Přejít na obsah


Fotka

Série Narnie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 20:56

By mě teda zajímalo který kačer to tomu fanfulíkovi poradil. Myslím tu dundalku.
  • 0

#22 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 21:06

nosferatu XIII. napsal/a:Ja jsem za archivaci rad, ted jeste Harry Poser :DB)


Hmm, nemrtvým budiž omluvou, že jim je jaksi z podstaty věci cizí zásada žít a nechat žít... ;) Nicméně pro ostatní by mělo platit: Přej a bude ti přáno.

Archivace velká škoda. Byla to docela fajn místa a tematicky dobře volená. Určitě největší škoda bonusovky, protože ta lokalita je tímto pro GC mimo dosah. A dodávám, že tx věci z jedničky jsem řádně vracel do sedmičky a tehdy (12 měsíců zpátky) tam už několikery shromážděné byly. Každopádně doufám, že alespoň ty krabky v terénu fyzicky zůstanou.
Zpětně lituju (a jistě v tom nejsem sám), že jsem se přece alespoň jedné z LN neujal, jakkolivěk se mi ani jedna dostupností příliš nehodí, mohla žít. Dundalku vytahat za předvedený přístup za uši :@ a pro všechny ponaučení: Nesvěřovat hodnotné věci, což taková série bezesporu je, osobám, o nichž pořádně nic není známo...
  • 0

#23 Wolfpack CZ

Wolfpack CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 21:18

Tondo, Tvá slušnost je pověstná, ovšem nedokáži se s tvým názorem plně ztotožnit. Pročpak tahat za uši dundalku? Napíši to zde poněkud odlišně, ale pravdivě. Lepší by bylo nakopat do prdele fefeho! To je to správné řešení za to, že zde nechal dělat z fanfulíka nedůvěryhodnou blbku.
  • 0

#24 pansy1

pansy1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 21:39

to J@VO No prece fefe 44 :-)
  • 0

#25 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 21:56

Tak, se zuby skřípěním zabookmarkováno, v koutku oka slzička, smutná to úředničina přes čtyři okresy... Doufám, že už nikdo další archivační záchvat podobného rozsahu nedostane. A pokud jde o jména, držím se při zemi toho, co je napsané a prokazatelné - však kdo má uši, slyší, a kdo za špatně zachoval, toho budou bolet.
  • 0

#26 pansy1

pansy1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 6:39

No to je vyborne ! Kdo budete potrebovat pohrbit nejakou svou (a mozna i docela cizi ) kes, kontaktujte fefeho44, ktery ma zrejme dobre styky s geopodsvetim... Urcite s hrobarkou dundalkou. Zacina to zavanet necim dabelskym a proto by asi nebylo naskodu sehnat nejakeho exorcistu a ukazat mu smer Kamenne Zehrovice ;-) Mozna i docent Chocholousek by byl svou navstevou techto koncin potesen. Ale pokud to byl umysl, pomuze snad jen Columbo a nasledne kat Mydlar... Minimalne to zavani vyobcovanim z obce kacerske :-( Protoze autorka LN je moji pritelkyni, zadam o srozumitelne vysvetleni teto bizarnosti. Povidej fefe44; jak to tenkrat bylo ?
  • 0

#27 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 7:00

Toniczech napsal/a:

Hmm, nemrtvým budiž omluvou, že jim je jaksi z podstaty věci cizí zásada žít a nechat žít... ;) Nicméně pro ostatní by mělo platit: Přej a bude ti přáno.


;)B)

to pansy1: jj,taky by me zajimalo, co ze se to tedy vlastne deje...
jinak jak pises, sezenu ti vse vyse zminovane profese, jen s tim katem bude trosku problem, ale nic neni nemozne :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#28 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 15:19

jak už psala raraku, tohle byl pokus o to aby se začalo něco dít. Udála se archivace, tak se alespoň nebudu muset dál rozčilovat, stejně to škodí zdraví.Krabičky v terénu asi jsou, kromě bonusovky, protože byla plná lepších věcí.Aby si dundalka nemyslel/a že si to má vzít za jeho/její péči.Pokud na to budu mít ještě žaludek, tak si Narnii udělám znova na západě.Zatím mám v plánu něco jinýho (mám perfektní místo, jen zatím nevím co s ním) Děkuji vám za milé i nemilé příspěvky :-)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#29 paralaxa

paralaxa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 16:49

Co se to stalo ? Prave, kdyz jsme docetli posledni radky teto sagy a chteli si ty krabicky zadat do navigace, zmizely nam z mapy ! Jak si je ted muzeme odnest ?
  • 0

#30 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 17:40

fanfulik napsal/a:Krabičky v terénu asi jsou, kromě bonusovky, protože byla plná lepších věcí.Aby si dundalka nemyslel/a že si to má vzít za jeho/její péči.Pokud na to budu mít ještě žaludek, tak si Narnii udělám znova na západě.


Mno, alespoň logbook jsi tam pro opozdilce nechat mohla, přece jen snad to tu ještě nějakou dobu dobíhat bude...
Ale s tím znovuvzkříšením na západě mi to přijde jako výborný nápad a asi reálně nejkonstruktivnější řešení nastalé situace - listingy ti žádný kazisvět upřít nemůže a pro změnu se pobaví kolegové, kteří to měli na sérii doposud daleko. Držím palec.

Jinak, kdyžs to nakousla, trochu off-topic zpod pokličky dodám, že sám se teď po delší době celkem vážně zaobírám úmyslem něco založit. Mám teď pro konec léta (tzn. určitě ne dřív jak v půli srpna) v merku místa dvě, jedno by bylo na Kladensku, jedno v Praze. Jednu klasickou tradičku, jednu challenge. Sice to spolu samo o sobě nesouvisí, ale protože sdílím názor, že otazníčků je až až, tak trochu jsem se zařekl, že bych nerad zakládal druhé bez prvního. Snad tedy vyjde obojí. Ale neslibuju jistě... :)
  • 0

#31 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:26

Toni, na nějakou Tvoji další keš se už předěm těšíme :-) Jinak trošku k tématu: Jsme moc rádi, že geocaching na Kladensku se už rozjel a jsme pořád rádi za každou novou keš v okolí. Není už nutno plánovat celodenní výlet do vzdálených končin a lze vyrazit někam opodál na kole :-). Jen těch utajených identit v okolí je už skoro dost. Shald0n, Paralaxa, Dundalka. Shald0n a Paralaxa byli zábavné, ale proč se pořád navzájem napadat za autorství keší a nápady? I přes narůstající počet keší na kladensku je nás tu pořád 5 a půl. Dost se mi líbí postoj Grouly (i když poslední týden dal svoje kešky k adopci), kdy prostě si stojí za svými kešemi, a když není schopen se o ně starat a nesežene někoho, kdo by se mu o ně staral bezištně, tak je prostě archivuje. Když si někdo chce na tom místě založit jinou keš a starat se o ni, tak ať si ji založí.
  • 0

#32 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 22:27

Toniczech napsal/a:
Jinak, kdyžs to nakousla, trochu off-topic zpod pokličky dodám, že sám se teď po delší době celkem vážně zaobírám úmyslem něco založit....

Tenhle OT rad podporim, posbirat vsechny tve cache mi trvalo ctyri roky, tak se tesim na dalsi :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka