Přejít na obsah


Fotka

Podvádíte při geocachingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#61 lambrusco

lambrusco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 18:51

niximore, můžeš střílet, jestli dobře luštím, jeden z těch logů je můj. Pokud krabka na místě byla, měla jsem jí v ruce a lepila samolepku dovnitř. Nelogovaly jsme z auta, ani na střídačku, ale poctivě jsme si to obě obešly od krabičky ke krabičce ať to bylo přímo u cesty nebo ne. A hledaly jsme vždycky poměrně dost pečlivě. To, proč je to zrovna tady takhle, už nevím, ale jak už jsem psala FCPT jsem vnímala jinak než ostatní keše. Chtěla jsem to zkusit a vím, že příště vyrazím radši pro jeden bod někam na hezké místo, kde jsou kešky udržované a nebudu se muset před nikým obhajovat, jestli mám nebo nemám právo si to zapsat. Celkově vidím jako nešvar spíš vykrádání keší přímo kačery než to, jestli si někdo něco zalogoval nebo ne.
  • 0

#62 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 18:55

Niksi, stejný zmrdoviny jsou na snad každým trailu. A neopomenu pozdravit slovenského kolegu vacul, který tak olepil půlku krabiček Valašského keškobraní 2011.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#63 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:06

lambrusco napsal/a:
niximore, můžeš střílet, jestli dobře luštím, jeden z těch logů je můj. Pokud krabka na místě byla, měla jsem jí v ruce a lepila samolepku dovnitř.


No tyhle samolepky obcas taky na tech neustale smotavanych logboocich nedrzi, tak treba byl aktivni nekdo jiny :)
  • 0

#64 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:27

honny napsal/a:

A neopomenu pozdravit slovenského kolegu vacul, který tak olepil půlku krabiček Valašského keškobraní 2011.


Jojo, to mi právě povídali kolegové geokačeři ze Slovenska. TO je tam taková móda označkovávat navštívené krabičky.
  • 0

#65 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:29

bender-king napsal/a:

lambrusco napsal/a:
niximore, můžeš střílet, jestli dobře luštím, jeden z těch logů je můj. Pokud krabka na místě byla, měla jsem jí v ruce a lepila samolepku dovnitř.


No tyhle samolepky obcas taky na tech neustale smotavanych logboocich nedrzi, tak treba byl aktivni nekdo jiny :)


Fixka nebo razítko drží docela dobře.
  • 0

#66 mkacer

mkacer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:45

Tak hromadné razítko používám často. Pro každou akci (kapr, vlečka ...) je nové razítko s nicky zúčastněných osob, názvem akce a datumem. Ono čekat až se 12 - 18 kačerů po jednom zapíše do filmovky není zážitek. Navíc to šetří ownerům dost místa. Těch 70,- Kč za nový štoček nikoho nezabije.
  • 0

#67 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:50

mkacer napsal/a:
Tak hromadné razítko používám často. Pro každou akci (kapr, vlečka ...) je nové razítko s nicky zúčastněných osob, názvem akce a datumem. Ono čekat až se 12 - 18 kačerů po jednom zapíše do filmovky není zážitek. Navíc to šetří ownerům dost místa.
Těch 70,- Kč za nový štoček nikoho nezabije.

Nebo koupit v Lidlu razítko co se dají měnit písmenka. Stojí to asi 150 a je to na furt.
  • 0

#68 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:53

mkacer napsal/a:
Tak hromadné razítko používám často. Pro každou akci (kapr, vlečka ...) je nové razítko s nicky zúčastněných osob, názvem akce a datumem. Ono čekat až se 12 - 18 kačerů po jednom zapíše do filmovky není zážitek. Navíc to šetří ownerům dost místa.
Těch 70,- Kč za nový štoček nikoho nezabije.

Pořádáš zájezdy na kešky? :D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#69 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 19:53

Arne1 napsal/a:

bender-king napsal/a:

lambrusco napsal/a:
niximore, můžeš střílet, jestli dobře luštím, jeden z těch logů je můj. Pokud krabka na místě byla, měla jsem jí v ruce a lepila samolepku dovnitř.


No tyhle samolepky obcas taky na tech neustale smotavanych logboocich nedrzi, tak treba byl aktivni nekdo jiny :)


Fixka nebo razítko drží docela dobře.


Tak tak. Ikdyž ani toho razítka nejsem příznivce. Když si dal owner práci založit cache, nevím proč bych měl být líný napsat těch dvanáct čísel a deset písmen. Pokud je místo nakreslit obrázek :D. Ruka nikomu neupadne. Je, ale fakt, že některé razítka jsou moc pěkné :)
  • 0
To chce klid.

#70 mkacer

mkacer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 7:26

Zličíňáci: CK mkačer zajistí nezapomenutelné zážitky a zábavu po celou dobu lovu :D:D:D PS: a ty hlášky co v tak velké skupině pohodářů vznikají! Perfektní trénink břišního svalstva. (Občas se pod jedním nickem skrývá více osob(rodiny a pod.)) Ukázka razítka v příloze (doufám)
  • 0

#71 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 15:37

Arne1 napsal/a:
Jojo, to mi právě povídali kolegové geokačeři ze Slovenska. TO je tam taková móda označkovávat navštívené krabičky.

Aha, rázný kraj. Ještě by si mohli močením značit teritorium.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#72 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 19:51

honny napsal/a:

A neopomenu pozdravit slovenského kolegu vacul, který tak olepil půlku krabiček Valašského keškobraní 2011.


Tož Vacul lepí samolepky na každou krabku navštívenou ne jako Log, ale jakoby vložil vlastní sign-item :) Ať to je PT nebo vrcholovka. Už před rokem jsem se tomu divil, ale dělá po pořád. Když ho to baví a nelepí to bokem?
  • 0

#73 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 19:55

honny napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Jojo, to mi právě povídali kolegové geokačeři ze Slovenska. TO je tam taková móda označkovávat navštívené krabičky.

Aha, rázný kraj. Ještě by si mohli močením značit teritorium.


Tak to také znají z praxe - viz Okolí Trnavy v minulém roce :) Někdo tam do všech krabek namočil a do některých obzvlášť povedených aj lejno uložil :)

Ale to trochu odbíhám od tématu...
  • 0

#74 mkacer

mkacer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 9:10

Kdybych nepodváděl a svědomitě logoval nalezené kešky, mohl jsem dostat na ME památeční CWG. Ale protože podvádím - nalézám a neloguji, tak jsem po zásluze potrestán A tak to má být, tak je to správné. Pořádek je to hlavní. :D:D:D
  • 0

#75 djnathaly

djnathaly

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 23:20

:D:D:D Jestli podvod znamená co keška, to nález, to 1 bod , tak podvádim :D:D:D Plno lidí si totiž chvástá kolik má nálezů kešek a jen s údivem sleduji, že jednu keš si jsou schopni zalogovat i 3x :D:D:D
  • 0
DJNathaly

#76 djnathaly

djnathaly

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 23:23

haleot napsal/a:
Ahoj. Mám takové "hloupé" téma, nicméně k zamyšlení. Je škoda, že i při této super zábavě kačeři podvádí a zřejmě jen pro grafy a statistiky, jinak si to neumím vysvětlit. A teď o co jde? Setkal jsem se při jedné sérii keší, že "lovil" tuto sérii jeden kačer a ze série keší měl zalogováno v logbooku tak zhruba třetinu, možná ani to ne. Ale na stránkách geocaching.com samozřejmě celou sérii. Prostě si z celé série vybral pár keší pro zalogování, aby se neřeklo a potom si krásně vše "lognul" doma u PC. Neztrácel přeci čas hledáním skutečných krabek. Potom se v jeho statistikách nestačí "noví" kačeři divit, jak je ten či onen "lovec" dobrý, že už má třeba přes tisícovky nálezů. Zřejmě jich je ve skutečnosti podstatně méně, ale na "OKO" to vypadá dobře, ne?
Co si o takovém počínání myslíte? Setkali jste se už s něčím takovým?
Všem dík za jakýkoliv názor.


Setkal jsem se s tím na sérii v Náchodě, kde je ten trail o 100 kusech. Jeli jsme tam a jednu prostě nenašli. V ten den jsme se potkali ještě s dvěma týmy, kteří to také nenašli. Takže tam očividně nebyla. O co udělali všichni ostatní kačeří... stejně si jí tam zalogovali :D:D:D Aby jim tam náhodou na tej mapě nechyběl v sérii smajlík...
  • 0
DJNathaly

#77 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 18:10

Hezky priklad je tento log: http://www.geocachin...f8-54c047a502c4 Keska tam opravdu neni, tak nevim, do ceho logoval :-) Jedine co me napada je, ze logoval drive a nyni dal spatne datum.
  • 0

#78 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 18:11

Na kámen, ne? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#79 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 18:16

fremen.cz napsal/a:
Na kámen, ne? :D


Spis na strom, nebo plot :D
Je to v Praglu
  • 0

#80 Dub

Dub

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 20:08

Nechápu lidi co si dají log na webu a kešku ani nevidí .. ja začal nedávno s rodinkou.. oni se vyvenčí mě to baví litat po lese.. B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama