Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
186 odpovědí na toto téma

#21 pelik

pelik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:50

Ahoj, já bych měl zájem o dva kousky. Jen jsem asi uplně nepochopil zda stačí takto se přihlásit nebo si ho mam někde na eshopu koupit nebo poslat PM s adresou. dik
  • 0

#22 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 12:44

Vianney napsal/a:
Na loňský (vlastně letošní) kalendář se můžete podívat na ...

A odkaz někam do světa přístupnému i non-facebook existencím by nebyl?
  • 0

#23 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 13:03

Zatím závazné objednávky nepřijímáme, probíhají přípravné práce.
Náhled loňského ročníku je na http://www.tiskem.cz...minuleho-vydani.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#24 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 18:10

Myslim, ze bych jich stejne jako loni vzal tak 10-20 kousku. Nebo jeste lepe se stavit na nasem obcasnem setkavani GC2MC6J. Tam jich balik urcite udas. Pokud tedy opet budu na nektere fotce :)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#25 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 18:16

kalendare bych vzal 2, ale doufam, ze nebudou objednavky pouze pomoci FB. to bych byl v haji :D
  • 0

#26 irlapet

irlapet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 19:34

Určitě si taky jeden nebo dva kousky vezmene.
  • 0

#27 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 9:23

Na Facebooku si v hlasování dobře vede větší rozměr kalendáře, než byl letos (30 cm místo 23 cm). Pokud bych k tomu přistoupil, zvýšilo by to cenu kalendáře skoro k 200 Kč. Mohly by díky tromu být fotky s poměrem stran 2:3 místo 3:4 a trochu širší linky pro denní zápisy. Stálo by vám to za to?
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#28 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 9:53

stálo - ten kalendář je hlavně o fotkách, takže čím větší, tím lépe a i poměr 3:2 mám raději jinak nějaké foto vyberu, ale až bude jasný jaký poměr to bude
  • 0

#29 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 11:24

Ahoj Vianney,
pokud by vám opět chyběla nějaká fotečka do kalendáře, mohu něco dodat, nebo si vyber fotky přímo z webu, pokud by se něco hodilo, napiš, pošlu hi-res:
http://murmakova-photo.cz/blog/
Pěkný den.
NadaK2
  • 0

#30 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:37

Vianney napsal/a:
Na Facebooku si v hlasování dobře vede větší rozměr kalendáře, než byl letos (30 cm místo 23 cm). Pokud bych k tomu přistoupil, zvýšilo by to cenu kalendáře skoro k 200 Kč. Mohly by díky tromu být fotky s poměrem stran 2:3 místo 3:4 a trochu širší linky pro denní zápisy. Stálo by vám to za to?



To by urcite, podle mne slo.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#31 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 15:26

Aktuální stav: Objednávky zatím neeviduji, počítám s tím cca koncem září. Teď řeším, jestli zvětšit rozměr na 30×15,5 cm - fotky by byly s poměrem stran 2:3 a bylo by více místa na denní záznamy. Na druhou stranu by to zvedlo cenu někam k 200 Kč za kus. Chcete to tak? Opět bych chtěl namíchat různé žánry, vždy nějak související s geocachingem. Pokud máte fotky vhodné do Geokalendáře, můžete mi je poslat. Orientace na šířku, formát JPG, po dohodě i jiný, rozlišení min. 2500×1500 pixelů, téma: krajiny, zajímavé TB, GC, krabičky, neobvyklé situace při geocachingu, zvlášť vydařené fotky z eventů. Děkuji, u každé fotky bude uvedeno jméno autora (nebo nick, případně na zvláštní přání nic). K fotkám budu potřebovat nějaký popisek, případně kód nejbližší nebo nějak související kešky (GC......). Pokud byste posílali těch keší hodně, tyhle informace můžeme doplnit dodatečně jen k těm vybraným.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#32 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2011 - 15:38

Já bych byl spíše pro menší kalendář a menší cenu tedy. Stejně si tam nic nezapisuji, takže větší místo mi nic nepřinese. No a pošlu dvě snad zajímavé fotky;)
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#33 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 8:49

Větší kalendář by znamenal větší fotografie. Zvětšila by se nejen šířka (docela podstatně), ale o trochu i výška, takže rozdíl by byl znát. A cena by byla 180 Kč. Tak prosím o vaše názory.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#34 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 21:29

Tak jsou ve hře dvě varianty: Malá, 23×14,5 cm, 150 Kč Velká, 30×15,5 cm, 180 Kč. Hlasovat můžete na Facebooku, nebo napište názor sem do fóra. Díky.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#35 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 22:49

malá;)
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#36 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 6:00

ten menší se mi na stole líbí. Ale i větší by se sem vešel. Jak mám poslat fotky?
  • 0

#37 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 6:18

Jsem pro menší s keškama.
  • 0

#38 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 8:11

Už jsme hlasovali na FB. Jsme pro větší a s keškama, kačerama, tébéčkama, skrýšema atd.... Krajinových kalendářů je všude dost a když to má být geokalendář tak ať geo taky je. A díky za kalendář 2010. Máme ho taky.
  • 0
Hledejte a najdete!

#39 lajdacek

lajdacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 16:35

Naprosto souhlasím s baron12 - krajinových kalendářů je všude až až. Hlasuju pro TB, zajímavé a vtipné kešky a skrýše,... Loňský se docela povedl, jen by mě víc zajímalo, odkud pěkná fotka je, než jméno fotografa. Kolikrát si říkám, jak hezké místo je na fotce, ale když neuvedete ani kod keše, je opravdu těžké je navštívit... :(
  • 0

#40 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 23:01

Já osobně jsem pro větší, s geocachingovou směsí z terénu (keše, cestovatele, kuriozity...atd.atd.) a klidně i nějaká ta krajinka.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama