

petegeo napsal/a:

fanfulik napsal/a:
.....celou sérii objedu a krabičky si beru.Předpokládám že se pak nějak sami archivujou.A když ne, je mi to srdečně jedno.....

To jako ze schvalne odneses z terenu krabicky cele serie, bez upozorneni v listingu, bez disablovani, aby jsi nastvala geocachery, kteri je pudou zbytecne hledat? :o:o:o:@:@
Nejake spory o tom, ci je nick nechapu a jsou mi jedno...

Jestli JSI OWNERKA geokesi a chces serii zkoncit archivuj...

Jestli NEJSI OWNERKA geokesi, a odneses jejich krabicky, je to kradez. A je-li navic takto vedoma a cilena, myslim ze by to bylo hodno banu tveho nicku do GC.


Není ownerka, ale byla, celou sérii udělala. Když se stěhovala z Kladna, na doporučení známého nicku předala celou sérii neznámému nicku. Já jen upřesňuju vztek lomcující s fanfulíkem, aby pro neznalého nebyla za zloděje.


To, ze serii udelala je sice fajne, ale ve chvili, kdy ji dala k adopci "neznamemu" nicku, tak jeji veskera prava konci.

Jinak je hezke , jak neznamy nick dundalka, ktera nekomunikovala a tak, najednou archivuje vsechny cache. Nahoda, ze? aneb opravdu to neni fanfulik :DB)

Ja jsem za archivaci rad, ted jeste Harry Poser :DB)



Promiň, ale jsi blbec. Tím s touto debatou za sebe končím.
  • 0

#11 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:32

vsichni jsou blbci, jenom ty jsi letadlo. B) Prvni fanfulicin prispevek mluvi za vse a nasledna archivace take B)h
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#12 Wolfpack CZ

Wolfpack CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:32

Zcela jednoznačně není fanfulík totožná s dundalkou. Už jenom proto, že je to prokazatelně ženská, zatímco dundalka je chlap, nebo spíš sotva odrostlý chlapíček.;)
  • 0

#13 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:46

stačilo tam nacpat nový logbooky Petro
  • 0

#14 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:48

a ted koukam ze je cela archivovana
Taky koukám, jak se mi okolí krásně pročistilo. :-)
(Ne, že bych měl něco proti keškám, které jdou mimo mé zájmy. Jenom jsem měl tu smůlu, že jich bylo kolem HC trošku víc.)
  • 0

#15 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 19:59

Wolfpack CZ napsal/a:
Zcela jednoznačně není fanfulík totožná s dundalkou. Už jenom proto, že je to prokazatelně ženská, zatímco dundalka je chlap, nebo spíš sotva odrostlý chlapíček.;)


Přesně tak, dundalka není Fanfulík, i když jsem si to také dlouho myslela. Je to jen nedospěle se chovající jedinec, který mimochodem na geocaching.cz vystřídal hned několik nicků, některé překvapivě i ženské. :-) Nechápu že sem už může opět přispívat, jeho ban moc dlouho netrval.
Fanfulík jen tímhle vláknem chtěla nového ownera její série donutit aby se o ní lépe staral, či spíše starali. Výsledek je bohužel takový jaký je...

Doufám fefe, že aspoň zajedeš uklidit z lesa ty archivované keše.
  • 0

#16 bavlnka50

bavlnka50

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 20:07

Nevim co se tu deje ale já jsem jen zprostredkoval adopci tak jak jsem fanfulikovi psal tak nevim za co me tady obvinujete
  • 0

#17 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 20:12

fefe44 napsal/a:
Nevim co se tu deje ale já jsem jen zprostredkoval adopci tak jak jsem fanfulikovi psal tak nevim za co me tady obvinujete


A komu pak jsi to pomáhal, tvé "kamarádce " dundalce? Seznámíš nás?:D
  • 0

#18 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 20:14

:o Ale, ale to jsou věci.:o

Doufám fefe, že aspoň zajedeš uklidit z lesa ty archivované keše.

nechápu proč to adoptovala někomu bez minulosti, historie a identity, to se pak ale nemůže vztekat a divit. A jejstli je to fefe4.... tak to je tedy síla

  • 0

#19 bavlnka50

bavlnka50

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 20:15

Nevidim duvod proc adoptovat celou serii Narnie a jeste na jiný nick :-D Nikdy bych tuhle serii nechtel ani ji nemam celou odlovenou
  • 0

#20 Wolfpack CZ

Wolfpack CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 20:46

Fefe, opravdu už mi s tím mlžením začínáš lézt z krku! Docela se těším, až tě zase potkám, fefe 44, alias dundalko alias geolvice, garmin99 a bůhvíco ještě. Tak se tu už konečně představ jako žehrovický fefe18 a je to, ne? Bojíš se čeho...;) Pokud máš k tomuto příspěvku jakékoliv výhrady, jsem ti kdykoliv a kdekoliv k dispozici. Frštén? Nebo nefrštén?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama