Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#321 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 12:29

3am napsal/a:koukam, ze mas docela zasobu mysterek :-D nevis kdy budou k mani? maji nejakou periodu prodeje? :-D

Teď byly skoro po půl roce. Samozřejmě když je dali do prodeje, tak jim eshop zkolaboval :-) Další tipuju nejpozději v červenci, kdy má munzee narozeniny, to budou i další akce.
  • 0

#322 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 13:24

CACHE EATER napsal/a:
Teď byly skoro po půl roce. Samozřejmě když je dali do prodeje, tak jim eshop zkolaboval :-) Další tipuju nejpozději v červenci, kdy má munzee narozeniny, to budou i další akce.


jo tak, diky za info a jak se to clovek dozvi, ze jsou na shopu? preci tam nechodis kazdy den :D je nejake echo predem? a nebo to clovek zjisti, az kdyz je pozde :)
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#323 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 13:31

sovidoupe napsal/a:

pospecom napsal/a:
Kamarádka mě dneska rozesmála... prohlásila tohle: muži mají munzee a ženy menzes... :D

Já mám momentálně munzeepauzu, kvůli tomu zahlcení všech pardubických sloupů a vývěsek, ale třeba to ještě časem rozdejchám a začnu zase lovit ;)

taky mne to nějak nebaví při té hyperinflaci - dnes je ze 3900 munzee v celé ČR 1000 kusů v Pardubicích :|
  • 0

#324 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 13:47

3am: Poslední dvě akce co jsem zachytil, tak dali vědět cca. dvs dny dopředu vědět, kdy to vypukne. Pokud máš FB tak i tam - já bohužel nemám, takže jsem to chytil spíš náhodou. Jinak jedno mystery munzee stojí cca. 35 Kč ...
  • 0

#325 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 13:49

server munzee uz jede ;)
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#326 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2013 - 14:43

Dain & Olik napsal/a:

Mukina napsal/a:

CACHE EATER napsal/a:
A chybějí tam v té mapě vložené tři mysterky nazvané dle série ;-)
Mimochodem koukali jste, co právě teď dělá Solsais z Prahy na jih? :-)


s těma mysterkama to byl super nápad! hned jak budu mít čas, na ně vlítnu ;)

a co dělá Solsais? nejdou stránky, nic nevidím ...


solsais vytahne kolo, vezme dve tuny munzee a vyjede ven - kamkoliv :). ted jsem koukal, ze byl treba ve ctyrkolech. ze ho bavi z toho kola porad slejzat ... :D.


Ve Čtyřkolech mám chatu, tam se to bude zaplňovat přes léto víc a víc :D
  • 0

#327 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 10:16

tak na www.munzee.cz jsou stránky v nějakém stavu, který by se už dal popsat jako slušný základ. hlavní část pod odkazem články ukrývá všechny možné popisy, co nám teď přišly na mysl. pracuje se na obrázkové popisu registrace a obsluhy aplikace, obrázkový popis doplňku munzee a na článku o nové hře - Bitva klanů - týmové hře na munzee.com. ve výhledu jsou nějaké jednoduché statistiky. pokud tam shledáte nějakou kravinu, něco vám tam chybí či byste si něco představovali jinak, neváhejte tam písnout vaše postřehy do fóra.
  • 0

#328 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 19:09

Dotaz na šikovné lidi: neudělal by někdo script pro greasemonkey aby doplnil do listingu odkaz na munzee mapu načtenou na oblast kolem keše?
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#329 ivrys

ivrys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 8:13

Ahoj, tak jsem jel v sobotu přes Klatovy a těšil jsem se, jak si vylovím místních 7 munzíků. Nahodím aplikaci, přihlásím se, vše bez problémů, pak přepnu na "hunt" a nic...žádné munzíky se mně nenačetly. Nakonec mně nezbylo nic jiného, než načíst v mobilu přes net webové stránky, opsat si souřadnice, hinty, ručně nacpat do GPS a jít lovit s Coloradem. Logování bylo bez problémů... Když jsem přijel domů do Plzně, tak jsem zkusil opětovné načtení a načetly se mně celé 3 munzíky :-(. Doma jsem přeinstaloval aplikaci a problém úplně stejný... ach jo... jedu to na androidu, mobil Sony xperia Pro. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost či řešení? Děkuji.
  • 0

#330 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 8:55

Já mám zkušenost takovou, že když někde jsem, zapnu apku abych mrkna na munzeeky v okolí .... tak je většinou aplikace mimo provoz :@
Což je k vzteku! Nevím proč to zlobí, připojení mám o.k.
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#331 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 9:22

Mám munzee jako POI v gpsce a v mobilu v Locusu. Každý měsíc aktualizace CZ,PL,SK. Než někam jedu, tak se orientačně dívám, jestli něco nepřibylo. Novinky si přidám do Locusu. A hlavně nežiju ani v Praze ani v Pardubicích. Do huntu v aplikaci se divám, jen když zapnu mobilní data na místě. A někdy to fakt trvá, takže to dělám jen kvůli FTC. To mi připomíná, že musím naplánovat výlet do Ovy na nové munzee.
  • 0

#332 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 10:06

Nemo02 napsal/a:To mi připomíná, že musím naplánovat výlet do Ovy na nové munzee.


Takže si mám pohnout s těma třema jo? Ale jedna ti tu na FTC zbude když je moje :D
  • 0

#333 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 10:39

Werki napsal/a:

Nemo02 napsal/a:To mi připomíná, že musím naplánovat výlet do Ovy na nové munzee.

Takže si mám pohnout s těma třema jo? Ale jedna ti tu na FTC zbude když je moje :D

Do konce června se stavím. ;)
  • 0

#334 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 11:34

pokud jeste stale nekoho zajima munzee, tak na strankach http://munzee.cz/zeb...h-hracu-munzee/ spustena statistika ceskych hracu
a zakladatelu http://munzee.cz/sta...ka-munzee-v-cr/

  • 0

#335 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 21:10

Tak odlovena první fyzická (neinternetová free) munzee :-) a dnes založeny tři nové munzee :-) jen škoda že okolo Rakovníka nic neni...
  • 0

#336 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 15:23

Nevim jestli to tu uz nekdo nepsal ale na FB je vytvořena skupina Munzee v ČR viz https://www.facebook...73534646156786/

Třeba se to někomu hodí :-)
  • 0

#337 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 15:29

a chvili uz bezi FB Munzee.cz :).
https://www.facebook...71673405?ref=hl
  • 0

#338 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 8:51

Tak jsem včera zaznamenal první bod :D Je to zvláštní hra, ale proč ne... Možná lama dotaz, ale zatím jsem to nedohledal... Jak se MZ zakládají? Kde získám ty nálepky s QRkem?
  • 0

#339 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 8:58

sobikovi napsal/a:
Tak jsem včera zaznamenal první bod :D Je to zvláštní hra, ale proč ne...

Možná lama dotaz, ale zatím jsem to nedohledal... Jak se MZ zakládají? Kde získám ty nálepky s QRkem?


bud je koupíš na jejich eshopu, což sice dobře vypadá ale vyjde to ne zrovna levně nebo si je vytvoříš sám na jejich stránkách..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#340 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 8:58

sobikovi napsal/a:
Tak jsem včera zaznamenal první bod :D Je to zvláštní hra, ale proč ne...

Možná lama dotaz, ale zatím jsem to nedohledal... Jak se MZ zakládají? Kde získám ty nálepky s QRkem?


univerzalni rada: probehni na www.munzee.czclanky a ptej se, co neni jasne :).

v rychlosti - munzee si tisknes sam na co chces nebo si v obchode koupis uz vytiskle samolepky. pak prijdes na misto, nasnimas qr kod v modu zalozeni a mas zalozeno :).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama