Přejít na obsah


Fotka

Spaní v autě v Maďarsku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2011 - 21:03

malaveverka napsal/a:

Citecka napsal/a:
Kluci, já to pochopil tak, že Čecháček TIRáček vám právě nabídnul svý vozítko na pučení! To berte, to berte... B)

Nojo, ale kdo má na takovou krávu velkou řidičák? ;)

když jsem si na to dělal papíry, tak instruktor pořád na mě : vždyt je to jak osobák a já zatím zápasil s půlkama a malou a velkou řadou..
no po těch letech, je to jak osobák,jen se s tím nedají dělat takový blbosti a navíc to míá omezovač.. ale jinak bez návěsu, se na semaforech osobáky nechytají...jinak spaní super, dá se v tom i postavit.
akorát ta spotřeba... pod 20l těžko.. no jo, 8t a 12l motor..
míval jsem renaulta espace,ten je na to taky super...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#22 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2011 - 22:37

CZECH.TIR napsal/a:

malaveverka napsal/a:

Citecka napsal/a:
Kluci, já to pochopil tak, že Čecháček TIRáček vám právě nabídnul svý vozítko na pučení! To berte, to berte... B)

Nojo, ale kdo má na takovou krávu velkou řidičák? ;)

když jsem si na to dělal papíry, tak instruktor pořád na mě : vždyt je to jak osobák a já zatím zápasil s půlkama a malou a velkou řadou..
no po těch letech, je to jak osobák,jen se s tím nedají dělat takový blbosti a navíc to míá omezovač.. ale jinak bez návěsu, se na semaforech osobáky nechytají...jinak spaní super, dá se v tom i postavit.
akorát ta spotřeba... pod 20l těžko.. no jo, 8t a 12l motor..
míval jsem renaulta espace,ten je na to taky super...

Náhodou, to je můj dlouholetej sen, s něčím takovým se chvíli projet - třeba někde na velkým dvoře :)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#23 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2011 - 23:16

malaveverka napsal/a:
Náhodou, to je můj dlouholetej sen, s něčím takovým se chvíli projet - třeba někde na velkým dvoře :)

no teď to mám v plným automatu, tak stačí jen přecvaknout přepínač na D a šlápnout na plyn.. jen to po tom týdnu v něm nemůžu naučit mojí feldu, tam musím kvrdlat klackem...
řidil to i můj syn, já mu jen šlapal na pedály..
a velkej dvůr, haha, nejlepší jsou ty venkovský sklady, dělaný na Avie..
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#24 kubik

kubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 17:17

Tak hlásím šťastný návrat z Maďar, celkem jsme v autě spali 3x a naprosto bez problémů. Jinak k ceně těch kempů - pokud bych tam spal jednu dvě noci tak nebudu řešit jestli zaplatím 5-7€ nebo jednou tolik, ale přece jen spát celý týden za +-15€ je pro studenta docela zatěž:) A ke spaní na odpočivadlech - známí jeli do Itálie a na odpočivadle jim někdo rozbil zadní sklo na autě, takže si "vydělali" 15 litrů.
  • 0

#25 siku

siku

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 18:23

Včera jsme se vrátili od Balatonu, celkem jsme byli ve 3 kempech, nejlevnější stál cca 400 Kč PRO DVA DOSPĚLÉ A DÍTĚ, nejdražší kolem 600 Kč. Zapomněla jsem napsat, že jsme měli stan.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama