Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#41 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:18

bože... pánové co se to děje. My každou keškou máme větší radost, dnes mě to připadá, jako že nic nemáme. Jen Vás prosím pokud jste opravdu pánové kačeři. Nic a nikoho nefotte!!!
  • -1

#42 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:21

no asi bude záležet na rozumu zakladatelů, a vkusu lovců. Do Challenge keší se dají zakomponovat zrušené virtualky, webcam a locationless keše. Takže nemusí být všechno jenom špatné, a nikdo nikoho nenutí líbat žábu :-)
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#43 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:23

Grounspeak začíná čím dál víc tápat, kterým směrem se dát. Tohleto je průser. Kolem a okolo oni vlastně naklonovali waymarking.
  • 0

#44 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:25

presne tak.... udelal jsem jednu chalenge a vubec z toho nemam radost a zacina me stvat ze muj pocet kesek uz nebude tak pekne jako ted..... obzvlast, kdybych v tom pokracoval. pridavam se k predchozimu logu a apeluji.... kaslete na chalenges.... neni to ten geocaching ktery zname. a ne to co ho dela peknym!!!!
  • 0

#45 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:26

R4ZoR napsal/a:
To je tak keď zrušia review.

Review děláš sám klikáním na líbí/nelíbí tlačítko... tak klikej B)
  • 0

#46 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:29

no, nevím jestli by někdo začal hrát podobnou internetovou hru, kdyby nebyla součástí geocachingu...
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#47 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:30

neboj už jsem dal všude blee:) ne nechceme!! My jsme kačeři tzn. terení. GPS v ruce pak už to není to co od této hry chceme. Jestli se začne blížit facebooku tak to bude ne geocaching ale fakecaching. Bohužel nesdílíme názor, že toto povede k vyplešení této hry a třeba pro nás způsobu života človeka. Snad body nepujdou dohromady
  • 0

#48 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:34

Na feedbacku je ted pres 500 hlasu behem te hodiny a pul co to vzniklo a porad to roste...tak to snad nemuze zustat bez nasledku...
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#49 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:36

chjo, tohle je fakt smutné.. proti virtuálkám nic nemám, člověka to stojí nějaké to úsilí a většinou musí na místo dorazit, ale tohle?! asi minutu sem chtěla Kubu vyfotit se žábou a pak sem si řekla, že už jsem fakt debil a nic nebude :D
  • 0

#50 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:38

Ano je to smutné... doufám, že to někomu dojde.... Jinak už někdo ví, zda bodíky půjdou dohromady
  • 0

#51 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:39

Hehe, taky si všímáte, že jak je challenge kde se opravdu musí někam jít jak bylo cílem, daj tam lemry palec dolů? :D To je teda perfektní posuzování jejich kvality :) Mimochodem, co by zajímalo mě (ale bohužel mi moje aktuální rychlost připojení nenačte fórum groundspeaku): - jaký smysl mají chálky typu "vyscreenuj plochu" nebo "najdi kešku"? Smyslem má být "Go somewhere and do something", a ne jenom "sit home and work with net". . . - když víme co jsou uživatelé zač, proč to proboha neschvalujou revívři? To by pak nebyly žádný stupidní chálky viz bod výše. - Existuje nějaká normální mapa s chálkama, či budou zobrazovány časem na normální mapě? a vyjma, ale taky k poslednímu updatu: - jak mám kontrolovat papírové logy s logy na netu, když se někdo po měsíci vrátí z dovolený, u logu je "2 minutes ago" a přitom tam byl už před měsícem?
  • 0

#52 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:39

Už vidím jak čeští bodochtiví kačeři se budou fotit u monitorů na kterém je zobrazen Pražský hrad, protože smazat takový log nelze a je zjevně v souladu s pravidly challenges.

Jak správně podotkl Weselka v jiném vláknu:

1) U earthek nesmí být striktně vyžadováno foto
2) Mysterky s podmínkou zrušili úplně
3) Vymysleli podmínkové virtuálky-monitorovky
4) Přičemž na virtuální sběry mají Waymarking

:(
  • 0

#53 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:40

TerZdeK napsal/a:
Ano je to smutné... doufám, že to někomu dojde.... Jinak už někdo ví, zda bodíky půjdou dohromady


body jdou dohromady.. pouze pri rozkliknuti uctu se ti ukazuji kolik mas kesek, kolik trakovatelnych predmetu a kolik chalenges... ale u logu se to pise dohromady
  • 0

#54 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:44

cela tahle posledni aktualizace je uplne docista o nicem a jen k horsimu... vsimli jste si nacitani kesek na normali mape?? cela se zpomalila... trva to dlouho nez se nactou kesky... jedina pekna vec co se mi libi je v profilu rozdeleni na odlovene kesky a trakovatelne predmety a chalenges. i kdyz ta posledni kolonka by tam byt nemusela.. ale jak uz to byva... vsichni chteji jit v necem dopredu a vzdy neco poserou... dnes nam posrali geocaching.....
  • 0

#55 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:45

Tak do "výzvy" nejdu. Neoslovilo, nepotěšilo, nenadchlo, Zůstávám u Tradiček, multin, mysterek, eartek a eventů
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#56 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:48

jojo nesmírný souhlas. Už to není takové. A myslím, že spoustu ne líných kačerů bude souhlasit. Vždy to takto dopadne a možná i nakonec odradí. Ještě že mapu nepoužíváme geokuk to jistí.
  • 0

#57 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:48

irillee napsal/a:
Tak do "výzvy" nejdu. Neoslovilo, nepotěšilo, nenadchlo, Zůstávám u Tradiček, multin, mysterek, eartek a eventů


si náš člověk!!
  • 0

#58 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:49

KIomu se challenge nelibi, tak muzete splnit tuto:
http://www.geocachin...ew.aspx?cx=CXE4
  • 0

#59 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:52

Protestní vlákno proti této broskvovině na oficiálním Feedbacku roste neskutečnou rychlostí - skoro 800 hlasů
  • 0

#60 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:54

klucí nemumím anglicky, co mám kde napsat a dělatm abych také zaprotestoval
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama