Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Dovolenost vedlejších podmínek pro platnost logu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#21 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 16:42

jenže ona je to hra ve smyslu zábava, jako hraní si na písku nebo s kostkama, ne hra ve smyslu soutěže o to kdo vyhraje jako to zmiňované člověče, aby záleželo kolik kdo hodil. A když si hraju na písku tak je mi buřt, že někdo nehrabe tunel jako já rukou, ale čítuje s lopatičkou a nebudu kvůli tomu psát dokolečka do blesku jak mě tim šidí.


  • 10

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#22 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 16:46

jenže ona je to hra ve smyslu zábava, jako hraní si na písku nebo s kostkama, ne hra ve smyslu soutěže o to kdo vyhraje jako to zmiňované člověče, aby záleželo kolik kdo hodil. A když si hraju na písku tak je mi buřt, že někdo nehrabe tunel jako já rukou, ale čítuje s lopatičkou a nebudu kvůli tomu psát dokolečka do blesku jak mě tim šidí.

Líp to napsat nelze!!!!! Tesat do skály!!!


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#23 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 16:58

jenže ona je to hra ve smyslu zábava, jako hraní si na písku nebo s kostkama, ne hra ve smyslu soutěže o to kdo vyhraje jako to zmiňované člověče, aby záleželo kolik kdo hodil. A když si hraju na písku tak je mi buřt, že někdo nehrabe tunel jako já rukou, ale čítuje s lopatičkou a nebudu kvůli tomu psát dokolečka do blesku jak mě tim šidí.

 

Jenže jsou v GC počty nalezených keší, statistiky... a tady je kámen úrazu. tady začínají problémy typu "on má více nálezů a podvádí"..

 

Někdo se přes tento problém přenese a neřeší ho, někdo se s tím nedokáže smířit..


  • 3

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 17:04

Já si naopak myslím, že je to velká škoda, že to zrušili.

Tak dlouho to budou zjednodušovat a ulehčovat, až bude fakt možný logovat z kanape. :wacko:

 

Ono byly podmínky - a podmínky...

U podmínky typu bonusovky o odlovu ostatních keší do série - tam zrušení nechápu.

O podmínky "vyfoť se jak stojíš na místě na hlavě" nebo podobné dle mého názoru "přiblblé" podmínky - to jsem rád že zrušili... Tady je stejně jako v celém životě problém toho, že většina lidí je rozumných, tak dá podmínku vyfotit se na daném místě, ale kvůli pár lidem, co si myslí, že to zpestří nějakou blbostí se to raději zruší, aby nevznikaly podobné úlety... Kdo totiž bude posuzovat, co je ještě normální a co ne? Vzniknou leda další rozbroje (a těch už přece máme dost).

 

jenže ona je to hra ve smyslu zábava, jako hraní si na písku nebo s kostkama, ne hra ve smyslu soutěže o to kdo vyhraje jako to zmiňované člověče, aby záleželo kolik kdo hodil. A když si hraju na písku tak je mi buřt, že někdo nehrabe tunel jako já rukou, ale čítuje s lopatičkou a nebudu kvůli tomu psát dokolečka do blesku jak mě tim šidí.

 

Tady bych to viděl trochu rozdílně...

Když už jsme u toho přirovnání na pískovišti: rukou nebo lopatičkou - je v GC jako pěšky či třeba autem...

Ale tady se jedná o to, že si někdo přisvojuje cizí zásluhy, jako kdyby někdo jiný postavil hrad a ten dotyčný řekl - to je můj hrad a přitom to nebyla pravda! A promiň, tohle by se nemělo trpět, protože pak si i ostatní budou myslet, že je to normální...


  • 3

#25 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 17:15

Tady bych to viděl trochu rozdílně...

Když už jsme u toho přirovnání na pískovišti: rukou nebo lopatičkou - je v GC jako pěšky či třeba autem...

Ale tady se jedná o to, že si někdo přisvojuje cizí zásluhy, jako kdyby někdo jiný postavil hrad a ten dotyčný řekl - to je můj hrad a přitom to nebyla pravda! A promiň, tohle by se nemělo trpět, protože pak si i ostatní budou myslet, že je to normální...

no tak je to jako když někdo tlačí do kopce kolo a do notýsku si udělá čárku jako že ho vyjel. Musí se to pořád řešit jak se to řeší? Na jednu stranu se považuje za normální porušování pravidel geocachingu nebo zákonů při zakládání a když na to někdo poukáže, tak je to tu jako by rozkopl sršní hnízdo a jako nenormální se tu dokolečka pořád řeší hovadiny, že si někdo připsal nějaký "bod". To mi přijde až ujetý.


  • 3

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#26 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 17:51

Ono byly podmínky - a podmínky...

U podmínky typu bonusovky o odlovu ostatních keší do série - tam zrušení nechápu.

O podmínky "vyfoť se jak stojíš na místě na hlavě" nebo podobné dle mého názoru "přiblblé" podmínky - to jsem rád že zrušili... Tady je stejně jako v celém životě problém toho, že většina lidí je rozumných, tak dá podmínku vyfotit se na daném místě, ale kvůli pár lidem, co si myslí, že to zpestří nějakou blbostí se to raději zruší, aby nevznikaly podobné úlety... Kdo totiž bude posuzovat, co je ještě normální a co ne? Vzniknou leda další rozbroje (a těch už přece máme dost).

 

Dovolím si nesouhlasit - těch přiblblých (pro někoho, jinýmu mohly připadat srandovní) bylo jen pár a lovit je nikdo nemusel a v PQ taky nijak extra nezabíraly místo. No a když nelíbily, tak je nikdo lovit nemusel. Neřeknu, kdyby jich byly tisíce ale takto podle mě nijak a ničemu nevadily ....

 

no tak je to jako když někdo tlačí do kopce kolo a do notýsku si udělá čárku jako že ho vyjel. Musí se to pořád řešit jak se to řeší? Na jednu stranu se považuje za normální porušování pravidel geocachingu nebo zákonů při zakládání a když na to někdo poukáže, tak je to tu jako by rozkopl sršní hnízdo a jako nenormální se tu dokolečka pořád řeší hovadiny, že si někdo připsal nějaký "bod". To mi přijde až ujetý.

 

Někdo smyl pro fér hru prostě má a někdo holt ne. Taky není bod jako bod, jsou prostě kešky, kde jde o víc. Jinak mě to nijak ujetý nepřijde, protože mě ta hra baví a férovost mi prostě přijde jako základ každé hry. No a pokud má někdo "právo" fixlovat, tak nám ostatním aspoň neberte právo říkat, co si o tom myslíme ....


  • 8
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#27 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 18:10

Dovolím si nesouhlasit - těch přiblblých (pro někoho, jinýmu mohly připadat srandovní) bylo jen pár a lovit je nikdo nemusel a v PQ taky nijak extra nezabíraly místo. No a když nelíbily, tak je nikdo lovit nemusel. Neřeknu, kdyby jich byly tisíce ale takto podle mě nijak a ničemu nevadily ....

 

 

Někdo smyl pro fér hru prostě má a někdo holt ne. Taky není bod jako bod, jsou prostě kešky, kde jde o víc. Jinak mě to nijak ujetý nepřijde, protože mě ta hra baví a férovost mi prostě přijde jako základ každé hry. No a pokud má někdo "právo" fixlovat, tak nám ostatním aspoň neberte právo říkat, co si o tom myslíme ....

ujetý je to, jakým způsobem se to řeší. Na jedné straně jsou daná pravidla hry a zákony, kteří si někteří vykládají kupodivu jen jako nezávazná obtěžující doporučení a na druhou stranu přikládají absolutní prioritu čistotě získání "bodu" o kterém není kupodivu v pravidlech geocachingu ani písmenko a za "fixlování" se často považuje i záznam nálezu v souladu s oficiálními pravidly jen proto, že někteří mají vlastní pravidla.

btw kdyby groundspeak negeneroval do veřejného profilu a statusbaru seznamy a počet nálezů, tak geocaching zůstane pořád stejný a tahle diskuze nevznikne. To pro zamyšlení, jaký to má ve skutečnosti pro hru význam.

 

edit: uznávám, že fér hra je důležitá, jenže problém je v tom, že pokud nejde o soutěž a nedochází k získání výhody nebo poškození soupeře a každý hraje pro zábavu sám za sebe je řešit férovost poněkud bezpředmětné. A pokud by geocaching soutěž o body byl, tak bych neznal méně férovou hru než geocaching je i při dodržování všech myslitelných pravidel pro připsání bodu.. Takže co se tu vlastně řeší?


  • 4

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#28 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 18:47

Jenže jsou v GC počty nalezených keší, statistiky... a tady je kámen úrazu. tady začínají problémy typu "on má více nálezů a podvádí"..

 

Někdo se přes tento problém přenese a neřeší ho, někdo se s tím nedokáže smířit..

Vůbec tady nechci mluvit proti zachovávání pravidel nebo lobbovat za "normálnost" vyzobávání D/T exluzivních bonusových keší bez nálezu série, chození rovnou na finálku multin a podobných praktik.  Nicméně souhlasím s Pepou, že geocaching je hra, kterou si hraju především sama se sebou, která mi dává možnost poznat sama sebe a svoje schopnosti, občas si sáhnout na svoje hranice nebo zjistit, že dokážu něco, co bych nevěřila, že jsem schopna. Nikoliv soutěž, jestli jsem nebo nejsem lepší než ostatní. A statistiky si dělám hlavně pro sebe, ne proto, abych se porovnávala s jinejma. Ono je to totiž neporovnatelný, co je pro jednoho výkon, je pro jinýho brnkačka a naopak. Je větší borec ten, kdo vyleze po laně na strom nebo skálu, kdo objede 100km cyklomultinu, kdo vleze v mraze do ledový vody nebo kdo doplave "na vlastní pohon" na T5 ostrov? Jeden louskne těžkou mysterku kvůli svejm logickejm schopnostem, druhej kvůli vzdělání a znalostem, třetí třeba proto, že umí dobře hledat na netu nebo programovat. Možná by fakt bylo nejlepší, aby statistiky v profilu nebyly vidět a každej se mohl "kochat" jen vlastníma grafama a neporovnávat je s cizíma.


  • 5

#29 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 18:51

Dovolím si nesouhlasit - těch přiblblých (pro někoho, jinýmu mohly připadat srandovní) bylo jen pár a lovit je nikdo nemusel a v PQ taky nijak extra nezabíraly místo. No a když nelíbily, tak je nikdo lovit nemusel. Neřeknu, kdyby jich byly tisíce ale takto podle mě nijak a ničemu nevadily

Tak mne tedy vadily, když byla v pěkném místě cache s nějakou pro mne těžko splnitelnou podmínkou. Jednu takovou jsem si i fyzicky našel a napsal jsem aspoň WN, protože to místo za to opravdu stálo.

 

A co se týče toho podvádění - lhát o tom, že jsem našel něco, co jsem ve skutečnosti nenašel mi připadá dost zvláštní, zvlášť když jde jenom o tu masáž ega, protože víc člověk za ty body nemá.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#30 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 19:38

Ono hlavně nějakou dobu jiné keše než podmínkové prakticky nevznikaly (a to nejen v ČR) a ty podmínky byly čím dál šílenější. Nicméně podmínky stále možné jsou, jenom je už kačeři nemusí (ale můžou) plnit pro uznání logu. Pokud by většina podmínek byla rozumná a lidi by jejich plnění bavilo, tak tu podmínkové keše mohly být pořád. Protože to lidi při odlovu evidentně nebaví a vlastníky keší zase nebaví dobrovolné podmínky, tak se podmínkové keše prakticky vytratily.

 

Jelikož gc.com funguje jenom jako evidence nálezů, tak jsou debaty o falešných bodech mimo mísu, protože to nejsou žádné body, ale jenom počet keší, který si daný kačer zalogoval. Správně by je měl i odlovit a zalogovat v terénu, ale mě osobně to žíly netrhá. Je to hra a ne závod. Kdyby se třeba začaly evidovat FTF přímo na gc.com, tak by asi došlo i na krev. Myslím, že FTF nálezů ve statistikách je určitě mnohem víc než existujících keší a to možná i řádově. Ovšem díky absenci centrální evidence si nikdo moc nestěžuje. Takže plně souhlasím s Jackou, neveřejnost oficiálních statistik by určitě pomohla.


Tento příspěvek byl upraven od MaFa: 17 březen 2014 - 19:39

  • 2
MaFa

#31 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 7:49

Tak mne tedy vadily, když byla v pěkném místě cache s nějakou pro mne těžko splnitelnou podmínkou. Jednu takovou jsem si i fyzicky našel a napsal jsem aspoň WN, protože to místo za to opravdu stálo.

 

 

Jasně ale jiného to třeba bavilo a pořád se bavíme o pár případech, které spočítáš na prstech.

 

Ono hlavně nějakou dobu jiné keše než podmínkové prakticky nevznikaly (a to nejen v ČR) a ty podmínky byly čím dál šílenější.

 

Ale no tak, tohle fakt přeháníš - kolik jich bylo celkově? Půl procenta? Nebo snad celé jedno?? :)


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#32 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 8:15

A mě zase, Pepo a Jacko, přijde ujetý točit se pořád dokola na slůvku "body" a pak dokonce omlouvat podivné chování tím, že o nic nejde, neb jde jen o ty body... to je pořád dokola. Nahodíš nějaký nepříliš související nesmysl, a pak vyvraceje tu titěrnost popřeš původní smysl. Huráá.

 

Přitom jde od začátku o kritiku podivných konání některých jedinců, o jejichž pohnutkách se můžeme dokola dohadovat, ale kteří rozhodně takto ostatním kazí pocit ze hry... a to dobré není.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 18 březen 2014 - 8:16

  • 7

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#33 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 8:34

Já to neomlouvám, jen řikám že je mi to ukradený stejně jako když někdo řeší sudoku a dívá se do nápovědy. Pokud to neni sudoku soutěž, tak je to jeho věc. Jo, divný to je, ale budu se kvůli tomu stavět na hlavu? Nebudu. Bude mi to kazit pocity z mého vlastního luštění? Nebude.

 

To by mě zajímalo, jak a čím konkrétně ti to kazí pocit ze hry?


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 8:39

ujetý je to, jakým způsobem se to řeší. Na jedné straně jsou daná pravidla hry a zákony, kteří si někteří vykládají kupodivu jen jako nezávazná obtěžující doporučení a na druhou stranu přikládají absolutní prioritu čistotě získání "bodu" o kterém není kupodivu v pravidlech geocachingu ani písmenko a za "fixlování" se často považuje i záznam nálezu v souladu s oficiálními pravidly jen proto, že někteří mají vlastní pravidla.

btw kdyby groundspeak negeneroval do veřejného profilu a statusbaru seznamy a počet nálezů, tak geocaching zůstane pořád stejný a tahle diskuze nevznikne. To pro zamyšlení, jaký to má ve skutečnosti pro hru význam.

 

edit: uznávám, že fér hra je důležitá, jenže problém je v tom, že pokud nejde o soutěž a nedochází k získání výhody nebo poškození soupeře a každý hraje pro zábavu sám za sebe je řešit férovost poněkud bezpředmětné. A pokud by geocaching soutěž o body byl, tak bych neznal méně férovou hru než geocaching je i při dodržování všech myslitelných pravidel pro připsání bodu.. Takže co se tu vlastně řeší?

 

Podívej, je to tady snad diskuzní server, který tady je od toho, abychom říkali své názory... 

Mě osobně nevadí, když si zapíše bod člověk, který jen pomáhá při týmovém odlovu (například když ve dvou lovíme 4,5 kovou kešku takže mi manželka stojí na zádech, abych nemusel lézt po stromě s tenkými větvemi, které bych nejspíše se svými 90-ti kily ulomil, pokud bych se na ně pokoušel šplhat.

Pokud řeknu, že podmínka jako navštívit ostatní kešky ze série mi přijde rozumná, nebo vyfotit se na místě, nepřijde mi to jako něco ujetého, jen vyjádření svého názoru... A promiň vyjádřit se co pro mě je fér a ne, jsme snad ve svobodné zemi.


  • 3

#35 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 9:00

Podívej, je to tady snad diskuzní server, který tady je od toho, abychom říkali své názory... 

Mě osobně nevadí, když si zapíše bod člověk, který jen pomáhá při týmovém odlovu (například když ve dvou lovíme 4,5 kovou kešku takže mi manželka stojí na zádech, abych nemusel lézt po stromě s tenkými větvemi, které bych nejspíše se svými 90-ti kily ulomil, pokud bych se na ně pokoušel šplhat.

Pokud řeknu, že podmínka jako navštívit ostatní kešky ze série mi přijde rozumná, nebo vyfotit se na místě, nepřijde mi to jako něco ujetého, jen vyjádření svého názoru... A promiň vyjádřit se co pro mě je fér a ne, jsme snad ve svobodné zemi.

Však ti taky tvůj názor neberu a jen říkám svůj, to snad můžu i já.

 

Je to fér k tomu, kdo pomáhá? Ano. Je to fér vůči těm co tam sami vylezli? Není (a podle některých strážců čistoty by správné bylo tam prostě nelézt, nic nelámat a nic nelogovat, nebo se postavit na manželku nebo silného kamaráda, nebo si dotáhnout žebřík). Je fér splnit podmínky ownera? Ano. Je fér vytvářet podmínky nad rámec pravidel? Není. Takových aspektů v geocachingu co jsou pro někoho fér a pro jiného zase ne je v geocachingu mraky.


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#36 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 9:03

 

Ale no tak, tohle fakt přeháníš - kolik jich bylo celkově? Půl procenta? Nebo snad celé jedno??

 

Mozna tak z celeho poctu kesi, ale nejakou dobu opravdu vetsina nove vzniklych kesi alespon v mem okoli mela nejakou podminku. Zkusim se podivat doma do GG, jestli dokazu dat dohromady nejakou statistiku, nicmene mysterky udrzuji v GG pouze v okoli 20km od Plzne a Erdingu, takze to bude mit jenom omezenou vypovidaci hodnotu. Jak tak koukam, tak brzo budeme mit 5 let od zruseni, tak to by se melo oslavit :D i kdyz nekdo bude mit spis tryznu :angry: .


  • 0
MaFa

#37 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 10:34

Mozna tak z celeho poctu kesi, ale nejakou dobu opravdu vetsina nove vzniklych kesi alespon v mem okoli mela nejakou podminku. Zkusim se podivat doma do GG, jestli dokazu dat dohromady nejakou statistiku, nicmene mysterky udrzuji v GG pouze v okoli 20km od Plzne a Erdingu, takze to bude mit jenom omezenou vypovidaci hodnotu. Jak tak koukam, tak brzo budeme mit 5 let od zruseni, tak to by se melo oslavit :D i kdyz nekdo bude mit spis tryznu :angry: .

 

Většina? Sorry, to je ale fakt úplnej nesmysl - to jako tehdy šlo do publikace víc mysterek jak všeho ostatního? A to o tolik, že "většina" měla podmínku? Na to fakt ani nepotřebuju statistiku, to je prostě hovadina už od pohledu.

Jinak moje statistika - mám co do počtu odloveno cca to co ty a "podmínkový" bych spočítal na prstech ....


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#38 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 10:54

Většina? Sorry, to je ale fakt úplnej nesmysl - to jako tehdy šlo do publikace víc mysterek jak všeho ostatního? A to o tolik, že "většina" měla podmínku? Na to fakt ani nepotřebuju statistiku, to je prostě hovadina už od pohledu.

Podmínky logu se dávaly i k tradičním keším, takže k publikaci víc mysterek než všeho ostatního docházet nemuselo (nedaleko mám tradičku kde zmiňuje zrušení povinnosti plnit podmínku, další hledat nebudu) edit: tak nic, dodatečně bylo možné změnit typ

btw upřesňuje na "alespoň v mém okolí" a zmiňuje Plzeň a to svýho času a možná i teď bylo město mysterek.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#39 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 10:58

Tady je rozdíl, k čemu ta procenta stahuješ, jestli podmínkové mysterky / všem keším nebo podmínkové mysterky / mysterkám.

A nebo taky blbých podmínek / normálním podmínkám. A bohužel na můj vkus se tenkrát začaly opravdu až moc množit blbé podmínky. Jediné co mi teď chybí a co mě mrzí na challenge keších, že se nedají použít u bonusovek, což docela nechápu.

Bohužel i tam se začínají množit kešky, které mě spíše odrazují... I když pro někoho je to výzva, pro mě ani ne... Ale naštěstí je dost keší na lovení :-).


  • 0

#40 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 11:09

Ty, Romane, pokud si správně vzpomínám, zrovna ty bonusovky měly nějakou výjimku. podobně jako challenge. Jako příklad se tehdy udávala Mel-Manova série 1891 (převážně Praha), kdy poslední cache byla podmíněna odlovem všech ostatních v sérii. <velka_nejistota> Možná teď budu kecat, ale pravidla podmínek se upravila tak, že podmínky musí mít spojitost s GC. </velka_nejistota> Opraví mě nějaký další pamětník?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama