Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#361 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 10:05

CZECH.TIR napsal/a:

a kolik za to? řekněme za jednu A4?


Zatim to nemame spocitano, zkusime to co nejrychleji hodit na web, tiskneme na roli, takže třeba 25 základních munzíků (velká velikost) bude vycházet na cca 200 korun. Ty malé daleko méně.
  • 0

#362 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 10:05

CZECH.TIR napsal/a:

a kolik za to? řekněme za jednu A4?


Zatim to nemame spocitano, zkusime to co nejrychleji hodit na web, tiskneme na roli, takže třeba 25 základních munzíků (velká velikost) bude vycházet na cca 200 korun. Ty malé daleko méně.
  • 0

#363 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 10:15

Geo Gadget napsal/a:

Zatim to nemame spocitano, zkusime to co nejrychleji hodit na web, tiskneme na roli, takže třeba 25 základních munzíků (velká velikost) bude vycházet na cca 200 korun. Ty malé daleko méně.

No nevím, když to dám u nás v copycentru do tisku, tak jich mám 30 za 120,- Kč bez poštovného...
  • 0

#364 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 11:09

Geo Gadget napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:

a kolik za to? řekněme za jednu A4?


Zatim to nemame spocitano, zkusime to co nejrychleji hodit na web, tiskneme na roli, takže třeba 25 základních munzíků (velká velikost) bude vycházet na cca 200 korun. Ty malé daleko méně.


Nic proti zlatokopectvi - je to vec poptavky a nabidky, ale vychazi to v podstate stejne draho, jako to koupit v primo munzee shopu: http://www.munzee.co...ker-Sheets.html (prekliknout na 25 ks za 9.50 USD)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#365 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 20:55

Geo Gadget napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:

a kolik za to? řekněme za jednu A4?


Zatim to nemame spocitano, zkusime to co nejrychleji hodit na web, tiskneme na roli, takže třeba 25 základních munzíků (velká velikost) bude vycházet na cca 200 korun. Ty malé daleko méně.


takže 8kč/kus? hm dnes jsem jich dal 50, to jsou 400kč....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#366 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 20:59

ten dnešní den byl dobrý, lepím, lepím a došla baterka v mobilu. strčím tam náhradní, a došly munzee. to jsem fakt nečekal.. no cca 50ks, pokud pojedete do okolí Kouřimi tak se to tu začíná zaplňovat. když si vezmu že ještě nedávno nebylo na Kolínsku jediné....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#367 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2013 - 19:34

osvold napsal/a:
překvapilo mne, že tu o tom není ani čárka.
www.munzee.com
Další z projektů, který má za cíl, ukrojit z koláče tržního podílu GS. No, nevím, jestli jsou ty inovace u tohoto projektu zas až tak zásadní, aby to mělo šanci.

Překvapilo mě, že posledních asi 5 příspěvků nezná Munzee. Ale vlastně ono se to u nás moc nehraje. V Brně jsme měli Hybrid (Munzee s keškou), takže jsem si to vyzkoušel, dal jsem jenom keškovou část.
Výbava
1) potřebuješ HW: GPS, internet, foťák na skenování QR kodu
2) aplikaci od Munzee
Loguješ opravdu skenováním, ale to už asi půl kiláku od keše nefunguje. Online si hlídá tvoji polohu ppomocí GPS. Takže poslané obrázky jsou nanic. Toto je jediná výhoda Munzee, nedá se podvádět. Leda by někdo jel 300m ke keši, aby si lognul z obrázku :) Tenkrát jsem neměl data v mobilu, takže jsem nafotil a popošel k wifině asi 750m od keše. Vyplázlo to na mě, že jsem mimo oblast.
Hybridka je archivována a moc mě to nemrzí. Nemyslím, že by Munzee konkurovalo geocachingu. Leda se k němu uchýlí rychlokačeři, kteří sbírají tuny bodů s placatým zážitkem. V krabce není papír, vlastně to ani nemusí být krabka, ale nálepka na zdi nebo kdekoliv. Do el. logu se nemáš jak vyjádřit. Přišel bych si jako vrátný na obchůzce, který pípá vytyčenou trasu kolem fabriky.
Možná by někdo našel podobu s wherigem. Ano, taky procházím určitými body, dokonce u wiga nemusím skenovat QR. Ale wigo má děj, příběh, kvůli kterému ho hrajem.
Munzee mě osobně přijde duchaprázdné.
  • 0

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#368 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2013 - 19:45

r6ak napsal/a:
Munzee mě osobně přijde duchaprázdné.

Hraju MZ jen pár dní, ale musím ti odepsat...
MZ je jiná hra než GC a je to těžké ji srovnávat. Je to další hra s GPS a to je vše... Osobně to vidím spíš něco jako WM s logováním na místě.

U našich keší se snažím přivést lidičky na zajímavé místo a to jde i u MZ. Stejně jako u keší jsou honibodi a pak ti, co mají rádi hezká místa, příběhy, zpracování finálky atd. Prostě si hrají. MZ může přivádět hráče na zajímavá místa a něco jim o nich říct... MZ lze dát tam, kde se prostě nedá dát krabička s logbookem, ale je škoda na to místo neupozornit.
  • 0

#369 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2013 - 20:16

No, mě trošku vadí, že se nemůžu pořadně rozepsat v logu a zpětně editovat svůj log. Taky offline režim by mohl být trochu lepší. Kdybych bydlel v Praze nebo v Pardubicích bylo to pro mě zabavnější. Teď hledím na Ostravu, kdy se tam něco vyskytne. Škoda, že nebudu mít v pátek v Praze víc času na přestup mezi vlaky, snad vyčistím alespoň hlavní nádraží.
  • 0

#370 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2013 - 20:21

r6ak: po osmi letech kesovani posledni 2 nemam naladu, chut a hlavne cas prohrabovat se tou hromadou kesi. v tom je pro me ta velika vyhoda munzee. jo, kese se daji vyfiltrovat tradicky, ale ono toho nekdy pak moc jineho nezbyde. pak clovek zacne koukat na mysterky, nedaji mu multiny a cas je pryc. nulova priprava u munzee u me v soucasne dobe vitezi. taky v praze, kdyz jdu po praci, tak vim, ze nebudu skrz davy lidi cekat na odlov, pripadne stepovat s krabici v ruce :). pro me munzee svou ulohu zabavit se splni. a nasi terce je nastesti jedno, jestli hleda samolepku nebo krabicku :).
  • 0

#371 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2013 - 10:43

Pro ty, kdo nevědí, tak dneska za své nálezy můžete vyhrát virtuální nebo diamantovou munzee... Mám zatím jednu virtuálku :D
  • 0

#372 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 15:02

Safra jak ctete ty male mrchy cca 3/4" velike kdyz je nekdo nalepi zespodu na reklamni poutac. Slunicko pali a fotak je prekrknuty jasnou oblohou. Zkousel jsem to prisvitit a nic. Az kdyz jsem pouzil klasicky fotak s prisvicenim, tak pak z fotaku jsem to sejmul do mobilu. Trochu krkolomne, ale slo to. Kdyz tam je kod cca 1,5" veliky, tak cteni bez problemu. Jak jsem cetl poznamky, tak nejsem jediiny co ma problemy. Pritom kod veliky 1,5" by se tam v pohode vesel. Je nejaky duvod, pouzivat ty mikro QR kody?
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#373 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 15:54

ZEPTÁM SE - UŽ NĚKOHO NAPADLO UDĚLAT MUNZEE POWER-TRAIL.... takových 1000 munzíků na 10 metrech?
  • 0

#374 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 16:40

Alke04 napsal/a:
ZEPTÁM SE - UŽ NĚKOHO NAPADLO UDĚLAT MUNZEE POWER-TRAIL.... takových 1000 munzíků na 10 metrech?

podívej se do Pardubic
  • 0

#375 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 16:57

Solim napsal/a:
Safra jak ctete ty male mrchy cca 3/4" velike kdyz je nekdo nalepi zespodu na reklamni poutac. Slunicko pali a fotak je prekrknuty jasnou oblohou. Zkousel jsem to prisvitit a nic. Az kdyz jsem pouzil klasicky fotak s prisvicenim, tak pak z fotaku jsem to sejmul do mobilu. Trochu krkolomne, ale slo to. Kdyz tam je kod cca 1,5" veliky, tak cteni bez problemu. Jak jsem cetl poznamky, tak nejsem jediiny co ma problemy. Pritom kod veliky 1,5" by se tam v pohode vesel.
Je nejaky duvod, pouzivat ty mikro QR kody?


on je primarne problem s tou svetlou oblohou. tedy aspon u meho htc hd2, nehraje roli velikost. pri tomhle problemu prisvetluju diodou a druhou rukou se snazim zakryt oblohu, co zabira fotak. sam jsem jich takhle blbe par na naucne stezce kolem velke skaly umistil, nez jsem si to uvedomil.
  • 0

#376 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 17:25

dr.vota napsal/a:

Alke04 napsal/a:
ZEPTÁM SE - UŽ NĚKOHO NAPADLO UDĚLAT MUNZEE POWER-TRAIL.... takových 1000 munzíků na 10 metrech?

podívej se do Pardubic


Ty mě nerozumíš - udělat powertrail metodou, že polepím každý patník - to už známe i z Geocachingu, ale 1000 munzee na 10 metrech - to jsem nenašel.
  • 0

#377 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 17:37

Alke04 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Alke04 napsal/a:
ZEPTÁM SE - UŽ NĚKOHO NAPADLO UDĚLAT MUNZEE POWER-TRAIL.... takových 1000 munzíků na 10 metrech?

podívej se do Pardubic


Ty mě nerozumíš - udělat powertrail metodou, že polepím každý patník - to už známe i z Geocachingu, ale 1000 munzee na 10 metrech - to jsem nenašel.

Toto již cca. 2 měsíce není možné. Munzee Team stáhnul všechno, co odporovalo pravidlům co do vzdálenosti.
  • 0

#378 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 17:39

To ani nejde, neb minimální vzdálenost od Tvé vlastní munzy je 50metrů a od cizí 15, tudíž by se museli 4lidi dohodnout a udělat lajnu po 15metrech. Nevim teda jak je to u virtuálek a dalších druhů, ale u základní munzy to tak je. EDIT:CACHE EATER byl rychlejší a napsal odpověď, kterou jsem nepochopil :) Jako, že nejsou pravidla o vzdálenosti, nebo jaks to myslel? :)
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#379 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 17:43

CACHE EATER napsal/a:
Toto již cca. 2 měsíce není možné. Munzee Team stáhnul všechno, co odporovalo pravidlům co do vzdálenosti.

Viz. např. příloha, jak to jde v současnosti "nejtěsněji" :-)

Přiložené miniatury

  • 2013-07-08_183950.png

  • 0

#380 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 18:07

Myšleno tak, že mohla být třeba bonusová munzee od CACHE EATER na stejný značce jako moje obyčejná ... a pak to utnuli a vzdálenosti se musí dodržovat. Chci se zeptat CACHE EATER - jak ti zrušili ty 2 munzeeny u mýho PT Z Braníka do Modřany, tak ti je zrušili jako uplně, nebo ti zůstali a můžeš si je dát jinam? Tuhle jsem šla kolem a přemýšlela jsem, jestli nemám ty zrušený sundat, aby tam nemátly!
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama