Přejít na obsah


Fotka

Munzee


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
483 odpovědí na toto téma

#61 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 22:07

Hmm, že bych opoustil vlny Geocachingu a vydal se na tuto dráhu...
  • 0

#62 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 22:14

Alke04 napsal/a:
Hmm, že bych opoustil vlny Geocachingu a vydal se na tuto dráhu...

Zítra to chci zkusit na Borek, pojeď
  • 0

#63 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 23:38

kalgan napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Hmm, že bych opoustil vlny Geocachingu a vydal se na tuto dráhu...

Zítra to chci zkusit na Borek, pojeď


Tak zítra zavolej, ještě nevím, jak na tom budu časově, ale když to jen trochu půjde - domluvíme se. Stejně mám v oblasti resty.
  • 0

#64 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 10:13

Mě se tohle líbí :) není to náročný a zároveň se s tím dá užít stejná sranda jako s krabičkama ale bez krabiček :) takže si občas taky hraju :D a zepár kousků jsem vytvořil...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#65 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 14:00

Tak jsem to zkusil v Krči u mekáče a funguje to. Akorát marně hledám listing nebo důvod proč je nálepka zrovna na tomto místě. Asi to není potřeba.
  • 0

#66 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 23:23

Tak jsem se zastavil cestou z hor v havlbrodě a hned dvě FTF tam na mě čekaly :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#67 beruska80

beruska80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 7:57

Zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsem první. Bóže, Bóže. Ještě se to tady ani nechytlo a už závodíme :-(
  • 0

#68 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 10:03

beruska80 napsal/a:
Zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsem první. Bóže, Bóže. Ještě se to tady ani nechytlo a už závodíme :-(


tak to bacha, munzee je vylozene umyslne delane, aby tam to zavodeni bylo videt. sbiraji se body za zalozeni munzee, za kazdy log na sve munzee, za nalezeni munzee. body jsou hned videt v profilu, vcetne poctu ftf - pocita to system, poradi v zebricku ..... takze kliiiiiid ;).
  • 0

#69 E.D.

E.D.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 10:31

tak to bacha, munzee je vylozene umyslne delane, aby tam to zavodeni bylo videt. sbiraji se body za zalozeni munzee, za kazdy log na sve munzee, za nalezeni munzee. body jsou hned videt v profilu, vcetne poctu ftf - pocita to system, poradi v zebricku ..... takze kliiiiiid ;).


Kdyby jsi se radši věnoval skřítkovi, než tady do všeho plkal.
  • 0
Jména hloupých na všech sloupích. Write note u všech logů, to jsou jména jenom....

#70 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 14:46

tak po více jak padesátce naskenovaných munzee: + nenáročné na vybavení, stačí jen telefon + nenápadné, prostě jen fotím značku, sloup atd. +body přibývají rychle + i víc munzee na jednom místě ( dokonce jsem našel na jedné značce dvě, jinak provedené) + ztížené logování za někoho jiného ( což asi nepotěší ty, co si logují keše, které asi neviděli, jak je zvykem u nás) +plus hlavně pro mě, mám zase co lovit, bo keše kolem mých obvyklých tras dálnice na Berlín a dál na Hamburg, nebo směr na Holandsko, Francii atd. + není třeba se nikde hrabat, stačí se jen podívat z té správné strany +celkem jasné umístění, prostě kam se dá nalepit samolepka. +jen tradičky, žádné multi mystery +nejde omylem zalogovat jedno munzee 2x - žádné hodnocení terénu, takže M na značce má stejnou váhu jako to na sloupu několik metrů vysoko. no líbí se mi to.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#71 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 15:30

No zajímavé to je ale v okolí mám pouze 2 + 1 ve švihově tak to bych dlouho nehrál - uvidíme jak se to bude rozvíjet
  • 0

#72 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 15:41

CZECH.TIR napsal/a:
tak po více jak padesátce naskenovaných munzee:
+ nenáročné na vybavení, stačí jen telefon
+ nenápadné, prostě jen fotím značku, sloup atd.
+body přibývají rychle
+ i víc munzee na jednom místě ( dokonce jsem našel na jedné značce dvě, jinak provedené)
+ ztížené logování za někoho jiného ( což asi nepotěší ty, co si logují keše, které asi neviděli, jak je zvykem u nás)
+plus hlavně pro mě, mám zase co lovit, bo keše kolem mých obvyklých tras dálnice na Berlín a dál na Hamburg, nebo směr na Holandsko, Francii atd.
+ není třeba se nikde hrabat, stačí se jen podívat z té správné strany
+celkem jasné umístění, prostě kam se dá nalepit samolepka.
+jen tradičky, žádné multi mystery
+nejde omylem zalogovat jedno munzee 2x
- žádné hodnocení terénu, takže M na značce má stejnou váhu jako to na sloupu několik metrů vysoko.

no líbí se mi to.

Tak ti nevim ale kouknul jsem po praze kde všude ty nálepky jsou. A je tam i mystery teda pokud mě neklame zrak.
  • 0

#73 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 15:47

kalgan napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:
tak po více jak padesátce naskenovaných munzee:
+ nenáročné na vybavení, stačí jen telefon
+ nenápadné, prostě jen fotím značku, sloup atd.
+body přibývají rychle
+ i víc munzee na jednom místě ( dokonce jsem našel na jedné značce dvě, jinak provedené)
+ ztížené logování za někoho jiného ( což asi nepotěší ty, co si logují keše, které asi neviděli, jak je zvykem u nás)
+plus hlavně pro mě, mám zase co lovit, bo keše kolem mých obvyklých tras dálnice na Berlín a dál na Hamburg, nebo směr na Holandsko, Francii atd.
+ není třeba se nikde hrabat, stačí se jen podívat z té správné strany
+celkem jasné umístění, prostě kam se dá nalepit samolepka.
+jen tradičky, žádné multi mystery
+nejde omylem zalogovat jedno munzee 2x
- žádné hodnocení terénu, takže M na značce má stejnou váhu jako to na sloupu několik metrů vysoko.

no líbí se mi to.

Tak ti nevim ale kouknul jsem po praze kde všude ty nálepky jsou. A je tam i mystery teda pokud mě neklame zrak.


není to spíš virtuálka???? Bílá ikona? to stačí přibližně na to místo, a dát capture... jednu takovou už mám.. ale na dálku to nefunguje, další výhoda proti GC.. vyčuránci si nemůžou logovat virtuálky po světě z domova
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#74 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 15:55

beruska80 napsal/a:
Zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsem první. Bóže, Bóže. Ještě se to tady ani nechytlo a už závodíme :-(

A tobě na tom něco vadí? Nějak jsem ti nálezem, nebo svým psaním tady ublížil?
V Havlíčkově Brodě byly ty schránky zhruba dva měsíce bez nálezu, jel jsem okolo a měl radost z prvního místa. Tvoji reakci nechápu a osobně se mi vůbec nelíbí.
Můj podpis se navíc týká úplně něčeho jiného.
  • 0

#75 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 15:59

sovidoupe napsal/a:

beruska80 napsal/a:
Zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsem první. Bóže, Bóže. Ještě se to tady ani nechytlo a už závodíme :-(

A tobě na tom něco vadí? Nějak jsem ti nálezem, nebo svým psaním tady ublížil?
V Havlíčkově Brodě byly ty schránky zhruba dva měsíce bez nálezu, jel jsem okolo a měl radost z prvního místa. Tvoji reakci nechápu a osobně se mi vůbec nelíbí.
Můj podpis se navíc týká úplně něčeho jiného.

FTF tedy spíš FTC ( First to capture) mám tři. A co? Jako ty ostatní. Nehnal jsem se za nima kilometry, prostě náhoda.
Taky jsem našel pár půl roku starých s jedním skenem.. takhle začínal geocaching.
jedna keš na deset tisíc obyvatel...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#76 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 16:16

E.D. napsal/a:
Kdyby jsi se radši věnoval skřítkovi, než tady do všeho plkal.


jako mam ho poslat do archivu jeste znovu nebo co :D?
  • 0

#77 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 16:20

CZECH.TIR napsal/a:

kalgan napsal/a:
Tak ti nevim ale kouknul jsem po praze kde všude ty nálepky jsou. A je tam i mystery teda pokud mě neklame zrak.


není to spíš virtuálka???? Bílá ikona? ....

ne, existuje ikona munzee mystery. v praze je na letisti a myslim na vysehrade. ale to mystery by melo byt v tom, ze body ktere obdrzis za naskenovani se nahodne pohybuji v rozmezi 5 az 50 bodu misto standardnich 5. ne mystery, ze se neco lusti.
  • 0

#78 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 18:12

Dain & Olik napsal/a:

E.D. napsal/a:
Kdyby jsi se radši věnoval skřítkovi, než tady do všeho plkal.


jako mam ho poslat do archivu jeste znovu nebo co :D?

Co se týká mě, tak bych uvítal spíš vytažení z archivu :-)
Rád pomůžu, ta keš se mi moc líbila.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#79 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:20

Dain & Olik napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:

kalgan napsal/a:
Tak ti nevim ale kouknul jsem po praze kde všude ty nálepky jsou. A je tam i mystery teda pokud mě neklame zrak.


není to spíš virtuálka???? Bílá ikona? ....

ne, existuje ikona munzee mystery. v praze je na letisti a myslim na vysehrade. ale to mystery by melo byt v tom, ze body ktere obdrzis za naskenovani se nahodne pohybuji v rozmezi 5 az 50 bodu misto standardnich 5. ne mystery, ze se neco lusti.

jo táák zajímavé.
říkam hra se mi líbí. až na tu absenci D/T tabulky. vytváření munzee je sice složitější, zase nejsou reviewři, jen je otázkou jak je udělat, myslím fyzicky, aby vydržely. a případná obnova nebude nejjednodušší, není to jak vzít krabku s kusem papíru a někam ji dát...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#80 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:28

CZECH.TIR napsal/a:
jo táák zajímavé.
říkam hra se mi líbí. až na tu absenci D/T tabulky. vytváření munzee je sice složitější, zase nejsou reviewři, jen je otázkou jak je udělat, myslím fyzicky, aby vydržely. a případná obnova nebude nejjednodušší, není to jak vzít krabku s kusem papíru a někam ji dát...


V čem Ti přijde vytváření munzee složitější? vytiskneš QR a někam nalepíš, ideálně do sucha, nebo musíš mít voděodolnou samolepku. Počítám s tím, že si vytisknu několik stejných kódů a v případě ztráty jen nalepím nový. Asi by bylo dobré sehnat kus magnetické folie.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama