Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
186 odpovědí na toto téma

#41 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2011 - 13:55

Kdo máte nějaké pěkné, vtipné nebo zajímavé fotografie s GC tématikou (na šířku), které byste chctěli nabídnout do Geokalendáře, pošlete mi zprávu nebo rovnou fotky na e-mail jan@tiskem.cz. Díky.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#42 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2011 - 17:23

no jejda už tu pár kousků mam na ploše pul roku pro kalendář, tak snad se nejaká bude líbit
  • 0

#43 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:51

Díky za všechny zaslané fotografie. Rozhodl jsem se udělat letos kalendář větší, aby byly fotky kvalitnější. Pro autory fotek, kteří fotí se zrcadlovkami, to je dobrá zpráva, protože jejich fotografie nebude potřeba tolik ořezávat. A fotky budou skoro o 30 % větší.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#44 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 15:04

Na Facebooku na stránce Geokalendář je další anketa: vadilo by vám, kdyby fotografie v kalendáři prozrazovala podrobnosti o umístění konkrétní kešky (spoilovala)? Kdo nechcete hlasovat tam, můžete napsat svůj názor i tady ve fóru.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#45 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 15:16

Vianney napsal/a:
vadilo by vám, kdyby fotografie v kalendáři prozrazovala podrobnosti o umístění konkrétní kešky (spoilovala)?


Ano, jako autorovi i jako hledači by mi to vadilo (protože mám rád trochu překvapení).

Nepřijde mi šťastné třeba toto.
Fotky mi nevadí, pokud není v popisku konkretizováno, o jakou cache se jedná (tedy tak, jako je tomu třeba ve vlákně cool cache containers).
V pohodě by mi přišlo ještě uvedení kraje, z něhož úlovek pochází.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#46 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 16:23

Souhlas. Na FB jsem dal tuto alternativu odpovědi.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#47 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 19:45

jsem pro kraj ci i pro mesto(kdyz neni vyfocena cache jedina tam:)) ) ale urcite ne primo spoil, zaroven ale mesto kde se nachazi nejaka fakt prijemna cache vyfocena, muze to byt motivacni mesto navstivit a doufat ze zrovna na ni narazim:)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#48 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 17:37

Krajinky se do kalendáře scházejí pěkně, ještě to chce nějaké pěkné momentky, kešky, TB a GC, Eventy, zážitky a kačerské zjevy :) Ať to máme pestré.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#49 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 22:23

Pokud to bude stacit pristi tyden (prave lovime na Sumave) tak poslu par zajimavych fotek.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#50 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 17:54

Zhruba do 3. října můžete přispět svými fotkami, pak už se chci věnovat výběru fotek. Neznamená to, že pak budu automaticky ignorovat všechny další příspěvky, ale pravděpodobnost jejich zařazení bude tím menší, čím později je dostanu. Naopak větší pravděpodobnost mají fotky zajímavé, s tématikou geocachingu, vtipné, originální, akční, technicky kvalitní, orientované na šířku (nutná podmínka), s poměrem stran 2:3 a dodané do 3. října. Díky všem, kdo už svými fotkami přispěli.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#51 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 20:48

..... jen názor. Tak nás prosím nekamenujte. Nebylo by pěkný napsat na každou týdenní stránku pod fotku do geokalendáře něco vtipnýho z fóra - Nikdy bych.... ?
  • 0
Hledejte a najdete!

#52 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 21:27

Ale to není vůbec špatnej nápad. Jsem pro.:)
  • 0

#53 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 11:51

Připomínám, že se blíží "uzávěrka" fotografií do Geokalendáře 2012. Děkuji za vaše příspěvky.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#54 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 6:57

Posouvám nahoru :) Po tomhle víkendu začnu vybírat fotografie do Geokalendáře 2012. Pošlete krajiny, momentky, kuriozity, kešky, eventy, zážitky, nálady, ... Díky.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#55 R@mirez

R@mirez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:14

A co takle nechat lidi hlasovat? Do kalendáře by pak šlo x nejlepších fotek podle hlasování
  • 0

#56 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 14:25

Mohu nqbidnout par fotecek, ktere nejaou z Cech?
  • 0
Vložený obrázek

#57 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 16:32

Pokud je fotka pěkná, může být odkudkoliv, třeba i z vesmíru :) Hlasování nebude, to by pak nebylo překvapení.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#58 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:49

Uploadováno na FB. Mkni na to. Jsou tam některé průměrné keškovatelské zážitky
  • 0
Vložený obrázek

#59 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 10:04

Dnes je oficiální uzávěrka fotografií do Geokalendáře 2012. Pokud víte, že to nestíháte, dejte apoň vědět, že něco máte a kdy to pošlete. Začnu na tom dneska dělat, ale ještě zhruba týden je časová rezerva.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#60 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 10:17

Dnes je oficiální uzávěrka fotografií do Geokalendáře 2012. Pokud víte, že to nestíháte, dejte apoň vědět, že něco máte a kdy to pošlete. Začnu na tom dneska dělat, ale ještě zhruba týden je časová rezerva.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama