Přejít na obsah


Fotka

Podvádíte při geocachingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#41 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 29 srpen 2011 - 16:08

CZECH.TIR napsal/a:
co mi hlava nebere, jsou hromadný razítka, kdy je na něm několik nicků. chápu že chodí lovit parta, ale co když jeden chybí (je na rande, na svatbě, pohřbu, v nemocnici nebo prostě kdovíkde?) to mají jiné? nebo ho škrtají? nebo si tu keš zaloguje, vždyt JEHO nick tam je?
TO BY MĚ ZAJÍMALO....


Přesně tak, když je na razítku víc nicků, nepřítomní jsou vyškrtáváni, viz přiložený obrázek :)
  • 0

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 16:27

CZECH.TIR: tak razitko jeste muzes "vyskrtat", ale spis nechapu, kde se loguje treba partneri tak, ze kazdy ma v realu svou prezdivku, ale na GC pouzivaji jenom jednu. V logbooku potom pisou obe dve vedle sebe i na kesich, kde ten druhej nebyl.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 17:14

Tak jsem se těšil na nějaké trošku "pikantní" téma, zvlášť když je to v sekci Hledám společnost. B) A ono se tu zase řeší stokrát probrané... ;) Ale abych odpověděl na položenou otázku: ne, nemám lov kešek jako záminku k podvádění. Když doma řeknu, že jdu lovit kešky, tak opravdu lovím kešky, nikoho jiného. :D
  • 0

#44 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 19:15

sarinek napsal/a:
Ahoj
Tak to já mám spíše opačný problém.krabičku fyzicky odlovím,do logu se zapíšu,ale jsem línej jí ještě zapsat zde....někdy je problém s kompem,tak si pořídím foto a zapíšu se později...u několika krabiček jsem i toto zapomněl,takže si je odlovím znovu
a už vubec nemám duvod podvádět,tohle není hra o honění bodu,ale o tom něco prožít,něco se dozvědět a to podvodem získat nejde!!



mě chybí zalohovat skoro 500 kousků... neřešimB)
  • 0

#45 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 19:20

niximor napsal/a:
Tak si skoro rikam, ze podle popisu kacera co ma pres 4000 nalezu by to docela sedelo na mne, nicmene muzu svedomite prohlasit, ze 100% krabek, ktere mam zalogovane na netu jsem i zalogoval v terenu do fyzickeho logbooku (at uz vlastnorucne, nebo jsem byl nekym zalogovan zatimco ja treba sedel za volantem a byl pripraven uhnout kdyz by se nekde vyritilo auto).


nixi nixi 100% ??? co earthky a virtualky :D
promin za rýpnutí
...to byl vtip ne :)
hezký den
  • 0

#46 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 19:25

Chryseis napsal/a:

Popina napsal/a:
Nicméně takové to nakopávání mi svým způsobem přijde trošku jako podraz, ale to je asi tím, že jsem si na něj akorát nezvykl :-). J


Ber to tak, že po nakopnutí je člověk kolikrát sám schopen mysterku doluštit, a ještě se při tom naučí něco, co neznal. Zatímco bez nakopnutí by do ní koukal pořád bez výsledku a nic by mu nedala. Nakopávání je veskrze pozitivní jev. Na rozdíl od přivedení na vyluštěné souřadnice nebo předávání souřadnic.


souhlasím trochu snakopáváním.
...myslím že kdo umí jen morseovku tak nemá nárok bez studia nebo pomoci vyluštit nic složitého...
  • 0

#47 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 21:23

No, párkrát jsme podváděli. Jednou jsem byl s geokolegy na jedné multině, kde všechny stage byly plíšky vysoko na stromě a já dokázal vylézt jen na jeden z nich, finálka byla na zemi a tak jsem, ji zalogoval. A někdy nechtěná nakopnutí na mysterky i když si o ně nikdy neříkám. Ale, že by jsme logovali krabku, do které vlastnoručně neotisknem razítko, tak to tedy ne.
  • 0

#48 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 21:48

"Co si nevyhrabeme z listí, to nás nezajímá" :) jasně, když je víc kačerů, tak holt to nenajdou vždycky všichni a ne vždy je na nějaký očumování s tváření se jako, že nevím kde je čas... ale nelogovali jsme nic kde jsme fyzicky nebyli... jak tady bylo řečeno "podvádí tím jen a jen sebe" ... hrajeme protože nás to baví, ne aby ostatní mohli na fóru čumět na náš počet bodů...
  • 0

#49 lambrusco

lambrusco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 21:50

Tuhle otázku jsem řešila po, respektive při, absolvování FCPT. Poctivě jsem to s kamarádkou pěšky obešla a někde ty krabičky prostě nebyly a zbyl tam jen papírek a plíšek, na kterém původně keška byla. Řešily jsme, jestli logovat nebo ne, nakonec jsme se nechaly strhnout davem a zalogovaly i ty, které jsme prostě fyzicky v ruce nedržely. Někde jsme viděly nicky logující před námi, jinde log fyzicky chyběl a objevil se třeba až ob 2-3 keše. Beru to ale jako něco velmi nestandardního a spíš jako "odměnu" za tu v podstatě nezajímavou štreku. A už před časem jsem zjistila, že mě nebaví logovat ve skupině třeba mysterky, když jsem se nepodílela na luštění. Obecně mysterky nemám ráda právě kvůli různým šifrám, na které nemám ani čas ani náladu. Výhodou je, že se můžu rozhodnout sama a prostě je neluštit :-) Ale abych si logovala jen tak od počítače - co z toho? Původně jsem si chtěla taky "ulovit" ty americké virtuálky, nicméně mi to pak přišlo mimo smysl celého gc - vyrazit ven.
  • 0

#50 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 22:05

ivanbok napsal/a:

CZECH.TIR napsal/a:
....


Přesně tak, když je na razítku víc nicků, nepřítomní jsou vyškrtáváni, viz přiložený obrázek :)


No, nepoužil jsi zrovna vhodný příklad hromadného razítka ;)
Laik by řekl, že nalezl pouze Werki a zbytek VCGK seděl doma. Ale to je omyl. Správně je: nelogují Qnik a maaaca, nalezl Werki a H+ se pro sichr ještě podepsal B)
  • 0

#51 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 22:23

mkacer napsal/a:


Jinak sháním jednu pracovní sílu na plný úvazek, která za mne bude na GC logovat fyzicky nalezené kešky. Momentálně mám deficit cca 700 kousků a nechce se mi do toho. :@

Nechat logovat někoho, kdo tam ani nebyl, to je asi vtip, že? ;)
Ale nedivím se ti, když jich najdu víc jak 10, logování odkládám a pak se fakt nechce. :@
  • 0
mishiczka1

#52 lambrusco

lambrusco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 7:11

Ještě bych dodala, že jsme na konci chtěly ulovit jednu kešku v Novém Městě, ale nebyla na svém místě. Opět jsme našly jen uchycení, ale v tomhle případě mě prostě nález logovat ani nenapadlo.
  • 0

#53 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 13:17

Trápí mne svědomí. Zrovna včera jsem podváděl v Uherském Brodu. Chytla mne blesková potřeba sra....... a už jsem nestačil včas dohledat a zalogovat. Po návratu jsem čas logu posunul o půl hodiny dozadu.
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 14:20

CZECH.TIR napsal/a:
co mi hlava nebere, jsou hromadný razítka, kdy je na něm několik nicků. chápu že chodí lovit parta, ale co když jeden chybí (je na rande, na svatbě, pohřbu, v nemocnici nebo prostě kdovíkde?) to mají jiné? nebo ho škrtají? nebo si tu keš zaloguje, vždyt JEHO nick tam je?
TO BY MĚ ZAJÍMALO....[/i]


no urcite v tom musi byt desny podvod, jak jinak ...:D
nebo ne? staci stravit v nasem pripade predchozi vecer u piva s pinzetou a to podelany razitko proste preskladat, mame vyndavaci. ;)
  • 0

#55 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 15:06

mkacer napsal/a:
... Jinak sháním jednu pracovní sílu na plný úvazek, která za mne bude na GC logovat fyzicky nalezené kešky. Momentálně mám deficit cca 700 kousků a nechce se mi do toho. :@ ...

700, no je to dost, ale ne zas moc . Optej se H+ jak se hromadně loguje. Letos je zatím -1500 nezalogováno ;)
  • 0

#56 noelin

noelin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 15:19

mkacer napsal/a:


Jinak sháním jednu pracovní sílu na plný úvazek, která za mne bude na GC logovat fyzicky nalezené kešky. Momentálně mám deficit cca 700 kousků a nechce se mi do toho. :@


co nabízíš, když je za tebe zaloguju? ;)
  • 0

#57 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 16:00

Mimochodem kdyz uz je rec o podvadeni... Dostala se mi do rukou fotogalerie z odlovu FCPT, nikoliv moje, autora fotek zverejnovat nebudu. Odstrasujici priklad logovani, za ktere bych strilel, budiz na uvedenych fotkach. Ani jsem se nesnazil rozmazavat nicky, nemam to za potrebi, at se klidne zachyceni logujici vyjadri, kdyz jim to udela radost.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#58 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 16:01

A jeste jedna...
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#59 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 16:04

a do tretice...
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#60 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 16:13

Drsný
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama