Přejít na obsah


Fotka

Podvádíte při geocachingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#21 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 18:28

to "S474N" ...byl to jen podnět k diskusi, co si kdo myslí. Nehodlám nic řešit a je mi to vcelku jedno, jak kdo hraje. Někdy mě jen s..e...r....jak někteří kačeři hází do keší bordel, nebo je ničí popřípadě ukradnou, nebo šlohnou jen hezký geocoin. To ale může dělat i nezasvěcený. to "semik75"...vím to naprosto jasně kdo se "občas" nezalogoval. Prohlížel jsem kvůli tomu i celé logbooky. Takže v pohodě. Ale nemá cenu vířit vodu. Mě jde jen o názor ostatních. Ne o potrestání ! Říkám, je mi to fuk, kdo a jak hraje.
  • 0
Garmin Oregon 450t PRO Garmin GPSMAP 60 CSx Samsung i9100 Galaxy S II

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 18:30

haleot: pokud te "serou" v zivote jenom takove veci, tak ver, ze jsi zjevne stastny clovek. Me kuprikladu "sere" to, ze denne na silnicich zemrou vice nez 3 lidi, bezpecnost celkove a dalsi veci, kde jde "o zivot". Takze jedna rada nakonec - kdyz nejde o zivot, tak jde o hovno!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 pepad

pepad

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 18:46

S474N napsal/a:
haleot: pokud te "serou" v zivote jenom takove veci, tak ver, ze jsi zjevne stastny clovek. Me kuprikladu "sere" to, ze denne na silnicich zemrou vice nez 3 lidi, bezpecnost celkove a dalsi veci, kde jde "o zivot". Takze jedna rada nakonec - kdyz nejde o zivot, tak jde o hovno!



tecka na zaver a asi nejlepsi nazor v tomto tematu. Uz jen to, ze si nekdo zaloguje kes, ktera je napr.na strome a vylezl mu pro ni druhy clovek je "podvadeni", ale proc to resit? Ja bych z takoveho stylu hrani opravdu nic nemel, tak ho nedelam a neresim to.
  • 0

#24 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 20:00

pepad: A co teprve, kdyz na kesky ve vysce vysazuju kamosku (co vazi pulku toho co ja a navic ani nema geocaching login ;)
  • 0

#25 pepad

pepad

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 20:09

E-Ryc napsal/a:
pepad: A co teprve, kdyz na kesky ve vysce vysazuju kamosku (co vazi pulku toho co ja a navic ani nema geocaching login ;)


no tak to je fakt hrube poruseni kazne :)), pujdes sedet!
  • 0

#26 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 21:00

Taky podvádím, na stromovky chodím s kalačem, na komínovky s bouracím kladivem :-))). Ale pořád si myslím, že je to menší podvod, než kdyby na ten strom lezl někdo jiný a zalogoval mě.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#27 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 21:36

Já mít Vaše starosti... Pokud vím tak pro uznání "bodu" či keše z fyzické schránky jsou jenom dvě pravidla: být fyzicky zapsán v logbooku a zalogovat se na GC.com. Všechny ostatní případy podvodem "úředně" nejsou. Dál už je to jenom o tom co dotyčný kačer zkousne a co nezkousne a ostatní do toho nemají co mluvit. Každý má svoji vlastní verzi hranice za kterou by už nešel. Takže můj názor k "tématu": ...kdo je bez viny, ať hodí kamenem...
  • 0

#28 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 21:51

Hmm, ja si myslim, ze je hezke si rict, jak to kdo hraje :-) Byly doby, kdy jsem peclive lustila predem sama zvlast kazdou mysterku, na kterou jsme se chystali s kamarady. Ale s pribyvajicima keskama a ubyvajicim volnym casem se stal i geocaching otazkou priorit a mou prioritou jsou rozhodne krasna mista, vylety a dobrodruzne lezeni na ruzna mista. Vlastne uz ted skoro nelovim, protoze hnusnou mestskou tradicku si odpustim a kesky, ktere by me zajimaly, byvaji zvlast v nasi oblasti znepristupnene co mozna nejobtiznejsi nezabavnou sifrou. Takze jsem se pomalu vratila k normalnim vyletum a vandrum :-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#29 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 23:09

Heulwen napsal/a:
Hmm, ja si myslim, ze je hezke si rict, jak to kdo hraje :-)

Byly doby, kdy jsem peclive lustila predem sama zvlast kazdou mysterku, na kterou jsme se chystali s kamarady. Ale s pribyvajicima keskama a ubyvajicim volnym casem se stal i geocaching otazkou priorit a mou prioritou jsou rozhodne krasna mista, vylety a dobrodruzne lezeni na ruzna mista.

Vlastne uz ted skoro nelovim, protoze hnusnou mestskou tradicku si odpustim a kesky, ktere by me zajimaly, byvaji zvlast v nasi oblasti znepristupnene co mozna nejobtiznejsi nezabavnou sifrou. Takze jsem se pomalu vratila k normalnim vyletum a vandrum :-)

Heulwen, ještě není pozdě. Začni ihned po šesti hodinách brát V-PENICILIN 750MG TBL, nemoc porazíš! :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#30 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 6:32

S474N napsal/a:
haleot: pokud te "serou" v zivote jenom takove veci, tak ver, ze jsi zjevne stastny clovek. Me kuprikladu "sere" to, ze denne na silnicich zemrou vice nez 3 lidi, bezpecnost celkove a dalsi veci, kde jde "o zivot". Takze jedna rada nakonec - kdyz nejde o zivot, tak jde o hovno!

http://coord.info/GC2P47K :D:D:D
  • 0

#31 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 7:00

Ahoj. Nechtěl jsem tímto tématem nikoho urazit ani napadnout. Mohlo dojít k omylu z mé strany. Mohl se logovat v některých logboocích až po mě, což je možné. Já spíš chtěl slyšet Váš názor, jak kdo hraje čestně tuto hru. Neměl jsem naprosto v žádném úmyslu nikoho napadat! Pokud se komukoliv toto zdá jako napadnutí, nebo utrpěl jakoukoliv újmu, tak se velice omlouvám. Snad mě tímto neukamenujete. Je to ale jen námět k zamyšlení. Jak kdo hraje je jeho věc. Já osobně taky potřeboval radu od geokamarádů a ne jednou. V "hromadném kombajnu" taky každý neleze pro keš na strom, ale jen jeden dobrovolník a ostatní se jen lognou v pohodě bez útrap. Ono absolutní čestnost v tomto někdy ani nejde, jelikož některé "pětkové" krabky jsou dělané pro teamy, jelikož jednotlivec by to "nedal" a navíc je to nebezpečné pro sólo hráče. Ale jak zmiňoval "S474N", když nejde o život, tak jde o ho...v...n....o. Ještě jednou omluva případných dotčených hráčů a sypu si popel na hlavu.
  • 0
Garmin Oregon 450t PRO Garmin GPSMAP 60 CSx Samsung i9100 Galaxy S II

#32 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 8:55

Q: podvadite pri geocachingu? jako jestli podvadim manzelku pri kesovani? no ne, ze by gc nebyl dobra vymluva (zmizite na nocni kes ... na par dnu s kamarady na kese, pro jistotu zalogujete na netu ...), ale ne. :D
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 9:04

haleot:na druhou stranu si myslim, ze pokud uz ma clovek nejakej nazor, tak si ma za nim proste stat. Takze si myslim, ze neni duvod si toho sypani popele na hlavu. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 9:20

to"S474N"...názor mám, jen nemusí být správný. Toto je téma všeobecné a ne určené konkrétní osobě. Jde jen o názor na poctivost ve hře. pozn.: Z důvodu možného a snad i neprávem poukázání na konkrétní osobu, jsem upravil původní a počáteční návrh k diskusi. Je to myšleno jako všeobecné téma o poctivosti v této hře.
  • 0
Garmin Oregon 450t PRO Garmin GPSMAP 60 CSx Samsung i9100 Galaxy S II

#35 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 9:36

Podvádím o 106. Ale nikdy ne sebe :D Je to asi takhle, pokud bych z toho měl sám špatnej pocit, nejdu do toho. To je stejný všude, stejně si lidi lžou do VLASTNÍ kapsy, tak proč to ostatní tak irituje? Proč bych si zapisoval krabku u který jsem nebyl? Dyť je spousta těch u kterejch jsem byl, tak wo co go? Nakopávání a případné podání razítka ségře která holt na ten strom vyšplhala abych já mu svojí vahou nelámal větve řeším přesně podle toho co jsem napsal na začátku - špatného pocitu. Pokud se nedostaví tak klidně, pokud je NELOGUJU.. GC134N1 nebo GC29NPH na podzim při povodni. Ale ty keše mne zaujaly a tak jsem nakonec logoval i já. A osobně!!
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#36 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 9:46

sarinek napsal/a:
Ahoj
Tak to já mám spíše opačný problém.krabičku fyzicky odlovím,do logu se zapíšu,ale jsem línej jí ještě zapsat zde....někdy je problém s kompem,tak si pořídím foto a zapíšu se později...u několika krabiček jsem i toto zapomněl,takže si je odlovím znovu
a už vubec nemám duvod podvádět,tohle není hra o honění bodu,ale o tom něco prožít,něco se dozvědět a to podvodem získat nejde!!



Mám stejný problém - někam jedu, nahraju data, odlovím, zaloguji na papír a když tam jedu po čase znovu, koukám na mapu a říkám si - hele chyba, tady už jsem by, tady taky, jen na ten elektronický log nějak nedošlo. V podstatě mi to taky připadá jako podvod - využiji práce ownera, ale neposkytnu mu to jedinou odměnu, kterou za svou snahu dostává - tedy e-mail s logem na jeho krabce.....
  • 0
Monte

#37 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 12:44

Není podvod jako podvod. Nezapisuju co jsem neulovil a snažím se trejdovat poctivě (i když nejsem soudní znalec, abych dokázal určit jestli otvírák na pivo je dražší nebo levnější než přívěsek na klíče). Ale u sebe i u jiných toleruju "podvod" spočívající v nalezení krabky (obvykle mysterky) jiným způsobem, než je zadané v listingu. Ať už se jedná o "obyčejné" brute force nebo o kreativnější přístup k řešení, než autor předpokládal.
  • 0

#38 mkacer

mkacer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 12:46

Při geocachingu nepodvádím. Beru to moc vážně. Když hledám krabičky, tak ženský neřeším! :D:D:D Jinak sháním jednu pracovní sílu na plný úvazek, která za mne bude na GC logovat fyzicky nalezené kešky. Momentálně mám deficit cca 700 kousků a nechce se mi do toho. :@ Body jsou fajn, ale zážitek to nenahradí .... Jinak na některé krabky jdu s přáteli i několikrát. Prostě keškování je o pocitech. Ale každému co je libo. Pokud někoho baví logovat, tak je to jeho věc. Mne to ale strašně nebaví.
  • 0

#39 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 13:20

pepad napsal/a:

E-Ryc napsal/a:
pepad: A co teprve, kdyz na kesky ve vysce vysazuju kamosku (co vazi pulku toho co ja a navic ani nema geocaching login ;)


no tak to je fakt hrube poruseni kazne :)), pujdes sedet!


Já bych se nebál jít ještě dál. Já bych ho poslal třeba i ležet a klidně i s tou kámoškou. Dyk v tom vlastně jedou spolu.:o
  • 0

#40 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 15:52

podvádět? a koho? sám sebe? že bych měl zalogovanoukeš, kterou jsem nedržel v ruce? (mimo earth,virtuálek a podobně) nebo že někomu dám moje razítko, ať mi ho někde otiskne? nebo že si zaloguju keš, kterou jsem nenašel, ale podle mého jsem byl na správném místě, takže jsem se tam někde zapsal a tedy našel?
abych pak věděl, že mám ve statistice x keší, a z toho jich ke Y takovýchto? NE DÍKY.. jo když nás loví víc, stane se že keš najde někdo jiný.. prostě se dívala do správnýho pařezu.
co mi hlava nebere, jsou hromadný razítka, kdy je na něm několik nicků. chápu že chodí lovit parta, ale co když jeden chybí (je na rande, na svatbě, pohřbu, v nemocnici nebo prostě kdovíkde?) to mají jiné? nebo ho škrtají? nebo si tu keš zaloguje, vždyt JEHO nick tam je?
TO BY MĚ ZAJÍMALO....

  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama