Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#21 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:14

byla jsem vcera v Lipanech, podle aplikace u kesky, nenasla sem ji nevim jestli byla tak dobre schovana nebo tam neni a v munzee.com nema jediny zapis o nalezeni jeste chci dojit na tu u depa hostivar, ktera ma byt zaroven keskou, ale jak koukam odkaz na kes nefunguje...jeste nebyla publikovana ?
  • 0

#22 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 12:34

Coz je ovsem neprijemne pri zahranicnim loveni, nemluve o dost uzkem zaberu moznych pristroju, byt je Android vyborny, tak ho rozhodne kazdy nema, iPhone jakbysmet.


Právě tady pak můžeš použít tu možnost že si ten QR kód jen ofotíš a postneš ho pak přes monitor až budeš datově online, ne? :)
  • 0

#23 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2011 - 13:08

EDIT: nevim proc se to zaradilo do vlakna, ktrere jsem nemel vubec otevrene... :(
  • 0

#24 Lugia010719d1

Lugia010719d1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 11:44

myslím že je blbost, aby to bylo omezený jen na logovací zónu u keše, protože pak by nebylo možný to logovat na PC z fotky (jediný možný řešení pro člověka, kterej nemá mobil, podporující tyhle šílenosti)
  • 0

#25 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 12:26

Tak, v Brně už máme kombinaci Munzee s klasickou keší: GC33M0P
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#26 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2011 - 7:01

Xork42 napsal/a:
jeste chci dojit na tu u depa hostivar, ktera ma byt zaroven keskou,

Snad budes uspesnejsi nez ja, byl jsem tam a nenasel....

ale jak koukam odkaz na kes nefunguje...jeste nebyla publikovana ?

Ano, nebyla publikovana, a je otazka jestli bude - jiny reviewer, jiny nazor...
  • 0

#27 zemani

zemani

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2011 - 17:44

Xork42 napsal/a:
a v munzee.com nema jediny zapis o nalezeni


Jak to teda je? Tváří se to, že jsme jako historicky první ulovili munzee v ČR, a přitom WAW tu psal už před 14 dny, jak zalogoval Lipany z terénu...
  • 0

#28 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 19:10

zemani napsal/a:

Xork42 napsal/a:
a v munzee.com nema jediny zapis o nalezeni


Jak to teda je? Tváří se to, že jsme jako historicky první ulovili munzee v ČR, a přitom WAW tu psal už před 14 dny, jak zalogoval Lipany z terénu...


do dnesniho rana mi aplikace v mobilu pod androidem tvrdila o obou prazkych munzee ze captures 0, dnes se na lipanech zalogoval

ScooterMarty - 2011-09-13 10:45:55
Found It
Na motovýletě jsem si první munzee nemohl nechat ujít. Díky.

todle je zkopirovano z munzee.com, cestina blbne ale v mobilu to vidim napsany spravne ... obe aplikace na PC i na founu moc odladeny nejsou :o(

takze prvni v lipanech budete (pokud jste ScooterMarty), nebo aspon prvni kterym se to viditelne zalogovalo ...
ja se do hostivare jeste nedostala ... ale podle predchoziho prispevku, by to stejne asi bylo marny :o(
  • 0

#29 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 20:54

Tož je to jen pro android? QR čtečku mám, ale jen symbian, takže smolík pacholík, co? Nebo to jde dologovat pak z compu? nějak mi to není jasný...
  • 0

#30 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 21:28

Xork42 napsal/a:
byla jsem vcera v Lipanech, podle aplikace u kesky, nenasla sem ji
nevim jestli byla tak dobre schovana nebo tam neni
a v munzee.com nema jediny zapis o nalezeni

jeste chci dojit na tu u depa hostivar, ktera ma byt zaroven keskou, ale jak koukam odkaz na kes nefunguje...jeste nebyla publikovana ?


Krabka nebyla schválena. Důvod - reklama na jinou hru. Munzze na místě je a je možnné ho logovat.
  • 0

#31 ScooterMarty

ScooterMarty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 23:39

Jo jo, potvrzuji. Na obou pražských mám FTF. Resp. FTC, protože munzee používá místo find výraz capture... :)
  • 0
HTC Desire HD, c:geo,

#32 zemani

zemani

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2011 - 23:17

Xork42 napsal/a:
takze prvni v lipanech budete (pokud jste ScooterMarty)


Nejsme ScooterMarty, FTC máme v Brně - tím pádem teda v ČR, wow! :D
  • 0

#33 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 8:15

Zemani. Nic o tom že jsem keš munzee v Lipanech zalogoval jsem nepsal. můj příspěvek byl pouze teoretický k logovani keší munzee. Na místě samotném jsem zatím nebyl.
  • 0

#34 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 17:05

Mám dvě otázky: 1) Má někdo zkušenost, jak logovat "doma", když mám jen mobil se čtečkou QR kódů (N5530), ne tu jejich aplikaci? 2) Při vytváření nového Munzee nikde nevidím pole, kam zadat souřadnice. Kam to tedy vyplnit? Díky.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#35 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 16:58

up
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#36 ScooterMarty

ScooterMarty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 19:43

Odpověď na obě otázky je stejná. Bez aplikace to nejde. Při vytváření nového munzee si ho nejprve vytvoříš na stránkách, čili v PC. Může být bez podrobností, já to dělám tak, že si jich vytvořím pár do foroty, jen očíslovaných. Pak si je vytiskneš. Pak na místě, kde má být ho načteš aplikací, tím se uloží poloha. No a potom z domova z PC doladím podrobnosti, vložím popis, popř. fotku, na mapě přímo v profilu té konkrétní munzee doladím přesnou polohu a je to. Stejně tak logování jde jen aplikací. Já teď řeším otázku, jestli vůbec půjde logovat jinde, než přímo u munzee, protože se na konci října chystám na tři kousky v Amsterdamu a tam teda mobilní připojení nedám... ;) :D No a bez připojení nejde ani spustit aplikace... Plánuju to tak, že munzee vyfotím normálním foťákem, pak se připojím někde přes WiFi a zkusím načíst kódy z displeje foťáku. Ale jestli to půjde netuším. Pokud ne, tak to by byla velká nevýhoda munzee, že by bylo omezené jen na domovský stát...
  • 0
HTC Desire HD, c:geo,

#37 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 20:37

ScooterMarty: Díky za odpověď. Jen si potvrdil, to co jsem si myslel. Munzee se tak (alespoň pro mne) stává nehratelnou záležitostí. Celé by se to dalo udělat daleko jednodušeji, jenže to by pak ta jejich aplikace byla k ničemu a to oni asi nechtějí.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#38 ScooterMarty

ScooterMarty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 20:50

Dej tomu čas. Principiálně mi to vyhovuje víc než GC, ale je to novinka. Uvidíme, kam se to bude vyvíjet. App je gratis, takže moc nevěřím, že by nutnost aplikace byla komerční záměr. Pokud by munzee mělo konkurovat GC, budou to muset výrazně zpřístupnit...
  • 0
HTC Desire HD, c:geo,

#39 ScooterMarty

ScooterMarty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:09

Tak jsem na jedné z nových pražských munzee vyzkoušel to logování jinde než přímo u munzee a fungovalo to. Kód jsem vyfotil digitálem, odešel jsem asi o 300 metrů pryč a zkusil kód načíst z displeje foťáku a zalogovat. Vše proběhlo v pohodě. Takže to je trochu příslib do toho Amsterdamu, i když tam budu na WiFi jednak dál (cca 500m) a jednak si předem nafotím 3 nebo 4 munzee, které jsou kousek od sebe a teprve pak půjdu na tu WiFi. Tak uvidíme. I kdyby to fungovalo, je to docela blbý a nepraktický způsob, ale budiž. To se snad časem odladí. Ale jestli se nakonec ukáže, že to takhle nejde a to připojení přímo na místě je nezbytně nutné, asi by to z mého pohledu byl hrob munzee...
  • 0
HTC Desire HD, c:geo,

#40 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:41

Ahojte, něco podobného jsem zkoušel v Brně (zalogovat ofocený kód mimo lokalitu munzee) a pohořel jsem. Napsalo mě to, že jsme moc daleko od monzee (nevím přesně, ale řekl bych, že více než 300 stop). Takže neuspěch... logoval jsme přes PDA s Androidem a tou jejich aplikací.:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama