Přejít na obsah


Fotka

GSAK V8 beta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 20:34

Satane, porad vsichni skuhrali, ze za ty prachy dostavaji malo. Tak ted mas alespon o duvod vic si to PM poridit, ne?
  • 0

#42 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 21:28

S474N napsal/a:
Abych rekl pravdu, tak z hlediska BM to vubec nic neresi a ze strany Groundspíče je to spis vysmech. Ano, je mi jasne, ze neplatici maji drzet hubu a krok, ale na stranu druhou i ti se podili na financovani - neprimo kuprikladu nakupem trackables apod.

Presne tak - proto maji neprimou moznost napriklad posunovat trackables nebo cist listingy kesi, tzv. geocaches na serveru geocaching.com, tu maji, myslim, dokonce neomezenou... Snad si i ty souradnice muzou do GPS poslat bezplatne...

Z hlediska normalniho cloveka - tedy neSatana - pak zacina mit placeni PM vetsi vyznam, neboli vic muziky za nase penize.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#43 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 8:36

Přes Download PQ nevidím My finds , ostatni pripravene PQ tam videt jsou ... Vám to jde ?
  • 0

#44 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 8:53

PQ stahovat zatim nejdou, API to neumoznuje, je to pry zvlastni druh PQ. Taky me to stve, snad se to casem napravi.
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 8:56

HaLuMa: nejak nevidim souvislost mezi skuhranim ostatnich a tim, ze bych si to mel ja porizovat. V kazdem pripade si myslim, ze bezny BM s GJ je pomerne "vysmatej".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 9:03

Vážení, tohle není diskuze o PM!
  • 0

#47 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2011 - 9:06

S474N napsal/a:
HaLuMa: nejak nevidim souvislost mezi skuhranim ostatnich a tim, ze bych si to mel ja porizovat. V kazdem pripade si myslim, ze bezny BM s GJ je pomerne "vysmatej".


To S123X: Tohle vlakno se jmenuje GSAK v8 beta. Fakt mě nezajímá proč je nejvyhodnejsi být BM . Zaloz si svoje vlakno a tam pis o vsech vyhodach BM s GJ . Dik.
  • 0

#48 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 12:40

tak sem se včera díval na tu osmičku .. no uvidiíme . jen dotaz .. ta možnost stahovat keše .. je to omezene klasicky tisícovkou, nebo jde i víc? neměl sem čas to moc zkoušet dikes
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#49 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 12:53

Je tam denni limit 6000 kesi s full detailama a 10000 se zakladnim infem, jestli jde tech 6000 stahnout na jeden dotaz ale nevim, nicmene uz jsem naplno aktualizoval databazi nalezenych a to bylo ke trem tisicum jednim vrzem.
  • 0

#50 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 13:06

Btw neprijde vám, že to api je asi o 5-10 hodin zpožděné? Včera jsem stahoval nové kešky v okolí a nejen, že to nestáhlo některé nové, ale ignorovalo to můj ignore list (nejde to někde nastavit?)
  • 0
Užívej života...

#51 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 10:25

Jde nějak nastavit v gsaku ignore list aby API nestahovala na geocaching.com ignorované keše?
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama