Přejít na obsah


Fotka

Found It bez zalogovani?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#181 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 12:03

Prosim Tě, mam podobný problém, byly to nicky ErikSi a Trebbi? Jsem si říkala, jestli mam na ten strom jít vyšplhat a zkontrolovat to nebo se na to vykašlat :D.

 

Ano, Jacko, přesně tyhle to byly. A opravdu jsem je ve svém logbooku našel zapsané.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#182 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 12:12

Ono jde o houby. Taky jsem dostal log, hromadný, kde někdo popisoval, jak za den vylovil velkou část města, včetně několika wherigo keší, které jsou poměrně náročné časově. Výhledově dojdu zkontrolovat, jestli tu mou opravdu navštívil.

 

Taky jsem nedávno obdržel dlouhý log na svém ITZ (jedná se o wheriga s časovou náročností kolem 8 hodin a více a nájezdem kolem 100 km), kde dotyční popisují, jak si to krásně užili a jaké to bylo super. Čistě náhodou jsem se podíval, co ten den logovali, a zjistil jsem, že kromě toho odlovili ještě desítky keší kolem České Lípy, kudy trasa toho wheriga nevede ani náhodou. A co mám dělat? V logbooku určitě zapsaní budou, to kontrolovat nemá cenu, takže se tam stavili jenom pro finálku, když jeli kolem z kombajnu. I když mě to štve (hlavně ty kecy kolem, jak si to užili), nemůžu s tím udělat nic. A asi ani nechci.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#183 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 12:19

Mě kačeři logují coin, který mám doma, že ho viděli na nějakém eventu. Kdyby ty seznamy aspoň správně opsali :mellow:  . Tak jsem zvědavá, jestli se mi ozvou, že jsem jim log discover smazala...


  • 0

#184 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 12:29

Ano, Jacko, přesně tyhle to byly. A opravdu jsem je ve svém logbooku našel zapsané.

Potvrzuju. Na té finálce co ji mám poblíž skutečně jsou. Dokonce s datem stejným jako logovali na webu. Takže myslím, že bychom jejich kauzu mohli uzavřít jako "OK".
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#185 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 12:33

Potvrzuju. Na té finálce co ji mám poblíž skutečně jsou. Dokonce s datem stejným jako logovali na webu. Takže myslím, že bychom jejich kauzu mohli uzavřít jako "OK".

 

Tak to bych úplně nesouhlasil. Všude rozhodně nebyli, protože v pár keších, kde jsme shodou okolností byli po nich, nebyli. To, co mají ten den zalogované, se za den stihnout nedá i kdyby byli rovnou na finálkách. Navíc to měli proložené EC z Nového Zélandu. V Praze určitě byli, ale na některých keších pouze virtuálně. Ale přejme jim, jistě z těch bodů mají radost.


  • 0

#186 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 13:35

Pro mě je to spíš alarmující z toho důvodu, že pokud tam byli, zdá se, že se moje 4,5/4 mysterka už dostala někam na finálky. Moc nevěřím, že by to luštili - je to první návštěva ze zahraničí na tý keši, keš má 107 nálezů, z nichž nezanedbatelná část to brutla nebo se doptala kamarádů, poměr na Geocheckeru je 72/669. Takže já mam skoro podezření na vlomení se přes ten Geochecker, myslím, že tu před časem proběhla zpráva, že k něčemu takovýmu došlo.
  • 1

#187 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 13:51

poměr na Geocheckeru je 72/669. Takže já mam skoro podezření na vlomení se přes ten Geochecker, myslím, že tu před časem proběhla zpráva, že k něčemu takovýmu došlo.

 

To je dané tím slabým vzorcem, kde stačí odhadnout tři čísla v relativně omezených intervalech, takže láká k brutnutí přes geocheck.


  • 0

#188 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 13:52

Pro mě je to spíš alarmující z toho důvodu, že pokud tam byli, zdá se, že se moje 4,5/4 mysterka už dostala někam na finálky. Moc nevěřím, že by to luštili - je to první návštěva ze zahraničí na tý keši, keš má 107 nálezů, z nichž nezanedbatelná část to brutla nebo se doptala kamarádů, poměr na Geocheckeru je 72/669. Takže já mam skoro podezření na vlomení se přes ten Geochecker, myslím, že tu před časem proběhla zpráva, že k něčemu takovýmu došlo.

Koukl jsem se, zda ji mám ve své databázi - ano, mám. S poznámkou "Otvírání pokladů 2013". Vlomení se přes Geochecker je tím pádem nesmysl, neznám nikoho kdo by tento hoax mohl potvrdit.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#189 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 13:56

Koukl jsem se, zda ji mám ve své databázi - ano, mám. S poznámkou "Otvírání pokladů 2013". Vlomení se přes Geochecker je tím pádem nesmysl, neznám nikoho kdo by tento hoax mohl potvrdit.

Jenže já jsem nikdy souřadnice neuvedla veřejně, napsala jsem je jen soukromě konkrétním lidem, co si o ně řekli. Rozhodně žádnejm Němcům.
  • 1

#190 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 17:45

Pro mě je to spíš alarmující z toho důvodu, že pokud tam byli, zdá se, že se moje 4,5/4 mysterka už dostala někam na finálky. Moc nevěřím, že by to luštili - je to první návštěva ze zahraničí na tý keši, keš má 107 nálezů, z nichž nezanedbatelná část to brutla nebo se doptala kamarádů, poměr na Geocheckeru je 72/669. Takže já mam skoro podezření na vlomení se přes ten Geochecker, myslím, že tu před časem proběhla zpráva, že k něčemu takovýmu došlo.

Jacko, tvoje Stedrovecerní je v mé db a checker jsem kvůli tomu lámat nemusel ;)

Už se těším na kombajn a po pročtení vlákna vím, že opravdu logovat jen TFTC (viz zdůvodnění jednoho pražáka, proč takhle i na "skvost")


  • 0

#191 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 18:46

Dotaz na strýčka Googla mi vyhodil hned dvě finálkové databáze, v nichž figuruje GC kód Tvé Štědrovečerní ;(!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama