Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#421 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2013 - 11:05

3am napsal/a:
zkousel jsem si plugin stahnout, ale hazi mi to chybu ze nelze stahnout, tak jsem zkousel i kopirovat odkaz co je pod ikonou "nainstalovat do GG" a opet stejna hlaska:


Byl jsem mimo PC, proto opravuji az ted. Chyba byla ve strance s popisem pluginu, preklep branil automaticke instalaci.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#422 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 17:12

pokud nekdo mate napad, vytisknout munzee na papirovou samolepku a pak nalepit, nema to cenu. lovil jsem ted v Siegburgu snuru munzee, majitel jich ma zalozeno pres 1300, ale polovina je jich necitelnych. na desti zkrabati je vymalovano. a to jsou na miste radove mesice....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#423 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 14:41

Taky jedno upozornění (hlavně pro Pražáky), kteří již zažili jeden hromadný UNDEPLOY: Rychle vyražte na serie Kohouťáků: Rybníčky ve Strašnicích, Sokolovská trial apod. Jak si toho tým Munzee.com všimne, nastane masakr a zbyde jich tak s bídou třetina aktivních. Tak honem ;)
  • 0

#424 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 17:49

solsais napsal/a:
Taky jedno upozornění (hlavně pro Pražáky), kteří již zažili jeden hromadný UNDEPLOY:
Rychle vyražte na serie Kohouťáků: Rybníčky ve Strašnicích, Sokolovská trial apod. Jak si toho tým Munzee.com všimne, nastane masakr a zbyde jich tak s bídou třetina aktivních. Tak honem ;)

Tentokrát jich ale naprostá většina podmínky munzee.com splňuje - Rybka má pouze jednu chybu (drobnou), ZAHRADNI MESTO také jedna chyba a Sokolovska Trail 7 chyb + 1 závažná (Kohoutaci) - ta jediná by bez diskuze šla pryč. Takže bych to neviděl nijak dramaticky ;-)

Přiložené miniatury

  • 2013-08-24_184112.jpg

  • 0

#425 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 17:59

CACHE EATER napsal/a:
Sokolovska Trail 7 chyb + 1 závažná (Kohoutaci) - ta jediná by bez diskuze šla pryč. Takže bych to neviděl nijak dramaticky ;-)

Zde náhled té jedné závažné chyby - je vidět že levé (novější) munzee je pouze necelých 10m daleko:

Přiložené miniatury

  • 2013-08-24_185228.png

  • 0

#426 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 13:14

A ona už tedy není podmínka minimální vzdálenosti 150 stop, tedy cca 50 metrů? Edit: odpovím si sám, už jsem to našel: Standard munzees can not be within 150ft of another munzee that you have deployed. Standard munzees can not be deployed within 50ft of any other munzee. Aha, takže vlastní musejí být těch 50 metrů od sebe, ale cizí můžou být 16 metrů. To jsem teda do teďka netušil, beru zpět, Kohouťáci, jste borci :)
  • 0

#427 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 13:48

Přesně tak - cca. 50m od vlastní a 16m od cizí ;-)
  • 0

#428 Ajfel66

Ajfel66

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 20:57

Neví někdo, jak smazat nález munzee? Bohužel se mi povedlo naskenovat QR kód, i když jsem nebyl fyzicky na daném místě. Díky za odpověď.
  • 0

#429 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 18:51

Ajfel66 napsal/a:
Neví někdo, jak smazat nález munzee? Bohužel se mi povedlo naskenovat QR kód, i když jsem nebyl fyzicky na daném místě. Díky za odpověď.

Zápis může smazat autor té munzee, takže ho zkus kontaktovat (nejlépe dalším General Commentem). Na druhou stranu moc nerozumím, jak se ti mohlo podařit ten kód naskenovat, pokud to nebylo nějaké locationless munzee ;-)

Edit: koukám ti do profilu - jestli myslíš Polly Styrene http://www.munzee.com/m/QRazy/18/, tak to je zrovna locationless, tedy v pořádku.
  • 0

#430 Ajfel66

Ajfel66

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 20:58

CACHE EATER napsal/a:

Ajfel66 napsal/a:
Neví někdo, jak smazat nález munzee? Bohužel se mi povedlo naskenovat QR kód, i když jsem nebyl fyzicky na daném místě. Díky za odpověď.

Zápis může smazat autor té munzee, takže ho zkus kontaktovat (nejlépe dalším General Commentem). Na druhou stranu moc nerozumím, jak se ti mohlo podařit ten kód naskenovat, pokud to nebylo nějaké locationless munzee ;-)

Edit: koukám ti do profilu - jestli myslíš Polly Styrene http://www.munzee.com/m/QRazy/18/, tak to je zrovna locationless, tedy v pořádku.


Přesně tuhle jsem myslel. Díky moc, to jsem si oddych:)
  • 0

#431 JenKre

JenKre

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 19:43

Pořídil jsem si tel. HTC desire x a samozřejmě munzee, ale nejde mi navygovat, nehejbe se šipka kde munzee je, jde to nějak nastavit nebo jak to řešíte vy, slišel jsem že desire nemá kompas.


  • 0

#432 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 10:54

Pořídil jsem si tel. HTC desire x a samozřejmě munzee, ale nejde mi navygovat, nehejbe se šipka kde munzee je, jde to nějak nastavit nebo jak to řešíte vy, slišel jsem že desire nemá kompas.

Pokud se šipka nehýbe, tipuju na problémy se signálem nebo s GPS. Kompas v telefonu k této hře není nutný - jedná se o externí aplikaci. Nutná je tedy GPS a výhodou (ale ne podmínkou) je NFC.


  • 0

#433 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2013 - 15:19

Udelal jsem update gg na verzi 2.8.0 unicode a script MunziesImport kdyz se pusti, stahne csv soubor a pri konverzi na gpx hodi chybu viz. obrazek, tak jsme se ptali HaLuMa, ktery avizoval jiste problemy s nekterymi skripty, cim by to mohlo byt a odkazal nas spis na gorda ;) tak jsem se chtel zeptat, jestli by nam neporadil ;) predem velmi dekuji.

 

import_munzee_konverze.jpg


  • 1

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#434 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2013 - 16:00

Prominte, ze nereaguju, mam momentalne plne ruce v praci a prinejmensim jeste dnesni noc to nebude jinak. Zitra se asi rad vyspim. Pak se ne to kouknu.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#435 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2013 - 21:04

Díky moc za to, že mrkneš. I když aktuálně to vypadá na problém s komunikací s munzee.dfx. Nahodil jsem starou zálohu a data to ze serveru netahá.


  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#436 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 10:19

Tak to muzete zkusit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#437 brutalniopicka

brutalniopicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 10:41

Nespecifikovana chyba pri zpracovani cvs souboru.


  • 0
IN kinderhracka OUT logbook

#438 brutalniopicka

brutalniopicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 10:45

Tak po restaru geogetu se to chytlo a vše funguje. Děkuji velmi.


  • 0
IN kinderhracka OUT logbook

#439 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 10:54

No, tos me vydesil. Ale nerozumim, proc by mel byt potreba restart GG.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#440 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 11:00

U mě to proběhlo v pořádku, ale v seznamu i v detailu vidím místo písmen s háčky otázníky (respektive čverečky).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama