Přejít na obsah


Fotka

ČR TOPO50 v3 stále nikde...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#221 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 15:57

Mno, posunování termínu vydání mapy je nešťastné v první řadě pro Picodas, protože kdo si bude kupovat na podzim po dovolené novou mapu? Pár lidí možná jo, ale většina co má po dovolené a les vidí maximálně tak z okna auta u dálnice určitě ne.
  • 0

#222 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 14:47

Jo, dneska jsem si ji tam vyzvedl. Ale nejde mi vubec nahrat do 60CSka. Ani po castech. Tak uvidime, jak se s tim chlapci vyrovnaji. BTW - to, co vidite v gpsce pry ale vypada stale jako stare Topo. :-)

Mě to chodí absolutně normálně. Bych řekl, že nevypadá:)))

  • 0

#223 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 19:09

....... protože kdo si bude kupovat na podzim po dovolené novou mapu? ......

Ja treba jo. Uz se tesim na podzim. Je to moje nejoblibenejsi obdobi. Raj pro foceni a toulani se krajinou. Leto nemam rad. Kor takovyhle. Vzdyt to uz neni teple leto, to uz je demoverze krematoria.
Na mapu jsem spis vic natesenej, nez ze bych ji potreboval. Doufam ze se nevyskytne necekane prekvapko a do podzimu ji budu mit.
  • 0

#224 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 15:08

Mě to chodí absolutně normálně. Bych řekl, že nevypadá:)))

Taky už jsem šťastnej majitel. 690 Ká za upgrade z TOPO 50 , pokud máte dvoulicenční jako já, a budete chtít obě, tak násobte dvěma. Mapa vypadá samozřejmě lépe, do Visty C nahraná v pohodě.. V MapSource routuje i po dálnici, po turistických a lesních cestách (pokud nejsou zpevněné) nikoliv.
Viz srovnání z popisu:
4.1 Rozdíl oproti TOPO 50 v2
O v mapě jsou zakresleny uliční sítě včetně názvů ulic ve větších městech (pokrytí totožné s mapou Atlas CR10R v5)
O plně funkční routing (automatický výpočet trasy), funguje po všech zpevněných asfaltových komunikacích, nefunguje u polních a lesních cest, turistického značení a cyklotras
O je přidána databáze cyklotras, která je spojitá a napasována na silniční síť
O v mapě je nově zákres velmi vysokého napětí 110, 220 a 440 kV
O ve středočeském kraji je k dispozici zákres naučných stezek
O nové kategorie bodů zájmu – železniční stanice a zastávky, objekty čs. opevnění, turistická známková místa
O vrstevnice s krokem 20 metrů,O stínovaný reliéf (jen v programu MapSource, ne v přístroji)
O nově je v datech přidána datová vrstva chráněných území a národních parků
O mapa má upravenou podkladovou základní mapu (basemap)
O mapa má jemnější detail, především liniové prvky (např. vrstevnice) jsou více vyhlazené
O program MapSource podporuje funkci výškové profilu trasy
O mapa obsahuje více jak 500 oprav, které jsme nashromáždili od uživatelů, některé opravy nebyly ještě zpracovány, neboť vyžadují ověření nebo doměření v terénu a to nebylo v tak krátkém časovém termínu možné
O instalace mapy obsahuje MapSource ve verzi 6.10.2 včetně počeštění
Pro bohaté zastoupení mapových objektů a vysoký detail ve městech je mapa členěna po okresech. Pro celé území ČR má mapa TOPO Czech v1 velikost 113 MB (data bez routingu pak 90 MB). Jednotlivé okresy mají velikost od cca 0.443-2.56 MB, mapa se skládá ze 76 regionů. Mapu lze tak ve po vybraných oblastech dohrávat i do přístrojů s menší pevnou pamětí (např. eTrex Legend C/Vista C, které mají 24 MB paměti).V mapě je více jak 70.000 bodů zájmu (POI), které lze jak v přístroji, tak v programu MapSource prohledávat a případně k nim pustit v přístroji navigaci.
O víkendu ji budu týrat na jihu republiky...
  • 0

#225 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 19:50

"prosím, prosím, pěkně prosím ať už mapa je" -si říkám dva měsíce co mám gps... -free mapa je doopravdy free:), podkladová mapa je fakt podkladová:) a tak věrně čekám na Topo:). Ještě tak kdyby Garmin koneče udělal Mapsource pro OSX ať nemusím nikoho otravovat s nahráním mapy:)))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama