Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#41 ScooterMarty

ScooterMarty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:51

Hmm, nepotěšils...
  • 0
HTC Desire HD, c:geo,

#42 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 7:27

Tak to píše přesně toto: you are too far from the target point. you must be less then 1000 feet to capture. please email info@monzee.com if you believe this an error. tak 1000 a ne 300 ft. Třeba se do té vzdálenosti vejdeš...
  • 0

#43 ScooterMarty

ScooterMarty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 7:36

No u dvou z těch 4 ano, u druhých dvou už těžko. Koukni na mapu. WiFi mám v marině Sixhaven a dvě jsou hned vedle. Druhé dvě za vodou, u Centraal station...
  • 0
HTC Desire HD, c:geo,

#44 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2012 - 2:29

brnensky hybrid archivovan viz rw log zde: http://coord.info/GL76XRV9 Jako owner kese to respektuji, i kdyz bych rad videl odkaz na konkretni poruseni pravidel, nebo jiny duvod archivace. Zde to zverejnuji kvuli tomu, aby se nikdo dalsi nepokousel o neco podobneho. Od pocatku fungovani kese bylo zrejme, ze do munzee se nikdo moc nepozene. Ucelem bylo pouze a jedine poukazat na to, ze neco takoveho existuje a zadna masova popularizace nebyla cilem. Cil tradicky byl splnen a potvrzen. GC forever, munzee sucks!
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#45 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2012 - 7:26

Schvon_CZ napsal/a:
brnensky hybrid archivovan viz rw log zde: http://coord.info/GL76XRV9 Jako owner kese to respektuji, i kdyz bych rad videl odkaz na konkretni poruseni pravidel, nebo jiny duvod archivace. Zde to zverejnuji kvuli tomu, aby se nikdo dalsi nepokousel o neco podobneho. Od pocatku fungovani kese bylo zrejme, ze do munzee se nikdo moc nepozene. Ucelem bylo pouze a jedine poukazat na to, ze neco takoveho existuje a zadna masova popularizace nebyla cilem. Cil tradicky byl splnen a potvrzen. GC forever, munzee sucks!


Myslím, že hledat v pravidlech konkrétní paragraf, který byl porušen, je vcelku zbytečné. Munzee je zkrátka konkurenční hra a postavit keš na informaci o konkurenční hře zkrátka nejde. Domníval jsem se, že pokud není kačer nucen k registraci, mělo by to být z pohledu pravidel v pořádku. Ale jak je vidět, tak není a v tomto ponaučení i pro mně.
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#46 zemani

zemani

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2012 - 18:41

Tak co do konkurence je určitě nebezpečnější Burčák z Hrušek nebo Geošipky, než hra s 20 krabičkama v republice... :-(
  • 0

#47 KayTee10

KayTee10

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2012 - 13:53

Čistě náhodu, nevíte jestli už je aplikace i pro Symbian?
  • 0
Vložený obrázek
Život není černobílý! To jen my nevidíme všechny jeho barevné odstíny...

#48 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2012 - 16:46

KayTee10 napsal/a:
Čistě náhodu, nevíte jestli už je aplikace i pro Symbian?


Není a asi ani nebude.... pokud vím leda by ji někdo ukutil
Munzee se bude věnovat hlavním proudům chytrejch tatranek. Nebude aplikace ani pro staré windows prostě to tak je.. B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#49 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2012 - 19:22

Aqualung Reviewer napsal/a:
Myslím, že hledat v pravidlech konkrétní paragraf, který byl porušen, je vcelku zbytečné. Munzee je zkrátka konkurenční hra a postavit keš na informaci o konkurenční hře zkrátka nejde.


Např. tenis a fotbal je taky konkurenční hra. Budou se krabičky s těmito tématy taky archivovat?
  • 0

#50 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 13:19

KAMPJ napsal/a:

Aqualung Reviewer napsal/a:
Myslím, že hledat v pravidlech konkrétní paragraf, který byl porušen, je vcelku zbytečné. Munzee je zkrátka konkurenční hra a postavit keš na informaci o konkurenční hře zkrátka nejde.


Např. tenis a fotbal je taky konkurenční hra. Budou se krabičky s těmito tématy taky archivovat?


dobrej pokus :D

vidím to tak, že holt je každý po svém a netřeba to mixovat....
těžko říct jak to dopadne ale je to jako zelený mor B) díky jednoduchému vyrábění to prostě přibývá ale zase kvalitativně se uvidí ... a pro uživatele chytrejch tatranek je to zajímavá hra trošku připomínající waymarking křížený s hledáním takže je to zajímavější...
No uvidíme B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#51 Kankys

Kankys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 15:27

Jedna je i v Jablonci nad nisou.
  • 0

#52 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 15:47

Za mě nic moc. Vyzkoušeno a neoslnilo.
  • 0

#53 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 20:30

Jezci-sokolov napsal/a:
Za mě nic moc. Vyzkoušeno a neoslnilo.

Geokešing je lepší B)
ale zase tak úplně špatný to taky není má to svý plusy mínusy ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#54 kamilek

kamilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 13:35

Tak jsem taky tuhle věc objevil, zajímavá hračka, jen bych rád vyřešil jak to dostat do Oregona. Zatím s těma počtama to jde ručně, ale není to moc pohodlný... Proč do Oregona? Nechcu chodit se dvouma přístrojama v ruce, v mobilu ta baterka nevydrží tolik co v GPS... Takže s GPS dojít na místo, než se mobil zaměří najdu samolepku, sejmu kod, "zaloguju" a jdu dál podle garmina. K dříve zde zmiňovaným "co když zrovna nemám připojení k netu" - aktuální verze má cosi nazvaného "Offline Queue" s tlačítkem "Submit all". Můj odhad je, že na místě sejmu kód, aplikace si k tomu uloží pozici, a až se dostanu na net, tak to odešlu na server. Takže raději ten kód sejmu víckrát, pro případ, že bych měl zrovna souřadnice moc vedle...
  • 0

#55 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 10:19

Jak s tím do GEOGETU

Ideální je založit si na to extra databázi.... (Munzee.db3)
Menu Databáze / vytvořit databázi a zadat jméno....

Jak získat GPX
Na to je ideální tato stránka
Nastavení:
Search type
- Boundary box search (obdélníkový výběr z mapy)
- Radius search (kruhový výběr z mapy)

Radius/Boundary box search
tlačítko: Show/hide selection map - a vybrat oblast

Output - GPX
výstup do GPX

Your own username(s) - nastavit jméno které máte v Munzee (přezdívka pod kterou jste registrovaní)

Special Munzees - nechat

Types to ignore - nechat

GPX - zaškrtnout první tři zaškrkávátka (4-té - Use bärti-compatible waypoint names - NEzaškrtávat)

a dát tlačítko Go vedle odkazu - vygeneruje se soubor GPX který jde nahrát do GeoGetu

Rozhodně nedoporučuji to míchat s kešema !!! = dávat do jiné databáze...

No a pak z GEOGETU např jako POI můžeš si i udělat ikonku
a bude se ti to zelenat :D

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#56 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 11:14

Sice skoro nevím, co je to Munzee a nemám telefon na to, aby mi to stálo za zjišťování, ale to v listingu nesmí být ani odkaz na blízký waymark? To je taky konkurenční hra, i když taky od Groundspeaku.
  • 0

#57 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 6:04

Nedávno v Silverstone v GB jsem velmi dlouho hledal kešku. Jediné co jsem našel byla nějaká samolepka přilepená na svodidlu. Munzee tam bylo i ten kod. Vůbec jsem nevěděl co to má být. Až dnes konečně procitám. Tato hra bude asi pěkná kravina, teda z hlediska třeba roamingu. Platit za každou keš dvacku. To si nedokážu představit. Každopádně si to užijte.
  • 0

#58 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:34

no musím přiznat že mě to docela chytlo... přišel jsem na to náhodu když mi tu aplikaci nabídl google play po instalaci c:geo. ty kody jsem viděl už dřív, obvykle někde kde je geokeš, a ted jsem jich pár odlovil v Belgii a něco v německu... můj názor na to: dobrá hra pro honiče bodů ( na jednom parkovišti jich bylo asi pět, neplatí zde vzdálenost O,1 míle. člověk není tak nápadný jako s keškou, vyzvedávání, logování, ukrývání atd. prostě jen sejme kod a jde. dalším plusem je že jsou většinou viditelné, takže odpadá hrabání v zemi, ve stromech, atd místo umístění je jasné, plocha kam se dá nalepit. jsou i virtuální, tedy stačí dojít na konkrétní místo a zalogovat. na rozdíl od geokeší to nejde, 9km odemě v Deggendorfu je jedna virtuálka a zalogovat odtud nejde., Bodaře potěší, že za jedno munzee je pět bodů, dost mě to překvapilo. FTF honiče taky potěší, že vzhledem k tomu, že je málo hráčů, šance na FTF se zvyšuje. sám mám dvě :-) i u několik měsíců starého kodu. jen zatím netuším jak je vytvářet, ale to se podívám až dojedu domů na normální net. a co se týče dat v roamingu, kde je problém? za 300 kč měsíčně mám net kdekoliv po EU , 600MB. bohatě to stačí. je to prostě hra jako jiná, možná je ohleduplnější k přírodě než geocaching, nezasírá přírodu plastovýma krabkama, nemusí se nic rozhrabávat ( no i když jedno munzee bylo na patě sloupu, skryté ve sněhu pochcaném od psů). já to beru jako doplněk ke geocachingu, najdu kešku, posbírám pár kodů a jedu dál. ted na to koukáme asi jako jsme koukali na geocaching před 10 lety. a jako procházka po městě je to dobrý,. jen je fakt, že to chce mít telefon s androidem, i když já bych už ani jiný nechtěl.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#59 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 21:24

Čtu si Forum z hotelu v Alpách a ze zvědavosti jsem si to taky nainstaloval a hned vidím v okolí 20 mi čeká 5 FTF :-) ale nevím jestli kvůli tomu budu aktivovat romingová data :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#60 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 21:25

CZECH.TIR napsal/a:
no musím přiznat že mě to docela chytlo...
přišel jsem na to náhodu když mi tu aplikaci nabídl google play po instalaci c:geo.
ty kody jsem viděl už dřív, obvykle někde kde je geokeš, a
ted jsem jich pár odlovil v Belgii a něco v německu...
můj názor na to: dobrá hra pro honiče bodů ( na jednom parkovišti jich bylo asi pět, neplatí zde vzdálenost O,1 míle.
člověk není tak nápadný jako s keškou, vyzvedávání, logování, ukrývání atd. prostě jen sejme kod a jde. dalším plusem je že jsou většinou viditelné, takže odpadá hrabání v zemi, ve stromech, atd místo umístění je jasné, plocha kam se dá nalepit. jsou i virtuální, tedy stačí dojít na konkrétní místo a zalogovat. na rozdíl od geokeší to nejde, 9km odemě v Deggendorfu je jedna virtuálka a zalogovat odtud nejde., Bodaře potěší, že za jedno munzee je pět bodů, dost mě to překvapilo.
FTF honiče taky potěší, že vzhledem k tomu, že je málo hráčů, šance na FTF se zvyšuje. sám mám dvě :-) i u několik měsíců starého kodu.
jen zatím netuším jak je vytvářet, ale to se podívám až dojedu domů na normální net.
a co se týče dat v roamingu, kde je problém? za 300 kč měsíčně mám net kdekoliv po EU , 600MB. bohatě to stačí.
je to prostě hra jako jiná, možná je ohleduplnější k přírodě než geocaching, nezasírá přírodu plastovýma krabkama, nemusí se nic rozhrabávat ( no i když jedno munzee bylo na patě sloupu, skryté ve sněhu pochcaném od psů).
já to beru jako doplněk ke geocachingu, najdu kešku, posbírám pár kodů a jedu dál.
ted na to koukáme asi jako jsme koukali na geocaching před 10 lety.
a jako procházka po městě je to dobrý,.
jen je fakt, že to chce mít telefon s androidem, i když já bych už ani jiný nechtěl.

Prosim tě co to máš za roaming? Tahle cena je fakt dobrá.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama