Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.14


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 16:13

No, duvody pro to byly, treba ze v te dobe neexistoval zpusob, jak to tisicihlave PQ automatizovane stahnout, takze to nebylo treba resit. Ted ty zpusoby existuji, takze s tim neco udelam.
  • 0

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 16:14

nechapu, jak s tim souvisi Montana?
  • 0

#23 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 16:24

Poradim ti - vubec a naprosto nijak. Ale i kdyby krasne slo o export, tak oregony X50 zvladaji 5000 a to je taky vic nez 500....
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 16:54

HaLuMa napsal/a:
No, duvody pro to byly, treba ze v te dobe neexistoval zpusob, jak to tisicihlave PQ automatizovane stahnout, takze to nebylo treba resit. Ted ty zpusoby existuji, takze s tim neco udelam.


To je snad jedno, jestli je mám stahané do adresáře a nebo je importuji rovnou z webu, tu hranici to hlásí stále stejně.

Ale hodí se zjistit, že v časovém PQ někdo vytvořil 50 nových keší a PQ přeteklo rozsah.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 17:26

ucel toho varovai byl pro automaticky tahane PQ pres mail. Tam jine nez petistovkove nedostanes. Ty z webu jsi tahal rucne, proto jsi i rovnou videl, jestli je plne ci nikoliv a takoveto varovani jsi vubec nepotreboval. Dnes ale muzes PQ tahat pres GJ, v budoucnu snad i pres API. proto to dnes smysl ma, ale drive nemelo.
  • 0

#26 Frmel

Frmel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 19:44

Zdravím. Dnes jsem chtěl naistalovat aktualizaci GeoGetu, ale nefakčí to. Napíše, že v průběhu instalace bude GeoGet ukončen, což mi přijde logické. Potvrdím ANO a začne se stahovat aktualizace. Po stažení aktualizace se GeoGet uzavře a tím je hotovo, žádná instalace stažené aktualizace, prostě ani ťuk.:( Pak otevřu GeoGet a pořád mám starou verzi. Je to ta poslední. Nic mě nenapadá co by to mohlo být. nesetkal se s tím někdo?
  • 0

#27 Kitty

Kitty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:03

me to dela to same, takze nakonec vzdycky stahnu posledni verzi programu primo z webu geogetu a takhle aktualizuju. cim to je, to ale netusim. taky by me to ale docela zajimalo :)
  • 0

#28 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:04

Jen tak tipuju, nezkoušeli jste vypnout při instalaci antivir, příp. firewall?
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:05

Napada mne snad jen nevhodne zvoleny datovy adresar (rezim predchozi instalace). Nejjednodussi je stahnout si instalacni soubor z webu a spustit jej rucne. Pokud byste meli nevodne nastaveny datovy adresar, tak vam to posledni verze Geogetu pri spusteni rekne.
  • 0

#30 Frmel

Frmel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:43

Firewall jsem už zkoušel vypnout, ale stejná reakce, tedy žádná. Kouzelá finta některých programů - Spustit jako správce - taky nevyšla.:| Nevím co přesně znamená nevhodně zvolený datový adresář, ale nic mi GeoGet nehlásil. Mám pocit, pokud si dobře vzpomínám, že jsem instaloval portable verzi. Plánuju nové PC a chtěl jsem si tím ulehčit následný přenos. Umístění kořenového adresáře GeoGet mám normálně v ProgramFiles. Stáhnutí komplet nové instalace a znovuinstalování mě napadlo jako krajní řešení, protože nevím přesně, které templaty a kolik změn jsem v konfiguracích prováděl. Bylo toho rozhodně dost a měl jsem už vše hezky vyladěné. Nevím jak by se mi všechny nastavení a šablony povedlo přenést na novou instalaci GeoGet, ale nejspíš bych si u toho zanadával. Na PC nejsem úplná lama, ale tady mi to nějak nedochází.;)
  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:48

A co myslis, ze ta aktualizace dela? Stahne uplne stejnou instalacku, jaka je ke stazeni na webu, a spusti ji! Instalacka instaluje program, do datoveho adresare ti nijak nesaha. Pokud nainstaluejs program do stejneho umisteni, kde uz byla starsi verze, tak se program aktualizuje. Pokud na pocitaci byla nekdy pred tim spustena tato instalace, tak instalacka pozna, jake nastaveni jsi drive pouzil. Takze to staci jen odklikat. ;)
  • 0

#32 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 20:54

Ale vždyť říká, že aktualizace neproběhne do konce a zůstane mu stará verze!? Já jsem pochopil, že má datový adresář v Program Files, není to to "nevhodně zvolený datový adresář" ?
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#33 Frmel

Frmel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 21:15

JJ, moc díky. Nenapadlo mě, že stahuje komplet novou instalaci. Myslel jsem, že je to jen nějaký update balíček. Už to mám hotovo a bez problému frčí dál. Ještě mám problém se statistikou logů, ale to je jiné téma. Mějte se. A ještě jednou díky.
  • 0

#34 Kitty

Kitty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 21:22

Ta rucni aktualizace neni problem, urcite si vzpominam, ze jsem to tak musela udelat uz minule, jen me zajimalo, co mam spatne, ze to nefnguje "standartne". Jak bych teda mela mit zvoleny datovy adresar spravne? Nemyslim, ze bych to driv nejak menila, ale mozne je vsechno ...
  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 21:30

Datovy adresar v ProgramFiles muze byt spatne, a na to nove verze geogetu prave upozornuje. Dalsi vec muze byt tak, ze nejaky bezpecnostni system treba antivirak, zabranuje spusteni souboru v datovem adresari. Jinak jednoduchytest. V datovem adresari se nachazi slozka s nazvem ggupdate. Podivej se do ni. Mely by tam byt soubory vsech instalacek, ktere se stahly tim automatickym instalatorem. Je tam soubor s posledni verzi? A kdyz ano, jde spustit?
  • 0

#36 Kitty

Kitty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 21:37

Datovy adresar mam v dokumentech ve slozce data aplikaci, geoget na me nic nerve, tak to tak asi bude spravne. aktualizaci mi to do ggupdate stahlo a spustit ji taky muzu. Tak pak hadam, ze to bude asi tim firewallem ... kazdopadne dik!
  • 0

#37 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 22:01

U mě automatická aktualizace proběhla bez nejmenších problémů, bohužel mi ale neodstranila jiný, docela zvláštní problém: Pokud chci, aby mi fungovalo GJ musím vždycky provést novou instalaci Geogetu - z ní GJ jede. Jak ale GG ukončím a znovu spustím. už hlásí chybu (viz obr.) Nová instalace je sice " jen pár kliknutí" ale stejně by mě zajímalo v čem může být problém. Instalace je "portable" (k datovému adresáři je přes Program Files/Geoget lepší přístup) a kdysi dříve vše fungovalo bez problémů.
  • 0

#38 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 7:55

Tom Fuk napsal/a:
U mě automatická aktualizace proběhla bez nejmenších problémů, bohužel mi ale neodstranila jiný, docela zvláštní problém: Pokud chci, aby mi fungovalo GJ musím vždycky provést novou instalaci Geogetu - z ní GJ jede. Jak ale GG ukončím a znovu spustím. už hlásí chybu (viz obr.) Nová instalace je sice " jen pár kliknutí" ale stejně by mě zajímalo v čem může být problém. Instalace je "portable" (k datovému adresáři je přes Program Files/Geoget lepší přístup) a kdysi dříve vše fungovalo bez problémů.

To vypadá, jako bys po spuštění automaticky spouštěl GJ.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 11:08

Ale hlavne je treba hledat chybu v Geojarry a ne v Geogetu.
  • 0

#40 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 11:14

zlicinaci napsal/a:
To vypadá, jako bys po spuštění automaticky spouštěl GJ.

To nevyběhne samo se spuštěním Geogetu - to vyběhne, když po běžném spuštění Geogetu chci doplnit keše nebo listing pomocí GJ.
Pokud ale provedu přeinstalaci z geogetsetup-xxx.exe s následným spuštěním Geogetu je vše OK, GJ jede bez problémů.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama