Přejít na obsah


Fotka

Kaer Morhen cache - motivační CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#21 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 14:58

Takže potvrzeno;) v neděli 28.8.2011 v 8:00 na výchozích souřadnicích. Kdo by si chtěl ještě odlovit nedalekou tradičku, přijde už v 7:45:D zatím to vypadá na cca 5-9 adeptů, ale třeba nás ještě někdo překvapí a v neděli dorazí...
  • 0

#22 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 16:33

Přiznávám, už se nemůžu dočkat a hlavně, jestli to přežiju:o) Přítel připraven v plné polní, máme s sebou originál zaklínačskou hrací kostku a jestli dojdeme do cíle, tak pro další lovce uložime v keši cestovní lahvičku s Púštikem;) Snad nám bude přát i matka příroda:)
  • 0

#23 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 18:31

rád bych se zúčastnil, ale termínově se mi to nehodí, takže bohužel....:(
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#24 Pizduchove

Pizduchove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 22:52

Tak koukám, že nejsme sami, kdo se v neděli chystá na Keara :). My (Eillee & team - bez týmu, děcka budou u babičky :D a Vanky) vyrážíme z Mostu, ale asi až tak kolem deváté - míst v autě máme ještě dost, takže můžeme někoho na trase Most - Hasištejn přibrat :). Škoda, že máte sraz už tak brzy, nejradši bych taky jela kolem sedmé, ale to by hlídací babička asi nejuchala nadšením :). Tak snad se někde potkáme!
  • 0

#25 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 23:34

Už se těšim na ten event :)
  • 0

#26 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 6:55

Pěkně se to rozjelo :-) dle posledních zpráv jsou všechny STAGE na místě, ale musejí se hledat :-) . Pech teda ohromnej. Brodění je prosím v nádherně čistém horském potůčku - to k dotazu v jakém humuse budete brodit - jen asi bude studenej, což k panujícím teplotám fakt asi vadit nebude. U poslední stage je nádherná tůňka, tak kdyby si někdo chtěl vzít plavky :-) :-) Přeji hodně úspěchů. Snad to dotáhnete do konce hned na poprvé, vždyť vás jde jako psů :-) :-)
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#27 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 8:03

Eillee napsal/a:
Tak koukám, že nejsme sami, kdo se v neděli chystá na Keara :). My (Eillee & team - bez týmu, děcka budou u babičky :D a Vanky) vyrážíme z Mostu, ale asi až tak kolem deváté - míst v autě máme ještě dost, takže můžeme někoho na trase Most - Hasištejn přibrat :). Škoda, že máte sraz už tak brzy, nejradši bych taky jela kolem sedmé, ale to by hlídací babička asi nejuchala nadšením :). Tak snad se někde potkáme!


Máme ještě kolegu, který možná taky pojede a je z Mostu...jestli mi to potvrdí, tak bych ho možná nasměroval do vašeho auta, ať nejede sám svým:) ale ještě mi to 100% nepotvrdil... už ať je neděle...
  • 0

#28 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 19:43

Posouvám nahoru jestli se ještě někdo připojí ;)
  • 0

#29 Pizduchove

Pizduchove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 22:26

mysakmorce - super, taky ještě čekám na jednoho kolegu, jestli se rozhoupe, ale mám šestimístnou Multiplu, takže stále jsou min. 3 místa volná. Pro jistotu pošlu do zprávy své tel. číslo, zítra na netu budu asi až večer.
  • 0

#30 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 17:02

Eillee napsal/a:
mysakmorce - super, taky ještě čekám na jednoho kolegu, jestli se rozhoupe, ale mám šestimístnou Multiplu, takže stále jsou min. 3 místa volná. Pro jistotu pošlu do zprávy své tel. číslo, zítra na netu budu asi až večer.


Tak nakonec náš kolega mostečák pojede svým, páč nás posbírá všechny :-)) snad se teda zítra potkáme :-)
  • 0

#31 Pizduchove

Pizduchove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 18:13

OK, já doufám, že bude lepší počasí :| Kdo je ten Mostečák? Jestli ho neznáme?:)
  • 0

#32 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 18:52

Eillee napsal/a:
OK, já doufám, že bude lepší počasí :| Kdo je ten Mostečák? Jestli ho neznáme?:)


Asi neznáte, on tomu moc nedá a navíc je v Mostě krátce:) je to froggy83
  • 0

#33 Pizduchove

Pizduchove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:56

Tak neznám:). Tak pokud uvidíte dvě ženský s báglama - to jsme my :).
  • 0

#34 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:57

Po dnešním počasí to bude asi hodně zajímavé:D Tož zítra:o)
  • 0

#35 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 22:03

Skoda, sel bych taky, ale momentalne jsem v Londyne. Tak snad nekdy jindy to vyjde.
  • 0

#36 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 14:47

Tak děkujeme všem, kdo dneska dorazili... bylo to super :-) snad už to daly i mostečandy, které jsme pak potkali při zpáteční cestě :-)
  • 0

#37 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 18:31

Vážně úžasná akce, díky všem, ownerům, kačerům i nekačerům:o)) Dostal se mi do rukou deník zaklínače jehož slova by měla býti zapsána již na věky, bohužel zeměmluv odmítá je přijmout a tak musí býti vyčkáno, zda lepší nálady nebude docíleno a pak snad bude možné tato slova jednou pro vždy všem zasvěceným svěřiti... ;)
  • 0

#38 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 20:24

Zeměmluv umoudřiv se povolil mé poselství svěřiti světu;)
  • 0

#39 Pizduchove

Pizduchove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 22:12

Ano, Mostečandy to daly asi o čtyři hodiny později:):):), ale vás taky bylo asi čtyřikrát tolik:D. Ještě jednou děkujeme za SMSku, doteď nevíme, jak se z parkoviště dostat na 1. stage, ale pak už to šlo bez větších obtíží. Byla to super akce, díky ownerům za opravdu povedenou multinu, víc v logu. PS: Na FB máme profil Geokačeři z Mostu a okolí, občas se plánují nějaké hromadné odlovy keší, tak se přidejte;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama