Přejít na obsah


Fotka

Levnou GPS pro synka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 hudasp

hudasp

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 14:28

A nebylo by se lepší juknou po néjakym PDA s WM a Sirfem? Osobně lovim s Asusem P535 se třemi baterkami a vynikajícím Pocket Drake a o nějaké náhradě neuvažuji. GPS přijímačem rozhodně lepší než Trávníčkovi Garminy, snad jen ta výdrž je horší, je ale otázka, na jaké poutě se synek chystá bez zásuvky. Z hlavy z těch levných PDA mne napadá zmíněný ASUS P535, P750, P320 (nebo jiný z podobné doby - všechny maj Sirf s možností vypnutí statické navigace), Mio A701/A501 anebo nějaké E-teny/Acery. Navíc poslouží i jako telefon a pokud synek vede internet na SIMce, tak i jako nouzovka pro správu keší v terénu.
  • 0

#22 Alka19

Alka19

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 17:02

Ahoj, nabízím Garmin Trex H, kupovala jsem ho zhruba před rokem jako nový na aukru. Nechám ti ho za 500, pokud budeš chtít.
  • 0

#23 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 20:34

Jen technická, dobře si promysli co koupíš, protože chystat stejná data 2x dvěma různými způsoby může být pěkný opruz.
  • 0

#24 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 21:14

Beďa Trávníček je v pohodě odlovil jsem s ním 800 keší. Hodně vydrží baterky, má TOPO50 mapu (nic nemapového dnes nebrat). Jen v hustých roklích a úzkých uličkách ztrácí signál
  • 0

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 11:30

Autacek napsal/a:
Jen technická, dobře si promysli co koupíš, protože chystat stejná data 2x dvěma různými způsoby může být pěkný opruz.

Pokud to dané zařízení bere soubory GPX, tak pro dvě zařízení jsou to v geogetu jen dvě dávky Combine. Pochopitelně si je musíš nejdřív napsat, ale to jde. Horší situace bude, když bude každý lovit na svůj nick a tedy každý bude mít jiné odlovené.
  • 0

#26 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 18:24

engys napsal/a:
A co trochu připlatit a koupit nový ETREX H? Sice je to jen šipka bez mapy, ale s výbornou přesností. Kluk bude určitě rád, když bude lovit kešky a ne signál, jako s Béďou.

Musim potvrdit, ze etrex legend "travnicek" je ve meste docela silenost, stale bez signalu, mensi lesik zase bez signalu.
  • 0

#27 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 19:11

rada jednoduchá etrex H což je bomba gps ka a nebo sehnat Bédu a nebo mi v šuplíku leží geko 201
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#28 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 19:59

a pokud by byl zájem o geko bylo by k mání zadarmo ale mám dvě podmínky
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#29 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 19:59

Pokad byste se nakonec rozhodli pro PDA ... mam tu jedno co se mi tu vali a nepouzivam jej ... Asus P552w s WinMobile a GSP chipsetem SirfStar ...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#30 Kuba_a_Terka

Kuba_a_Terka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 8:56

mwh napsal/a:
a pokud by byl zájem o geko bylo by k mání zadarmo ale mám dvě podmínky


Ahoj, myslíš, že bych se o Geko 201 mohla přihlásit já? Zrovna ji celkem beznadějdě sháním (použitou) jako dárek pro ségru, který se lovením teprve začíná :). Klidně za ni zaplatím... Dej prosím vedět, moc by mi to pomohlo!
  • 0

#31 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 12:40

Trauma_Zero napsal/a:
Beďa Trávníček je v pohodě odlovil jsem s ním 800 keší. Hodně vydrží baterky, má TOPO50 mapu (nic nemapového dnes nebrat). Jen v hustých roklích a úzkých uličkách ztrácí signál


a v kapse ;)
  • 0

#32 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 13:46

Geko 201 je fajn, pěkný a malý aparátek, akorát, že ty AAA aku nebo baterky nevydrží moc dlouho. Počkej, leckdo začne přezbrojovat z eTrexů Vista a Legend HCx na novou řadu 10-20-30 a ceny by mohly trochu padnout. Jinak se bude stále platit za Trávníčka litr a Vistu čtyři.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama