Přejít na obsah


Fotka

ČR TOPO50 v3 stále nikde...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
224 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2006 - 23:01

Me v Picodasu zacatkem cervna rekli ze "verze 4 bude po pulce cervna, spise koncem cervna". Ted zase zminka od doktora ze v 2. tydnu cervence. Zacina me to trochu rozcilovat. Je to porad za 14 dnu uz 3 mesice. I ta demoverze dvojky co mam docasne v gps mi koncem mesice skonci.

Podivej...

- vsechny problemy, kvuli kterym se to protahovalo, byly vyreseny. Ted jede preklad a ver tomu, ze ten finalni netrva hodiny, ale dny. Pokud ve finalnim prekladu ( mj. generuje i instalacni set ) nebude nalezeno nic zavazneho, bude lisovan do CD a co nejdriv distribuovan.... Realny odhad k dnesnimu dni je druhy tyden cervence.

- pro majitele Legendu, zakoupenych u MF, bude upgrade na v3.1 zdarma ( verze optimalizovana pro ten Legend ), pro ostatni bude k dispozici upgrade na plnou verzi ( ok, nazyvejme ji zatim V4 ) za podle mne velmi rozumnou cenu.

  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2006 - 23:13

ahoj, můžeš mi prosím, poradit ? s GC začínám a poohlížím se po nějaké GPS a stále nevím kterou. zaujala mně Garmin eTrey Legend, ale když pominu tuto značku, zajímá mně, třeba i jiná varianta. prostě ráda bych za rozumnou cenu rozumnou věc s minimální odchylkou. chápeš mně ? poradíš mi na můj mail ??? děkuji, Katka z Mostu


Nenarusuj prosimte vlakno nesouvisejicim dotazem. Diky.

Kdyz si zalozis vlakno samostatne, najde se urcite spousta lidi, kteri se radi podeli se svymi zkusenostmi. Dulezite je napsat na co vsechno chces GPS pristroj pouzivat, co by se ti asi libilo, ale hlavne kolik do toho chces investovat.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 17:25

Snad tento příspěvek nebude považován za zakázanou reklamu. Dostali jsme se ale k několika obrázkům chystané topomapy a zveřejnili je v tomto článku: http://navigovat.mob....asp?ARI=112952

Vypadá to opravdu dobře. Teď už jen kdy bude a kolik bude stát přechod z v2 na v3.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 19:40

Snad tento příspěvek nebude považován za zakázanou reklamu. Dostali jsme se ale k několika obrázkům chystané topomapy a zveřejnili je v tomto článku: http://navigovat.mob....asp?ARI=112952

Tady jsou dva nejdůležitější, srovnání stejného území s novou a starou topomapou:

http://navigovat.mobilmania.cz/Files/Obrazky/2006_Q3/Topo1/08.png
http://navigovat.mobilmania.cz/Files/Obrazky/2006_Q3/Topo1/09.png

Vypadá slušně, jen už by mohla konečně přijít na pulty...
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 16:59

mnno .. jak sleduju tvý příspěvky Tragédie, tak myslím, že informace o tom, že upgrade z V3 "není možný" zrovna tebe nezklamala, ale potěšila. Ale...mnoo.. uvidíš... :-) .

Tak prizunavam bez muceni, zejsem nepochopil proc by me mela potesit.. ehm :)
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 22:31

Pokud je to tak, jak se tady píše, tak mě Picodas také zklamal. Když jsem zakoupil u Mountfieldu TOPO 50 v.3, tak jsem doufal, že mám kvalitní produkt od profesionální firmy. Když jsem zjistil, že tomu tak není a že je mapa šitá horkou jehlou, viz např. cyklotrasy, které většinou nesledují cesty po kterých ve skutečnosti probíhají, tak jsem si říkal, že Picodas tuto skutečnost jistě napraví formou bezplatné aktualizace této mapy. 1499 Kč za mapu, která není dotažená do konce, není zrovna málo.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2006 - 4:10

Nebyl jsi to zrovna ty, kdo tolik bránil Picodas? Jestli je tohle pravda, tak je to jen další levárna týhle firmy.....

No branil, protoze jsem s kvalitou TOPO 3 celkem spokojeny.... nemam duvod nadavat...:)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2006 - 8:40

Doufám že když za to chtějí zaplatit tak že to nebude pouze oprava chyb,ale bude se jednat o skutečný upgrade.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2006 - 12:28

Jo tak to sem z toho jelen :o)) Doufám teda že vyjde nějakej patch kterej mi zdarma doladí mapu od Bédy Trávníčka. Zadarmo jsem jí tam taky nedostal, takže bych rád měl bezchybnej produkt. Holt uvidíme...

upgrade z bedovy mapy na V3 bude zpoplateneny....
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2006 - 1:31

Podivej...

- vsechny problemy, kvuli kterym se to protahovalo, byly vyreseny. Ted jede preklad a ver tomu, ze ten finalni netrva hodiny, ale dny. Pokud ve finalnim prekladu ( mj. generuje i instalacni set ) nebude nalezeno nic zavazneho, bude lisovan do CD a co nejdriv distribuovan.... Realny odhad k dnesnimu dni je druhy tyden cervence.

- pro majitele Legendu, zakoupenych u MF, bude upgrade na v3.1 zdarma ( verze optimalizovana pro ten Legend ), pro ostatni bude k dispozici upgrade na plnou verzi ( ok, nazyvejme ji zatim V4 ) za podle mne velmi rozumnou cenu.


uff ufff.. co to bude verze 3.1? to bude novejsi verze te 8megove osekane mapy? nebo ... ? a to co prozatim oznacime jako V4 ... to bude co? :)

tk

  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2006 - 23:42

Podivej...

Myslim, ze Pikodas dobre vi, ze "v3" prodavana u Mountfieldu (at uz slevou nebo za plnou cenu) byla usita dost horkou jehlou. Pokud bude Pikodas postupovat tak, jak pise Doktor, neni co resit. Ja osobne to povazuji za seriozni pristup.

To zdrzeni chapu - Pikodas proste chce vydat bezchybnou mapu, coz v navaznosti na predchozi "v.Mountfield" dava smysl. Pridani noveho vyskopisu a odladeni cele mapy je zcela jiste daleko narocnejsi nez jeji kompilace. Doufejme, ze vse dopadne OK.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 11:53

Vcerejsi osobni navsteva v Picodasu prinesla nasledujici rozreseni... :-)
V 3.0 byla skutecne pouze pro MF. Momentalne se pry opravuje routing a do 2-3 tydnu :-) by mela byt v 4.0. Update skutecne nebude bezplatny.

Pokud je to takhle, tak to bude nejdříve 2-3 týdny po tom, co to opraví, takže tipuji měsíc a více. Jsem čím dál více rád, že jsem včas nakupoval u Bédi. Jinak bych byl s novou gps bez mapy. Tady alespoň je vidět, že tvorba map není žádná sranda, pokud jde o větší území a podrobnost.
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 14:00

Vcerejsi osobni navsteva v Picodasu prinesla nasledujici rozreseni... :-)
V 3.0 byla skutecne pouze pro MF. Momentalne se pry opravuje routing a do 2-3 tydnu :-) by mela byt v 4.0. Update skutecne nebude bezplatny.

jen opakuju, co už jsem psal, že V4 to nebude, bude to z určitých důvodů číslováno jinak...
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 16:25

tak 15.7. se kvapem blizi, to jsem zvedav co kluci v picodasu v sobotu vymyslej. nadale si stojim za tim, ze bych mel dostat kvalitni produkt za svoje penize... je problem vyrobce kolik si bude uctovat. ale mame tu urcite zakony, ktere by mi to mely zarucit. nerikam ze chci bezchybny produkt, ale produkt minimalne kvalitni... produkt, ktery kdyz se honosi urcitymi funkcemi, tak je plni... lednicka ti taky rok slouzila. to ze sis koupil sunt uz je tvuj problem. po zaruce mas smulu. windows xp provozuji dlouho - legalne - a nemohu si na ne stezovat. bylo by mi cti vam prodat nejaky nefunkcni produkty. fakt pekny stadecko.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 21:46

Vypadá slušně, jen už by mohla konečně přijít na pulty...

Hmmm, kdyz vidim jak Svratka tece z Obran do Bilovic cca 50 metru vysoko na svahu, a pod ni je jeste jedno rameno (v realu je tam samozrejme jen jedna reka), tak nevim nevim, jestli s aktualizaci vodstva udelali dobry tah.
Navic se divam, ze tam zmizela spousta malych potoku.


A skoda ze turisticke znacky se uz nejmenuji "zluta", "cervena", atd., ale jen "Cesta" :(((

  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 22:54

Pokud je to tak, jak se tady píše, tak mě Picodas také zklamal. Když jsem zakoupil u Mountfieldu TOPO 50 v.3, tak jsem doufal, že mám kvalitní produkt od profesionální firmy. Když jsem zjistil, že tomu tak není a že je mapa šitá horkou jehlou, viz např. cyklotrasy, které většinou nesledují cesty po kterých ve skutečnosti probíhají, tak jsem si říkal, že Picodas tuto skutečnost jistě napraví formou bezplatné aktualizace této mapy. 1499 Kč za mapu, která není dotažená do konce, není zrovna málo.

Naprostý souhlas. Já třeba nemusím mít routovatelnou stínovanou mapu, mně stačí update (=opravené vydání) zakoupené mapy V3 s odstraněnými hloupostmi ve výškopise a dotaženými cyklotrasami. Kdo chce upgrade (=nové vylepšené vydání) ať si připlatí. Já věřím, že Pikodas je solidní firma a nebude to tragédie někde v JZD, kde by si opravu klidně nechali zaplatit.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2006 - 23:02

Pokud je to tak, jak se tady píše, tak mě Picodas také zklamal. Když jsem zakoupil u Mountfieldu TOPO 50 v.3, tak jsem doufal, že mám kvalitní produkt od profesionální firmy. Když jsem zjistil, že tomu tak není a že je mapa šitá horkou jehlou, viz např. cyklotrasy, které většinou nesledují cesty po kterých ve skutečnosti probíhají, tak jsem si říkal, že Picodas tuto skutečnost jistě napraví formou bezplatné aktualizace této mapy. 1499 Kč za mapu, která není dotažená do konce, není zrovna málo.

Jooo a přesně tohle jsem tady řešil nedávno já. Bylo mi vysvětleno že jsem nějakej divnej, když chci za svoje peníze kvalitní produkt. Že je přece normální když za pár měsíců vyjde další placená verze, ale že v Picodasu budou jstě tak hodní a mě ji prodají jen za pár stovek.
Inu tak jsem se, coby nováček, zastyděl a řekl si že mě těch "pár stovek nezabije. Hle, z několika stovek je rázem 1990Kč a můžeme být rádi že si nemusíme opět koupit dvě licence za dvojnásobek ceny. Vždyť přece donedávna bylo normální chodit po lese s GPSkou v každé ruce, co kdyby jedna nefungovala, že? Tak copak nám, majitelům V.3, teď napíšete obránci Picodasu? 1990 + 1500 = 3440Kč..... pořád málo?

Tak nějak ale pořád věřím, že "Tragédie" se bavil s nějakým brigádníkem a došlo k politováníhodnému omylu.
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2006 - 9:24

Doufám že když za to chtějí zaplatit tak že to nebude pouze oprava chyb,ale bude se jednat o skutečný upgrade.


Zaujala mě informace o tom, že ve v3 budou free vrstevnice. Což už lze mít i dnes, že ;-)
Zatím vyčkávám a do nějakého upgradu se nehrnu, počkám, až to někdo nedočkavý otestuje za mě :-)))
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2006 - 20:41

upgrade z bedovy mapy na V3 bude zpoplateneny....

Tak to se jich pak zajedu osobně zeptat proč mám platit za upgrade z v3 na v3.... je to nějak mimo moje chápání. Co kdybych si to u Bédy koupil za ty čtyři litry jak mi to nabízela jedna aktivní prodavačka ve Stodůlkách? Nojo, my to asi nevyřešíme ale příliš solidně to na mě nepůsobí.
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2006 - 11:34

uff ufff.. co to bude verze 3.1? to bude novejsi verze te 8megove osekane mapy? nebo ... ? a to co prozatim oznacime jako V4 ... to bude co? :)

tk

Snad abysis poposed, ne ? ;) Ve stavajicim virtualnim znaceni verzi zde ve foru: verze 3.1 znamena zlepsena 8megova travnickova bez chyb, verze 4 plnohodnotny nastupce stavajici verze 2 pro vsechny pristroje. Kdo mel koupenou stavajici 8megovou dostane novou optimalizovanou osmimegovou zadara, kdo mel koupenou V3 od travnicka, dostane V4 zadara. Kdo mel koupenou V2, muze za par stovek koupit upgrade na V4. Ostatni pouzivaji freeTopo a jsou tez spokojeni...o)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama